Показали церкву у Ковелі, біля якої на недільному богослужінні було скупчення людей

28 Квітня 2020, 15:00
Біля Церкви архістратига Михаїла УПЦ МП 7433
Біля Церкви архістратига Михаїла УПЦ МП

У Ковелі біля церкви архістратига Михаїла УПЦ МП на недільному богосліжінні було скупчення людей.

Відео цього, 26 квітня, зазняв Віктор Кумовий, який опублікував дане відео у Facebook. У відео він також показав, що біля сусідньої церкви Святого Апостола Андрія Первозванного ПЦУ цього дня було порожньо.  

«26.04.20 Карантин. Різниця очевидна», – написав у дописі Віктор.

Нагадаємо, раніше Район.Ковель інформував, що у Ковелі на недільному богослужінні люди були без масок і не дотримувалися дистанції.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
28 Квітня 2020, 18:17
І до карантину, і думаю що після там буде така ж ситуація. Біля Михайлівської повно людей, біля української обмаль. В цю церкву ходило багато людей, ще коли інша була сумновідомою установою. Це, думаю, яскравий приклад справжності. На штучний мед бджоли не летять.
28 Квітня 2020, 18:28
В турецькій " ПЦУ" завжди людей як кіт наплакав спостерігав раніше ще до "вірусу " цього.
28 Квітня 2020, 19:47
Скупчення?!!Оце ті 600+ людей?!!<br/>ВИ СЕРЙОЗНО?<br/>Нащо ворота зачинили?Люди б зайшли на територію і стояли б на відстані!!!<br/>Якщо не можна було йти на кладовище,огородили б загорожувальною стрічкою,все рівно ж поліція чатувала!<br/>А відносно сусідньої церкви,то там і без карантина прихожан кіт наплакав!!!<br/>І ще:чи не повинна преса бути об'єктивною,і не займати упереджено позицію однієї із сторін?!
28 Квітня 2020, 20:08
Михайлівська на відміну від Андріївської - це площа 3 кімнатної квартири.Москалі понабудовували капличок,але в нас повна церква людей. Ви писаки ніколи не були ні в одній - ні в іншій. Але на відміну від московських фанатиків в ПЦУ попросили людей не іти до церкви на час пандемії,вони послухали.А московські твердолобі фанатики вже в Києво - печерській і Почаєвській лаврах показали як турбуються про Українців.Самі вимрете - то навіщо ближнього наражати і дітей і внуків.Хто після пандемії буде туди ходити?
28 Квітня 2020, 21:37
біля сусідньої церкви Святого Апостола Андрія Первозванного ПЦУ завжди порожньо. Тому бандерня так і біснується. Нормальні люди ніколи в бандерівську церкву не підуть. нахай їм дадуть томаса того хоч з гамерики. біснуйтесь, бандерлоги, всеодно народ до вас самозванців не піде
28 Квітня 2020, 21:57
Ользі.<br/>МОСКАЛЯКУ НА ГІЛЛЯКУ!!
28 Квітня 2020, 22:07
Не можуть ряжені фсбшники заразити людей грипом, бо його давно вже нема. А ось вірус українофобії розповсюджують відкрито і карантин їм не указ...
29 Квітня 2020, 01:28
Це взагалі відьмовська церква ім.Путіна
29 Квітня 2020, 01:31
Це ті московські ідіоти що розносять по місту почаєвський коронавірус.УПОКОЙ ГОСПОДИ ЗАБЛУДШІ ДУШІ МОСКОВИТІВ.
29 Квітня 2020, 11:42
Це взагалі церква без Бога
29 Квітня 2020, 12:00
Так ніби священник з тієї церкви захворів після відвідин Почаїва.
