У Свято-Введенській церкві Ковеля люди не дотримувалися дистанції під час освячення пасок

20 Квітня 2020, 17:03
У Свято-Введенській церкві Ковеля люди не дотримувалися дистанції під час освячення пасок 13834
У Свято-Введенській церкві Ковеля люди не дотримувалися дистанції під час освячення пасок

У Ковелі відзначили Великдень.

19 квітня богослужіння відбулося у Свято-Введенській церкві Московського патріархату. Відео цього опублікували на сторінці храму у Facebook.

Як видно на відео, під час освячення великодніх кошиків було багато людей і більшість не зберігали між собою дистанцію.

 

Читайте також:

«Відчувається дух свята», – Великдень у селі Воля-Ковельська

Я відбувалося великоднє богослужіння у Люблинці

У селі Воля-Ковельська Великдень відзначили без великої кількості прихожан

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
20 Квітня 2020, 20:16
Дуракам закон не писан......, вместо мозгов вата.
20 Квітня 2020, 20:24
Кожен храм мо ковського патріархату відраплртував своїм мо ковським хозяям фотознімкам з тісним натовпом прихожан, за повної відсутності засобів захисту. І свято вдалося, і потім, по фото, легше буде з'ясовувати коло інфікованих.
20 Квітня 2020, 20:59
Такого шабашу в період великодних богослужінь вночі біля храму Воскресіння Словущеє УПЦ в м. Ковелі машканці Сільмашу ще ніколи не бачили, щоб біля трьох годин ночі на протязі півгодини проводився такий гучний феєрверк. Пенсіонерів покинув спокій і появився новий страх, що почалася війна від московських попів для українського народу. Після цих гучних вистрілів утворилась велика хмара сірого диму над будинками і в окремих людей сталась реальна задишка. Інтересно чи погоджувався цей шабаш московських попів з міською радою і в яку суму обійшовся цей феєрверк та хто його проплачував.
20 Квітня 2020, 21:07
Зомбі маса, в цьому вся гнила суть масковського панахата.
20 Квітня 2020, 21:12
Заборонити московське кодло в Україні!!
20 Квітня 2020, 21:16
Заборонити те московське кодло в Україні!!!
20 Квітня 2020, 21:30
Вата в тебе замість мозгов!!!! А ти бійся віруса біля АТБ
20 Квітня 2020, 21:59
Московські попи пють кров та крадуть душі у істинних вірян за інструкцією від Путіна.Який жах
20 Квітня 2020, 22:13
Теорія природнього відбору в дії. Головне щоб НОРМАЛЬНІ люди не постраждали.
20 Квітня 2020, 22:23
Попи московського панахата не служать капеланами а їх прихожани на вважають хуйла ворогом. Всі вони не Українці.
20 Квітня 2020, 22:48
А що на відео робить пан поліцейський, якщо там стоять неправильно, то чому він не регулює розстановку людей?))
20 Квітня 2020, 23:28
Не спокушай господа бога свого не по потребі .<br/>Господь оберігає , його не потрібно дратувати!
21 Квітня 2020, 00:02
Вони щороку так.
21 Квітня 2020, 00:03
дивіться бандерлоги і заздріть. Навіть у таку небезпечну пру істині віряни йдуть до церкви. До справжньої православної церкви. Тому ви й біснуєтесь, що минають вашу диявльську забігайлівку. БАНДЕРЛОГ - ганьба нації і руйнівник держави і віри
21 Квітня 2020, 00:18
Ряжених фсбшників давно пора на нари. Але чому в нас стільки дурних? Чому вони йдуть молитися сатані?
