У Ковелі оголосили новий тендер на реконструкцію вулиці Відродження

02 Травня 2020, 13:32
Вулиця Відродження у Ковелі 5603
Вулиця Відродження у Ковелі

У Ковелі продовжать реконструкцію вулиці Відродження (від будинку №4 до вулиці Тараса Боровця).

Відповідний тендер з'явився 30 квітня на сайті ProZorro. Замовником робіт виступило Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Ковельської міської ради.

В описі тендеру зазначили, що вартість реконструкції має скласти 12,8 мільйонів гривень.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 16 травня 2020 року. Строк виконання робіт – з 1 червня 2020 по 31 грудня 2020.

Читайте також: На Відродження у Ковелі будують тротуар з велодоріжкою

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
02 Травня 2020, 17:23
Вулицю Незалежності вже зареконструювали, взялися за Відродження...
02 Травня 2020, 17:33
попередній тендер Кіндер з Товстигою вже пропили, тепер знову рвуться до бабла. Щось тут нечисто
03 Травня 2020, 00:00
Не розумію одного!!!!! Якщо це робиться не на рік і не на п'ять років-ЧОМУ НЕ МОЖНА ЗРОБИТИ ЗРАЗУ ПО ЛЮДСЬКИ???? В якому столітті проводяться роботи,звідки набирали бригаду і чим вони займалися перед цим? Чому не можна робити якісно(так,як перероблювати ніхто не буде 100%).Ви бачили,як люди їздять по тротуару інвалідними та дит.калясками? Чому не зробити З'ЇЗДІВ,без перешкод,щоб не носити їх в руках?Для свого міста не постаратись зробити нормально,не проконтролювати своїх працівників,які до цього ніколи не клали бруківки,а пасли корови! Це жесть!!! Через пару років все на дорогах розвалиться через таку ЯКІСТЬ.
03 Травня 2020, 11:39
це робиться для того, щоб можна було бабло мити. Подивіться як покладена бруківка в центрі. Там бабло мив Балак а тепер миє Товстига. А як було все розвалене, так і є. Там де клав Поліщук, щодної бракованої немає. Ями тільки там, де за гроші влада дозволила робити різні реконструкції.
03 Травня 2020, 12:42
Мавпяку на гілляку
03 Травня 2020, 16:21
Я Кіндера не обирала. А більшість населення міста за нього проголосувало. Отож мовчіть і насолоджуйтесь тим як вам вішають лапшу на вуха і обкрадають
03 Травня 2020, 19:34
Ау... Яка більшість? За кіндера проголосувало 5658 виборців. Друге місце - Кошарук за якого проголосувало 5511. Явка на виборах мала. Потрібно не лінуватись а все таки ходити на вибори. Тоді і не прийдеться крайніх шукати
04 Травня 2020, 01:52
Кошарук той ще фрукт
04 Травня 2020, 03:14
Отстаньте уже вы от Сельмаша! И так натворили три перехода на километ. Студенты и бабки лазят через забор
04 Травня 2020, 03:15
Оставьте в пкое уже Сельмш!