29 Квітня 2020, 13:56
А ДЕ ФОТО НА ФОНІ ПАРОВОЗИКА
29 Квітня 2020, 13:59
Щось не чути за прозорливого ФСБшника
29 Квітня 2020, 14:07
Віряни на дворі годинку помолилися , і за нас всіх тому числі , і розійшлися . А у верховній раді цілий день , пліч опліч 400 коронавірусів труться і їх не жалко ?
29 Квітня 2020, 14:08
Віряни на дворі годинку помолилися , і за нас всіх тому числі , і розійшлися . А у верховній раді цілий день , пліч опліч 400 коронавірусів труться і їх не жалко ?
29 Квітня 2020, 14:42
Віряни на дворі годинку помолилися , і за нас всіх тому числі , і розійшлися . А у верховній раді цілий день , пліч опліч 400 коронавірусів труться і їх не жалко ?
29 Квітня 2020, 14:42
В ТІЙ МОСКОВСЬКІЙ ПОМИЙЦІ ВІКНА ФІРАНКАМИ ТА ФАНЕРКАМИ ЩЕ ДО ВЕРБНОЇ НЕДІЛІ ЗАКЛАЛИ ЩОБИ НІЧОГО ВИДКО НЕ БУЛО.кАРАНТИН ВИКОНУЮТЬ...
29 Квітня 2020, 16:10
Хай тоді той Віктор кумовий зайшов би в ту церкву біля якої не було людей і подививсь скільки в церкві стояло!
29 Квітня 2020, 17:35
Ну а те що в епіцентрі 200 чоловік ходить і стоять в чергах по півгодини один біля одного то ніхто не знімає, дякуйте нашій «добрій» поліції що не запустили людей до церкви і це оператор зняв) зато після служби кладовище відкрите поліції нема йди куди хоч!!!
29 Квітня 2020, 17:35
Ну а те що в епіцентрі 200 чоловік ходить і стоять в чергах по півгодини один біля одного то ніхто не знімає, дякуйте нашій «добрій» поліції що не запустили людей до церкви і це оператор зняв) зато після служби кладовище відкрите поліції нема йди куди хоч!!!
29 Квітня 2020, 17:58
Карантин дурням не указ, так було і в лаврах, які потім позакривали. Паша мерседес відразу рота закрив і лікується за рахунок держави. Ковельський адептам руського міра поки що не доходить....
29 Квітня 2020, 18:03
Краще піду города садити ніж з короновірусними послідовниками Кирила-Гундяя спілкуватися
29 Квітня 2020, 19:05
ВАМ ВСЯКУ ХРЄНЬ ГОРОДЯТЬ. НІЯКОГО КОРОНАВІРУСА НЕМАЄ. СМЕРТНІСТЬ В МИНУЛОМУ РОЦІ БУЛА БІЛЬША ЯК ЗАРАЗ. А ВИ ПРИДУРКИ ВІРИТЕ. ЗЕМЛЮ ВЖЕ ПРОДАЛИ ВАШІ ГРОШІ ПОЗАБИРАЛИ. А ВИ МАЛОУМНІ ВІРИТЕ В ВІРУС.
29 Квітня 2020, 20:40
Я ВІРЮ КИРИЛУ І ПРОЗОРЛИВОМУ З НАШОЇ ЦЕРКВИ
29 Квітня 2020, 20:45
Респект і Уважуха!
29 Квітня 2020, 21:08
Перевіртесв у психіатрів. Не знаю на рахунок коронавірусу, а на повну відсутність головного мозку ви вже хворі.... А це, нажаль, не лікується.....
29 Квітня 2020, 22:36
В Свято-Преображенском Головчинецкий женском монастыре в Хмельницкой области зафиксировано два случая коронавирусной инфекции.Они просто занимались незащещенным сексом.
29 Квітня 2020, 22:58
Єдине джерело &amp;quot;надходження&amp;quot; так званого &amp;quot;коронавіруса&amp;quot; - це ЗМІ...<br/>І головне, що є серед нас багато наївних довбаків, що в нього вірять! І навіть вірять в те, що якась маска затримує віруси.<br/>Краще в Бога вірте, юродиві!
29 Квітня 2020, 23:59
У Кирила главаря УПЦ МП цигарки подорожчали
30 Квітня 2020, 07:09