21 Квітня 2020, 00:50
Чула феерверк!!! Аж злякалась!!Це церква влаштувала???
21 Квітня 2020, 01:37
Які ж ви дебіли....
21 Квітня 2020, 02:52
Путін кожному московському попу який плює на державу та карантин виділив по1000 доларів
21 Квітня 2020, 04:21
От діванні горе-патріоти які тільки з церквою і можуть воювати розплювались своєю жовчю! Ідіть в &amp;quot;стерильні&amp;quot; супермаркети порозставляйте дистанції для початку!
21 Квітня 2020, 04:21
От діванні горе-патріоти які тільки з церквою і можуть воювати розплювались своєю жовчю! Ідіть в &amp;quot;стерильні&amp;quot; супермаркети порозставляйте дистанції для початку!
21 Квітня 2020, 04:22
От діванні горе-патріоти які тільки з церквою і можуть воювати розплювались своєю жовчю! Ідіть в &amp;quot;стерильні&amp;quot; супермаркети порозставляйте дистанції для початку!
21 Квітня 2020, 04:22
От діванні горе-патріоти які тільки з церквою і можуть воювати розплювались своєю жовчю! Ідіть в &amp;quot;стерильні&amp;quot; супермаркети порозставляйте дистанції для початку!
21 Квітня 2020, 04:27
Діванні горе-патріоти тільки і можуть з церквою воювати! Позорніки! Ідіть спершу в супермаркети дистанції порозставляйте!
21 Квітня 2020, 11:03
Не заздрість!!! Ми святкуємо!!! А вам якщо нема що робити,сидіть вдома,пийте антисептик,і бійтеся макароновіруса,і запасіться туалетним папером,бо як постукає в двері вірув,щоб ви біленькі не обі....ся!!!!!
21 Квітня 2020, 11:03
Не заздрість!!! Ми святкуємо!!! А вам якщо нема що робити,сидіть вдома,пийте антисептик,і бійтеся макароновіруса,і запасіться туалетним папером,бо як постукає в двері вірус,щоб ви біленькі не обі....ся!!!!!
21 Квітня 2020, 11:04
Не заздрість!!! Ми святкуємо!!! А вам якщо нема що робити,сидіть вдома,пийте антисептик,і бійтеся макароновіруса,і запасіться туалетним папером,бо як постукає в двері вірус,щоб ви бідненькі не обі....ся!!!!!
21 Квітня 2020, 12:04
Того що хай вам Путін випише 1000 доларів може мазгі купить можно буде а не хуйньой страждають.Скажіть з яких це пір УПЦ київського патріархату стала старослов'янською церквою чи це вона може ?? А НЕ ТІЛЬКИ УПЦ МП І ПОШЛО ПАЄХАЛО.ЯКЩО ТАКЕ КОДЛО ЯК ВИ БУДЕ РОЗМНОЖАТИСЬ ТО СКАЖІТЬ МЕНІ Я ЛІЧНО КУПЛЮ ГАНДОНІВ ТАКИХ ЯК ВИ.
21 Квітня 2020, 12:25
Всім хто їздив в Почаєв скасували оренду на базарі
21 Квітня 2020, 12:48
От тепер побачимо після тупих святок хто сука.Московський Почаєв вже прикрили
21 Квітня 2020, 13:51
Всю цю гидоту з великодніми кошичками варто було відразу зачиняти в гетто
21 Квітня 2020, 13:55
Вже і в нас в Почаєві коронавірус лютує і Богородиця аморфом не покриває.Мабуть прийде дупа...
21 Квітня 2020, 13:59
Хоча того коронного віруса давно нема, ряжені фсбшники знайдуть, чим людей заразити або потруїти. А наївним ще й лапші на вуха навішають.<br/>Закривати треба московсько-фсбшний бардак не тільки в Почаєві, а й по всій Україні, починаючи вигнання нечистої сили з Киево-Печерської лаври...
21 Квітня 2020, 14:08
В &amp;quot;канонічних&amp;quot; пердаки горять, хворіють самі, заражають інших. Мало Почаєва і Києво печерської лаври то взялися в Ковелі заразу розносити. Де ваш Паша мерседес? Чого заткнувся про &amp;quot;неіснуючий&amp;quot; корона вірус?
