Поліція затримала п’яну за кермом чиновницю, яка є членом виконкому Ковельської міськради?

10 Березня 2017, 11:28
10704

Близько 19-ї години на вулиці Шевченка у Ковелі працівники поліції зупинили червоний автомобіль марки «Сітроен С4», яким керувала жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронцям вона назвалась, як Сидонець Олена Миколаївна, яка ніде не працює.

Вина її у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повністю доведена матеріалами справи, зокрема даними тестування на алкоголь приладом «Драгер», письмовими поясненнями в протоколі.

В судові засідання по розгляду цієї справи, які були призначені аж 6 разів (з листопада 2016 р. по лютий 2017 р.) жінка не з’явилась, причин неявки не повідомила. Поштові відправлення з повісткою повернуті до суду з відмітками поштового відділення «За закінченням терміну зберігання». Суддя Ковельського міськраойнного суду Петро Бойчук постановив визнати її винною у вчиненні адміністративного правопорушення, але звільнив від відповідальності у зв’язку із закінченням строку накладення стягнення.

Так звана «ніде непрацююча» «Сидонець Олена Миколаївна», як дві краплі води схожа на Гануліч Олену Миколаївну, яка є членом виконавчого комітету Ковельської міської ради та директором Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де також працює її мама – Ганна Сидонець, яка у 2008 році «погоріла» на хабарі, керуючи дитячим садком «Казка».

«Це ваша була справа в суді про керування автомобілем у нетверезому стані?» – спитав спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк перед засіданням виконкому.

«Ні», – відповіла Олена Гануліч, яка приїхала на «Сітроен С4», що зупинили того вечора працівники поліції.

Вона ще раз заперечила.

«Я взагалі бальной чєлавєк», – посміхнулася Олена Миколаївна.

«Але до вас були подібні претензії?»

«Ні. Ви що?! Ніколи. Ви що?!» – переконувала вона і поїхала після виконкому на тій самій червоній іномарці.