А ЯК ЦЕ ТАК ПАСКА НЕ СВЯЧЕНА?<br/>Зазомбовані бабулі один рік потерпіти не можуть.<br/><br/><br/><br/>Але не забувайте,коли ви будете задихатись від пневмонії запивайте її свяченою водицею.<br/><br/><br/>Гроби все одно будуть закриті а не як ці &amp;quot;масковскі&amp;quot; церкви.
30 Квітня 2020, 07:09
А ЯК ЦЕ ТАК ПАСКА НЕ СВЯЧЕНА?<br/>Зазомбовані бабулі один рік потерпіти не можуть.<br/><br/><br/><br/>Але не забувайте,коли ви будете задихатись від пневмонії запивайте її свяченою водицею.<br/><br/><br/>Гроби все одно будуть закриті а не як ці &amp;quot;масковскі&amp;quot; церкви.
30 Квітня 2020, 07:09
А ЯК ЦЕ ТАК ПАСКА НЕ СВЯЧЕНА?<br/>Зазомбовані бабулі один рік потерпіти не можуть.<br/><br/><br/><br/>Але не забувайте,коли ви будете задихатись від пневмонії запивайте її свяченою водицею.<br/><br/><br/>Гроби все одно будуть закриті а не як ці &amp;quot;масковскі&amp;quot; церкви.
30 Квітня 2020, 10:32
Паша мерседес і братія повірили в коронавірус, заткнули пельку і лікуються а ковельські ідіоти ніяк не заспокояться.
30 Квітня 2020, 10:57
Зі слів ковельських прихожан РПЦ коронавіруса не існує а Кіріл затвердив нову молитву від цієї хвороби , навіть путін парад переніс в Москві. Ковельські МПешники не довіряють своїм &amp;quot;авторітєтам&amp;quot;.
30 Квітня 2020, 14:54
Є вірус українофобії, яким ряжені під попів фсбшники заражають тупо несвідомих українців...
30 Квітня 2020, 15:45
В цієї московської гидоти існує тільки Путін коронований з рогами на короні
30 Квітня 2020, 15:54
Московських попів на мило то є вороги народу та України
30 Квітня 2020, 19:50
а яка правильна ПЦУ чи УПЦ КП ? Філарет же ясно сказав що ПЦУ не українська а стамбульська? чи всім всерівно що Філарет не погодився на такий томос?
30 Квітня 2020, 19:50
а яка правильна ПЦУ чи УПЦ КП ? Філарет же ясно сказав що ПЦУ не українська а стамбульська? чи всім всерівно що Філарет не погодився на такий томос?
30 Квітня 2020, 20:21
Після карантину москалів вигонять із лаври щоби не розносили коронавірус від Путіна
02 Травня 2020, 01:29
В Шацькому районі священник МП під час розпиття алкоголю задушив свого знайомого.
02 Травня 2020, 13:16
Вони один одного любили за канонами УПЦ МП
02 Травня 2020, 17:21
МП - це московські педерасти...
02 Травня 2020, 19:07
Канони УПЦ МП дозволяють одностатеві шлюби ,так чому деякі монахи з лаври і відповідно переферійні церковні служителі від Путіна любили одне одного в дупу
02 Травня 2020, 19:13
Як я люблю смердючих попів з московії-вони не скупіпі і платять погодинно
02 Травня 2020, 19:15
А Прозорливий ще не прозрів чи ВСЕ святкує погони полковника ФСБ
02 Травня 2020, 20:50
В жіночих монастирях московські попи займаються трьома видами сексу, а в чоловічих перебиваються тільки двома...
04 Травня 2020, 00:13
Віктор Кумовий,покажи своє лічіко найперше. А по друге знімаючи церкви і віруючих людей не боїшся, що тебе після цього скрутить, Господа ти не боїшся. Бо надо б було паніки не сіяти.
05 Травня 2020, 06:48
А московські батюшки з матушками як не носили масок та трусів і шкарпеток так і не носять