21 Квітня 2020, 15:19
Ви замість того, щоб на Церкву своє лайно лити, поясніть, чи спитайте у кого треба навіщо сьогодні 20 квітня у Ковелі в будинках батареї гарячі?<br/>Це що якийсь новий вид терору проти людей? Чи може на дворі - 10 морозу зараз?<br/>Якщо ще трохи без роботи посиджу і їхні платіжки по 1000-2000 грн поплачу, то мені вже ні церква ні карантин не страшні, бо їсти не буде що і можна з голоду помирати.<br/>Зими нема а топлять як ненормальні. Ви ще може весь травень збираєтесь топити, уроди?Свині кабінетні пір під час чуми влаштували.<br/>Церква їм не вгодила.А самі із людей останні соки вижимаєте.
21 Квітня 2020, 15:43
Бойко заготовив багато халявний дров бо думав що буде холодна зима. Зараз їх треба спалити щоб лічильники накрутили гігакалорій побільше і щоб продати тепло за ціною газу а гроші покласти у велику кишеню.
21 Квітня 2020, 15:56
ВСЕ НЕЗАБАРОМ БУДЕ ДОБРЕ МИ ВСЕ ВЖЕ ЗРОБИЛИ
21 Квітня 2020, 18:50
ПОЧАЄВ ВЗАГАЛІ ВАРТО ЗАЧИСТИ
21 Квітня 2020, 19:19
ДЕБЛИ, ПРО ЩО ВИ ГОВОРИТЕ. ЦЕ У ПАНАЦЕЯ. НІКОГО ВІРУСУ НЕМАЄ, А ЦЕ ВСЕ СТАТИСТИКА, ЛЮДИ ЯК ВМИРАЛИ ТАК І БУДУТЬ ВМИРАТИ. ЧИ ДУМАЄТЕ, ЩО ВІЧНО БУДЕТЕ ЖИТИ НА ЦЬОМУ СВІТІ. ЖИДИ ДОВЕЛИ ЕКОНОМІКУ НА НУЛЬ І ЦЕ ВСЕ ХОЧУТЬ ПОЯСНИИТИ КОРОНАВІРУСОМ. І ДАВЛЯТЬ ВСІМ НА МОГЗИ. А ВКОГО ЇХ НМАЄ ЦЬОМУ ВІРИТЬ
22 Квітня 2020, 03:25
пав
22 Квітня 2020, 11:45
Позолоти ручку московському попу
22 Квітня 2020, 11:47
Гидотних мешканців лаври варто утилізувати
28 Квітня 2020, 12:06
Українця поки грім не вдарить він не перехреститься .От кожен жде поки в сім'ї хтось не захворіє або сам тоді гасне думати головою.Зазомбований народ.Віра і релігія це дві великі різниці.А береженного і Бог береже.А московських попів за поребрик Вони благословляють ваших дітей вбивати на війні а ви їм ще і спонсоруєте який жах .Люди коли ви навчитеся думати !!!!
28 Квітня 2020, 12:06
Українця поки грім не вдарить він не перехреститься .От кожен жде поки в сім'ї хтось не захворіє або сам тоді гасне думати головою.Зазомбований народ.Віра і релігія це дві великі різниці.А береженного і Бог береже.А московських попів за поребрик Вони благословляють ваших дітей вбивати на війні а ви їм ще і спонсоруєте який жах .Люди коли ви навчитеся думати !!!!
28 Квітня 2020, 12:07
Українця поки грім не вдарить він не перехреститься .От кожен жде поки в сім'ї хтось не захворіє або сам тоді гасне думати головою.Зазомбований народ.Віра і релігія це дві великі різниці.А береженного і Бог береже.А московських попів за поребрик Вони благословляють ваших дітей вбивати на війні а ви їм ще і спонсоруєте який жах .Люди коли ви навчитеся думати !!!!
28 Квітня 2020, 12:08
Українця поки грім не вдарить він не перехреститься .От кожен жде поки в сім'ї хтось не захворіє або сам тоді гасне думати головою.Зазомбований народ.Віра і релігія це дві великі різниці.А береженного і Бог береже.А московських попів за поребрик Вони благословляють ваших дітей вбивати на війні а ви їм ще і спонсоруєте який жах .Люди коли ви навчитеся думати !!!!