Коментарі
10 Березня 2017, 13:48
така у нас влада як говорять що хотіли то і маєте. Це не простий колоспник з якого витягнуть останню сорочку а бідна хваора член виконкому може не має авто а ходить пішки бо в неї не має грошей навіть на шматочок хліба. аньба та і тільки .що ще можно0 сказати? а віз і далі там де був.
10 Березня 2017, 13:48
а їм зараз є за що бухати. Комунальну службу пропили от і гуляють на всю катушку.
10 Березня 2017, 14:22
За те що Товстига пропив Вересу наше підприємство і залишив без роботи майже 50- чоловік у яких є і малі діти, він проклятий на вікі вічні. Нехай бухають і далі і по курортах закордонних їздить за дармові гроші. Ганьба.
10 Березня 2017, 15:03
Прийшла народна влада,блін
10 Березня 2017, 15:56
У місті повно червоних сітроенів якими керують жінки на ім'я Олена.... Так що могли помилитись з ким не буває.....
10 Березня 2017, 16:41
а червоний сітроен АС 5797 ВН (в документах і на фото) буває тільки один... так що помилитись не могли...
10 Березня 2017, 17:47
а червоний сітроен на фото заводить якраз Олена Гануліч...
10 Березня 2017, 18:18
То ця сучка постійно забухана вишиває
10 Березня 2017, 20:34
Іди закінчи середню школу і перестань писати з помилками!!!
10 Березня 2017, 21:02
Можливо хтось ще збагне на факт обкрадання дітей в спецзакладі даною особою<br/>Пропналізує списання палива, поділений раціон харчування, крихти що доходять до дітей від допомоги благодійників
10 Березня 2017, 21:05
Все вкурсе куда это едет<br/>Либо на ул. Д.Нечая либо в Городилец<br/>Надо же как то детей кормить
10 Березня 2017, 23:25
Ой все в поряді
10 Березня 2017, 23:34
І чому такі люди мають бути членами виконкому? Геть негідиця! О , люди , люди небораки , нащо здалися нам такі царі , нащо здалися нам псарі , ми ж такі люди не собаки? Чи буде суд, чи буде кара, царям , царятам на землі , чи буде правда на землі? Повинна буть , бо сонце встане і оскверненну Землю спалить. Від таких велике Зло на Землі. Так нас застерігав Т Г Шевченко.
11 Березня 2017, 00:50
Так,знаю,цю 'Істоту',вибачте ,бо іначе неназвеш,хай Господь спасе,і сохранить ,тих діток,що перебувають у спецзакладі,гроші йдуть за кожну дитинку їй в кишеню,та розуму у неї більше нінащо нехватає,як тільки їздити п'яною за кермом!
11 Березня 2017, 01:07
Якби за кожну дитину гроші йшли їй , то б вже давно хата в Городельці була б добудована, так як в інших посадових осіб...
11 Березня 2017, 06:36
Суддю Петю на смітник ,Гануліч Олена п'яниця член кіндеровського виконкому працює ДИРЕКТОРУ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ НА ВОЛИНІ ВСЕ-ТАКИ ПРОДОВЖИЛИ КОНТРАКТ<br/>6 Квітня 2015 17:59Коментарів: 1Додати коментар<br/>6<br/> <br/> <br/>Директору Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей продовжили контракт до 2020 року. Це питання стало одним із найбільш дискусійним в сесійній залі.<br/><br/>На розгляд 34 сесії Волинської обласної ради запропонували проект рішення, аби продовжити контракт діючому керівнику Олені Миколаївні Гануліч.<br/><br/>Втім, до цієї пропозиції депутати поставилися неоднозначно. Нарікали на те, що директор центру безпідставно звільняв працівників закладу. Обранці громади говорили, мовляв, є інформація, що за особливими дітьми неналежно дивляться й директор пиячить на роботі.<br/><br/>Зокрема, з цього приводу висловився депутат обласної ради Роман Карпюк.<br/><br/>«Заклад відкрили у 2008 році. Протягом цього часу колектив працював злагоджено, втім, після призначення нового керівника у грудні 2012-го року, звільнилося 19 працівників. На посаду психолога директор закладу призначила свою маму, а діти її бачили в нетверезому стані. Також під час її зміни дитина намагалася скоїти суїцид. Це серйозні звинувачення, та погодьтеся, що з ними треба розібратися», - наголосив Карпюк.<br/><br/>Сама ж Олена Гануліч інформацію спростовує, мовляв, усе це вигадки і такого не було.<br/><br/>«Це безпідставні звинувачення і усе це неправда. У нас було чимало перевірок й жодних порушень не знайшли, навіть жодного зауваження не було», - каже Гануліч.<br/><br/>Депутат обласної ради Святослав Кравчук запевнив, що заклад, під керівництвом Олени Гануліч, покращив свою роботу й підтвердити це може начальник служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації Алла Онищук.<br/><br/>«Ситуація в закладі склалася така, що дійсно, були проблеми в реабілітаційному центрі, але всі негаразди зробив сам же колектив. Натомість, Олена Миколаївна навела там порядок, навіть притягнула до відповідальності одного робітника, який перевищив свої повноваження. Я пропоную заслухати начальника служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації Аллу Онищук, яка безпосередньо займається цією проблематикою і знає усі проблеми центру із середини», - поінформував Кравчук.<br/><br/>Зі слів Алли Онищук, проблеми в закладі через розкол молодого колективу. А, власне, пані Гануліч намагалась навести лад у роботі працівників. Це не всім подобається, тому її обмовляють, аби зіпсувати авторитет. А всі закиди щодо пияцтва – це не підтверджені факти.