Ковельські каратисти здобули 17 медалей

06 Березня 2017, 17:28
2349

У місті Дубно пройшов відкритий чемпіонат Рівненської області з кіокушин карате серед дітей, підлітків та дорослих.

У змаганнях взяли участь збірні шкіл міст Рівного, Тернополя, Запоріжжя, Хмельницького, Славути, Миколаєва, Ковеля, Броварів, Дубно та Криму, – повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Ковельські каратисти під керівництвом тренера Віктора Обухова в командному заліку посіли друге місце. Серед переможців та призерів: Дмитро Абрамчук (третій результат у категорії 6-7 років); Денис ТроцюкІлля Романюк – третє місце, Вікторія Ксюк – друге ( 8-9 років); серед десяти –, одинадцятирічних ровесників найвищу сходинку п’єдесталу посіли Сергій Козін, Михайло Наумчик, Сергій Качалай, Захар Оніщук, Богдан Брагнюк, Іван Потапчук, «срібло» здобули Станіслав Пшонік, Олександр Коваль, Павло Хлуд, «бронза» –в Назара Скуратівського; у категорії 12-13 років другим став Василь Януль, на третьому місці Фрунзік Королік.

Ковельчани повернулися з 6 «золотими», 5 «срібними» і 6 «бронзовими» медалями.