У Ковелі на недільному богослужінні люди були без масок і не дотримувалися дистанції

27 Квітня 2020, 14:36
Прихожани / Фото ілюстративне 7512
Прихожани / Фото ілюстративне

За словами активіста, голови Ковельського осередку «Національний Корпус» та засновника хабу «ВАТРА» Олександра Філона у ковельському храмі люди порушували умови карантину.

Про це активіст розповів на своїй сторінці у Facebook.

«26 квітня, у одній з ковельських церков на недільній службі 600+ прихожан. Значна частина без масок і не дотримуючись дистанції. Церква, до речі, МП(читай РПЦ). Цікаво, випадковість, чи ні?», – написав Олександр у дописі.

Щоб не образити почуття прихожан, активіст не назвав храм у якому це відбувалося.

«Невже справді віруючим людям важко спілкуватися зі своїм Богом без посередників? Це ж не Інтернет. Для нього не потрібен провайдер, оплата та спеціальне обладнання. Поліція, звичайно ж, цього не помітить. А учасникам таких екстрім-паті, хочеться нагадати, що Христос воскрес, а у вас не вийде», – зазначив Олександр Філон.

Читайте також: У Свято-Введенській церкві Ковеля люди не дотримувалися дистанції під час освячення пасок

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
27 Квітня 2020, 18:00
"у одній з церков". Сказав А то кажи і Б. Або не кажи нічого. Нажалівся, а на кого-невідомо.
27 Квітня 2020, 18:37
Знову те прибите на голову вилізло на люди.... Повитирай стіни будинків в місті, які розмалювали твої вибл....ки.
27 Квітня 2020, 19:02
Яка московська гидота
27 Квітня 2020, 20:38
"Активіст" - гопник з командою молодиків. Тільки попіаритися на чомусь хочеться. Куди люди захотіли туди й пішли, тебе запитувати ніхто не збирається.
27 Квітня 2020, 21:44
а що ЗНОВУ вже виписали з психлікарні?
28 Квітня 2020, 00:57
зайди придурку до приватбанку.
28 Квітня 2020, 01:17
ОХ ЯК МОСКОВИТИ ЗАВИЛИ ТА ЗАВИЩАЛИ.КОЛИ ВИ ПУТІНСЬКІ ВИКИДНІ ПОВИЗДИХАЄТЕ ...та підете в небуття разом з московією
28 Квітня 2020, 01:19
У всіх путінських викиднів що моляться за царя батюшку писки всі однакові
28 Квітня 2020, 01:35
Гундяй крім шмурдяка і цигарок ще і шмалью торгує.На стінах графіті-обяви його вірні пишуть
28 Квітня 2020, 02:50
Московські попи отримали по1000 доларів, іудино-путінських срібників, щоби ігнорувати карантин і як можна більше заразити коронавірусом прихожан.
28 Квітня 2020, 10:29
Ця "всесвітня" пандемія - брехня, що призначена "підкопати" під малий та середній бізнес, показати людям їхнє місце, принизивши, просувати неліцензовані фармацевтичні компанії в Україні і їхні неліцензовані експериментальні препарати. З нас черговий раз зробили лохів. З мене поганий віруючи, я не ходжу по церквах і трубу шаталь московського патріархату, але навіть при цьому я розумію всю абсурдність дій нашої влади, яка прогнулась під вооз, що, очевидно, отримала бабло від світових фармацевтичних гігантів. Я не здивуюсь, якщо через десяток років з'явиться нова, вже насправді смертоносна болячка, що коситиме людей мільйонами і не десь в африці, а в таких країнах, як Україна.
28 Квітня 2020, 10:29
Ця "всесвітня" пандемія - брехня, що призначена "підкопати" під малий та середній бізнес, показати людям їхнє місце, принизивши, просувати неліцензовані фармацевтичні компанії в Україні і їхні неліцензовані експериментальні препарати. З нас черговий раз зробили лохів. З мене поганий віруючи, я не ходжу по церквах і трубу шаталь московського патріархату, але навіть при цьому я розумію всю абсурдність дій нашої влади, яка прогнулась під вооз, що, очевидно, отримала бабло від світових фармацевтичних гігантів. Я не здивуюсь, якщо через десяток років з'явиться нова, вже насправді смертоносна болячка, що коситиме людей мільйонами і не десь в африці, а в таких країнах, як Україна.
28 Квітня 2020, 10:30
Ця "всесвітня" пандемія - брехня, що призначена "підкопати" під малий та середній бізнес, показати людям їхнє місце, принизивши, просувати неліцензовані фармацевтичні компанії в Україні і їхні неліцензовані експериментальні препарати. З нас черговий раз зробили лохів. З мене поганий віруючи, я не ходжу по церквах і трубу шаталь московського патріархату, але навіть при цьому я розумію всю абсурдність дій нашої влади, яка прогнулась під вооз, що, очевидно, отримала бабло від світових фармацевтичних гігантів. Я не здивуюсь, якщо через десяток років з'явиться нова, вже насправді смертоносна болячка, що коситиме людей мільйонами і не десь в африці, а в таких країнах, як Україна.
28 Квітня 2020, 10:31
