Ковельчан запрошують до спільної молитви за Україну

11 Березня 2017, 13:11
2033

Хресна хода вулицями міста відбудеться в Ковелі.

Захід проведуть 12 березня за організації Української греко-католицької церкви та римо-католицької церкви, – повідомляє газета Вісті Ковельщини.

Хода розпочнеться о 17:00 від храму бл.Миколая Чарнецького, що розташований на вулиці Олени Пчілки, 23. Завершиться ж у римо-католицькому храмі св.Анни.

Маршрут ходи: храм бл. Миколая Чарнецького – пам’ятник Борцям за волю України – вулиця Косачів – вулиця Театральна – Меморіал Слави – пам’ятник ліквідаторам на ЧАЕС – Хрест пам’яті – вулиця Незалежності – римо-католицький храм.

«Запрошуємо всіх, незалежно від конфесійної приналежності, взяти участь у спільній молитві за мир, добру долю для українського народу», – йдеться в повідомленні.

Коментарі
12 Березня 2017, 02:30
А як від цих заходів збільшаться доходи мешканців міста Ковеля????? Якщо реально покращиться життя, особисто я готовий ходити зранку і до вечора!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 Березня 2017, 09:22
а більше ти нічого не хочеш. І так вже всі позажирались.
12 Березня 2017, 13:00
Товстига!!!! Якщо ти падо в понеділок не наведеш порядок у парках, то у вівторок будеш це робити сам під конвоєм, під музику і з мигалкою на голові. Шкура продажна.
12 Березня 2017, 20:40
твої зусилля мабуть марні. Якщо бидляча влада не в змозі впоратись з якимось Товстигою, то ми їй поможемо. На гарячу лінію дзвінок уже був. У вівторок - середу будемо знімати кіно разом з телевізійним каналом 1+1. Всі"подвиги" Товстиги з Вересом будуть відображені по повній.
12 Березня 2017, 21:21
Що ви на Андрюшу наїхали... Йому кіндер сказав-він зробив!
12 Березня 2017, 21:44
От і розберуться люди з Гарячої Лінії. Кіндер думає, що вже після другого строку мерство всеодно не світить. То й не приймає ніяких мір до корупціонера Товстиги. Але ж Олег Олексійович, може так статись, що ще й цього строку не добудеш. Товстига тобі вже викопав величезну яму. Сядеш, їй Богу сядеш. Такої відкритої корупції не було навіть при Балаку. Виявляється, що Балак ще відпочиває порівняно з Товстигою. нічого, через пару днів знімуть кино хлопці з Києва. От і подивимся по 1+1, хто є хто. банду Геть!!!!
13 Березня 2017, 23:32
А з якого то х... ачають свої права у Ковелі? Тут вже Польща, чи,боронь Боже, лемки філіал галичанський відкрили? Ми до них не ліземо, і їм нема чого сюди сунутись.
14 Березня 2017, 10:16
Хватить молитися, беріть коси і виходьте