У Ковелі 400 атовців житимуть в болоті

09 Березня 2017, 09:18
5182

У черзі на землю в Ковелі – понад 400 військових. Але влада видавати наділи не поспішає, або ж відмазується землею у непридатних місцях, пропонує людям будуватись у болоті.

Про це йдеться в сюжеті каналу ICTV.

Ще торік чиновники пообіцяли осушити ці наділи. На тому й заглухло. Не зробили навіть дороги, на яку виділили 400 тисяч гривень.

Майже дві сотні учасників бойових дій землю взагалі отримали тільки на папері. Вже понад рік військові не можуть узаконити ділянки.

Сюжет - із 13:45 хвилини

Коментарі
09 Березня 2017, 13:22
і ще 5 ділянок біля річки в одні руки, і в прокурорчиків позабирати ділянки на Зеленій і Вільці. І потрібно проаналізувати кому дістались діляночки по вул. Черняховського. Там Балак добре попрацював.
09 Березня 2017, 13:57
тож кошик їм на сільмаші квартири обіцяв збудувати !
09 Березня 2017, 14:02
та і як ті ділянки осушити якщо дупатати <br/><br/><br/>за те не голосують.
09 Березня 2017, 14:16
а я хочу кіндиру човна надувного подарувати.
09 Березня 2017, 14:22
за те, що Кіндер з Товстигою зробили з Добробутом, їм треба тілдьки по штопаному гандону подарувати, щоб такі тварюки більше не народжувались.
09 Березня 2017, 19:38
Кіндер і його команда молодці ,а у всьому винні Печенюк і Пініс тому, що Кіндера КАЗНОКРАДА не вивезли на смітник.
09 Березня 2017, 20:43
http://www.volynpost.com/articles/935-oleg-kinder-naprugu-schodo-tak-zvanoi-spekuliacii-navkolo-zemli-dlia-atovciv-nagnitayut-zadlia-piaru
09 Березня 2017, 23:13
Я цих &quot;героїв&quot; добре знаюю. Вони з нашої ковельської частини яка базувалась десь в Запоріжській області (кілометрів100від війни) . В них там реальна черга щоб поїхати заради &quot; учасника &quot;. Називається ризику нуль а на бумазі герої. Армія дала квартири в яких вони зараз живуть, тепер долізли і до ділянок в Ковелі, ДІЛЯНКИ ДАВАТИ РЕАЛЬНИМ ГЕРОЯМ !!!
09 Березня 2017, 23:21
В указаному інтервю мер Кіндер підтвердив,що 200 учасників АТО замість реальної землі отримали повітря :&quot;... – Часом це йдеться не про ті 300 «віртуальних» ділянок? Нібито місцева влада замість гарантованої державою землі надала атовцям повітря? <br/><br/>– Цілком правильно – так званих «віртуальних». Бо ті, хто розносить подібну інформацію, не скажуть, що сьогодні майже сотня ковельських атовців вже має на руках оформлені документи на ці «віртуальні» ділянки. А всі зволікання із затвердженням змін до генерального плану міста пов’язані з незрозумілою позицією державної містобудівної експертизи, буцімто Львівській залізниці необхідно буде розширювати залізничний вузол у межах Ковеля. Довелось гаяти час, виходити на керівництво Львівської залізниці, заручившись розумінням та підтримкою Львова, шукати підтримки в Міністерстві транспорту, а відтак знову відправляти документи на експертизу... От така гарантія від держави. Генплан – це тема для окремої розмови...&quot;З наведеного видно,що кілька сотень Атовців реальної землі не отримали і не зрозуміло,чи вони її отримають в майбутньому.
10 Березня 2017, 10:04
Кіндер: &quot;Бо ті, хто розносить подібну інформацію...&quot; - Втім, справжнє «одкровення» відносно виділення земельних ділянок для учасників АТО виголосив депутат від «Батьківщини» Святослав Степанюк, згадавши недавню історію, якою так гордилися на виборах місцеві «біло-сердечні», на чолі з своїм партійним очільником та градоначальником Олегом Кіндером.<br/><br/>«Ми, скажемо так, бігли попереду поїзда, щоб задовольнити потреби атовців, тобто ми дали землю, а по факту – землі атовці не мають, бо немає генплану міста, нема плану детального планування. Що це значить? Будувати, щось робити на тій чи іншій ділянці вони не можуть. Просто не можуть. Це свого роду…», – відверто визнав Святослав Степанюк перипетії земельної авантюри, якою надурили у Ковелі учасників АТО.<br/><br/>Ось вона, гірка правда! А в передвиборчій партійній газетці, яку під час кампанії восени минулого року агітатори від «Батьківщини» упихували у руки ковельчанам, чорним по білому написано: «Учасникам АТО виділено близько 250 земельних ділянок». За підсумками роботи в 2015 році Олег Кіндер без тіні сумління рапортував: «Наразі учасники АТО, родини загиблих бійців отримали 286 земельних ділянок». <br/>http://kowel.rayon.in.ua/news/17740-kovelrada-obmaniue-uchasnikiv-ato-v-pitanni-zemli-deputati