Ця "всесвітня" пандемія - брехня, що призначена "підкопати" під малий та середній бізнес, показати людям їхнє місце, принизивши, просувати неліцензовані фармацевтичні компанії в Україні і їхні неліцензовані експериментальні препарати. З нас черговий раз зробили лохів. З мене поганий віруючи, я не ходжу по церквах і трубу шаталь московського патріархату, але навіть при цьому я розумію всю абсурдність дій нашої влади, яка прогнулась під вооз, що, очевидно, отримала бабло від світових фармацевтичних гігантів. Я не здивуюсь, якщо через десяток років з'явиться нова, вже насправді смертоносна болячка, що коситиме людей мільйонами і не десь в африці, а в таких країнах, як Україна.
28 Квітня 2020, 10:31
Ця "всесвітня" пандемія - брехня, що призначена "підкопати" під малий та середній бізнес, показати людям їхнє місце, принизивши, просувати неліцензовані фармацевтичні компанії в Україні і їхні неліцензовані експериментальні препарати. З нас черговий раз зробили лохів. З мене поганий віруючи, я не ходжу по церквах і трубу шаталь московського патріархату, але навіть при цьому я розумію всю абсурдність дій нашої влади, яка прогнулась під вооз, що, очевидно, отримала бабло від світових фармацевтичних гігантів. Я не здивуюсь, якщо через десяток років з'явиться нова, вже насправді смертоносна болячка, що коситиме людей мільйонами і не десь в африці, а в таких країнах, як Україна.
28 Квітня 2020, 10:32
То виходить що істинна віра тримається шмурдяком та шмалью і цім бізнесом укріпляється.Піду шукати істинну віру.Твердості вам браття та сестри у нірвані.
28 Квітня 2020, 10:38
Московські ряжені ФСБшники чомусь люблять ходити навколо паровоза.
28 Квітня 2020, 12:58
А чому їм на писки не вдягли намордники
28 Квітня 2020, 13:59
Думаю, ти вже свій діагноз отримав....
28 Квітня 2020, 14:46
Московити служать дияволу і той хто йде до Путінської церкви є іуда
28 Квітня 2020, 15:44
І чому все гівно пливе до московії
28 Квітня 2020, 15:48
Наш паровоз, вперед лети! <br/>В Коммуне остановка, <br/>Иного нет у нас пути, <br/>В руках у нас винтовка. <br/><br/>Пойдем на бой мы, сыновья, <br/>В рядах с отцами вместе, <br/>Мы бьем врага – одна семья, <br/>Горя единой местью. <br/><br/>Мы в недрах наших мастерских <br/>Куем, строгаем, рубим <br/>Не покладая рук своих, <br/>Мы труд фабричный любим. <br/><br/>Наш паровоз мы пустим в ход, <br/>Такой, какой нам нужно. <br/>Когда прикажет нам народ, <br/>Пойдем врага бить дружно.
28 Квітня 2020, 16:06
Мир усім
28 Квітня 2020, 16:43
На той паровоз і до Москви на карантин любителів Путіна та Царя Батюшку ,Гундяєв благословив
28 Квітня 2020, 18:41
Після того як Путін здохне всі московські попи поїдуть до Москви
28 Квітня 2020, 19:10
Дай Боже щоби швидше
29 Квітня 2020, 01:12
Днями відкриють базари і московські помийки.От путінівці розгуляються по лаврам та навколо паровоза...
29 Квітня 2020, 01:52
Ці патріоти країни повбивали б лише за те, що ми УПЦ МП. Люди, схаменіться!!! Кругом одна ворожнеча. Влада тільки й чекає щоб всі передохли. Їм геть до сраки, як ми живемо і в яку церкву ходимо. Аби свої кармани були повні.
29 Квітня 2020, 11:45
Це взагалі церква без Бога зате з кураторами від ФСБ
29 Квітня 2020, 14:17
У Володимирі зменшать оренду підприємцям, які торгують на госпрозрахунковому ринку
29 Квітня 2020, 22:38
В Свято-Преображенском Головчинецкий женском монастыре в Хмельницкой области зафиксировано два случая коронавирусной инфекции.Они просто занимались незащещенным сексом.
30 Квітня 2020, 20:22
Після карантину москалів вигонять із лаври щоби не розносили коронавірус від Путіна
01 Травня 2020, 00:14
МДА..навіть підчас епідеміі люди зовсім не мають страх Божого ..<br/>Не даремно сказано-що на серці те на язиці..<br/>нещасні..що тут скажеш..<br/>дозбірують вугілля на свої голови.
01 Травня 2020, 00:39
МДА..навіть підчас епідеміі люди зовсім не мають страху Божого .<br/>Не даремно сказано-що на серці те на язиці..<br/><br/>дозбірують вугілля на свої голови...<br/>Можливо смерть вже стоїть за плечима,а вони все продовжують виставляти свое чорне нутро..<br/>нещасні безумці.,що тут скажеш..
01 Травня 2020, 12:13
Викатаю дурість з щирих путінців яйцем
01 Травня 2020, 15:54
Московити вас вже чекають
01 Травня 2020, 16:30
Значить, збудником гриперу є грипозний вірус...
01 Травня 2020, 17:55
ЯКА ГИДОТА ЦІ ВАШІ МОСКОВСЬКІ МОНАХИ і Монашки з коронавірусом.
01 Травня 2020, 19:24
Московські попи з Ковеля отримали коронавірус в лаврі з благодатним вогнем
01 Травня 2020, 19:53
Щойно в Почаїв завезли свіжі партії різної наркоти. Розбирайте на закладки, доки ряжених під монахів фсбшників не депортували!..
01 Травня 2020, 23:47
Вже з неділі будемо робити закладки.Сьогодні день праці а там законні вихідні,хоча Гундяй вимагає оперативності З ДОСТАВКОЮ ШМАЛІ