<br/><br/>«У нас відбулася певна ротація кадрів, бо там колектив розколовся на дві частини. Щодо психолога, то він призначений попереднім керівником, це не кадрове призначення нового директора. Усі звинувачення – не підтверджені факти. Гануліч багато зробила для закладу й для дітей, зокрема активно почали працювати гуртки», - розповіла Онищук.<br/><br/>На захист пропонованої кандидатури виступив і мер Ковеля Олег Кіндер, адже у місті залізничників і знаходиться Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.<br/><br/>«Дай Бог, аби дітей там взагалі не було, але якщо вже так трапляється і є дітки, які потребують особливої турботи, то я скажу, що заклад – у хорошому і охайному стані. <br/>Хоч це і обласний заклад, та він важливий для Ковеля, тому я прошу підтримати цю кандидатуру, адже це дуже досвідчена людина», - запевнив Ковельський міський голова.<br/><br/>Після тривалих дискусій, депутати усе ж продовжили контракт Олені Миколаївні Гануліч з 02 квітня 2015 року по 01 квітня 2020-го року.<br/><br/>Зауважимо, що попередню угоду підписували 28 грудня 2012 року.<br/><br/>На сьогодні, в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації є 29 дітей, ще троє мають бути направлені найближчим часом. Заклад розрахований на 40 малюків з особливими потребами. У колективі працюють 33 працівники.
11 Березня 2017, 11:00
Правду пише публікація про депутата Романа Карпюка щодо позиції Гануліч<br/>Чесно і неупереджено<br/>І про щоденні пиятики і про розподіли дитячих грошей<br/>Ця жінка ще й моральних якостей не має<br/>Зробила притон з закладу
11 Березня 2017, 11:05
Всі знають що вона з моїм чоловіком ГУЛЯЛА<br/>С.чка крашена
11 Березня 2017, 17:37
а в нас одні підори і бляді в міській раді як і в в.раді
11 Березня 2017, 19:25
а чому не хто не дякує поліції за таке затримання ?
11 Березня 2017, 22:16
Об'являю благодарность полициї от трьох лиц (от х..я и двох яїц)
11 Березня 2017, 22:22
За що їй дякувати,затримання не було проведено у належній формі. Як написали протокол? На документи вже не потрібно дивитись?Чи без протоколу обійшлись? Оце наша поліція...
12 Березня 2017, 00:30
Сплатила штраф на місці<br/>В усній формі<br/>;-)<br/>Губками
12 Березня 2017, 02:36
Що за херня у підпорядкованій Вам структурі?????
12 Березня 2017, 17:59
Ця потвора своїх дітей не глядить, а Ви хочете, щоб про чужих піклувалася? Як можна на посаді її після цього залишити? Вона це, вона!!! Хіба вона на роботі коли буває, якщо цілими днями тільки п&quot;є та курить з подружками? Куди обласна влада дивиться?
12 Березня 2017, 18:05
Це що виходить - якщо прийшов в суд, то оштрафують на 10 тисяч і позбавлять водійських прав на рік, а якщо проігнорував і в суд не з&quot;явився, то строк пройде і все минеться? І як це особу не можна встановити - що прав немає чи за номером машини по базі не видно, хто це? Щось тут суддя Бойчук зашпортався? Де нагдяд за ним?
13 Березня 2017, 23:47
ТАКА ВОНА ДОБРА, І МИЛА, АЛЕ ЧОМУ ДІТЕЙ В ШКОЛУ ВІДПРАВЛЯЮТЬ З ЦЕНТРУ&quot; ТАКОГО ЧУДОВОГО&quot; БЕЗ ЗОШИТІВ РУЧОК? І ТАК ДАЛІ....А МИ БАТЬКИ, СКИДАЄМОСЯ ПО ПАРУ ГРИВЕНЬ, ЩОБ ТІ ДІТКИ БУЛИ НЕ ГІРШИХ ЗА НАШИХ.і ЗА ХАРЧУВАННЯ МИ ЗА ДІТОК ПЛАТИМО. ТО НА ЩО ДИВИТЬСЯ ПАН КІНДЕР?.ПОЯСНІТЬ, ЩО ТАМ ЗА ЗАЧИНЕНИМИ ДВЕРИМА ЦЕНТРУ ВІДБУВАЄТЬСЯ?ЇЇ МАМА НАВЧИТЬ ЯК НА СВІТІ ЖИТИ....................
14 Березня 2017, 18:38
Пишіть не сюди, а офіційно Кіндеру, а ще краще Палиці в Луцьк, бо це він її призначав - нехай знає, що такі &quot;керівники&quot; витворяють. Аморальна особа, це знають всі, хто з нею знайомий. Дітей просто шкода. А мама її - ледь не сіла в свій час, як садочком керувала, спасали всім миром, вона доню научить як на світі жити.
14 Березня 2017, 19:35
Що робиться в цьому закладі, добре знають працівники. Мабуть тому такий плин кадрів. Щоб не збирали багато інформації. Мама постаралась щоб від первинного колективу не залишилось і сліду. Цікаво чи спокійно спить ночами? За гроші на харчування дітей відгрохала собі кабінет і меблі нові закупила. До цю поставила до керма. Як уміє доця, так і робить. А керує мама.має чималий досвід. Сімейний підряд. Але шила в мішку не сховаєш. Місто гуде пересудами, а посадовці глухі і сліпі допоки грім не гряне.
15 Березня 2017, 18:12
ЯКЩО ВИ ТАМ ПРАЦЮВАЛИ І ДОБРЕ ЗНАЄТЕ, ЩО РОБИТЬСЯ, ЧОМУ НЕ ПОВІДОМИТЕ ОБЛАСНУ РАДУ? ІГОР ПАЛИЦЯ РОЗУМНИЙ, РОЗСУДЛИВИЙ І РІШУЧИЙ ЧОЛОВІК, ПРИЙМЕ РІШЕННЯ ЩОДО НЕЇ ШВИДКО.
17 Березня 2017, 20:41
Колись, пригадую, вона атестацію в свій час не пройшла, ще як вихователем в дитсадку працювала. Тоді мама за неї все &quot;порішала&quot;. Та я була дуже здивована, як її директором дитячого центру призначили. Що інших, НОРМАЛЬНИХ, кандидатур не було?
22 Березня 2017, 23:32
Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 Вересня 2017, 17:34
Поліція повинна встановити особу, винну у адміністративному правопорушенні, а при необхідності. доставити її у відділ, а також встановити приналежність автомобіля, відповідно до &quot;Закону &quot;Про національну поліцію&quot; Чи Суддя Петро Бойчук, чи Поліція, ймовірно тягнули час, щоб звільнити пяничку і директора центру соціально-психологічної реабілітації дітей (Яка реабілітує дітей похміллям?) від адміністративної відповідальності.