У Любитові декомунізували в'їзний знак

09 Травня 2020, 18:00
У Любитові декомунізували в'їзний знак 4292
У Любитові декомунізували в'їзний знак

«Сокільці» декомунізували село Любитів.

Про це інформує волинський осередок ВГО «Сокіл» у Facebook.

«Дивно, але, на жаль, певні особи, а саме Андрій Броїло, голова Ковельської районної ради, який колись представляв силу 5-го президента України Петра Порошенка, не помічав символів тоталітарного режиму прямо в себе під носом. Таке ігнорування чи просте небажання зайнятись виконанням закону викликає відразу. Тому сокільці взялися за справу і самотужки прибрали кривавий символ, під гнітом якого загинули мільйони людей», – йдеться у дописі активістів.

Активісти нагадали, чому заборонені комуністичні символи.

«На жаль, деякі сільські жителі не знають або ж принципово не хочуть згадувати, як у часи колективізації їхніх односельчан зганяли в колгоспи, забирали домашню худобу, розкуркулювали і відправляли в Сибір. Символам тоталітарного, кривавого режиму не місце на наших вулицях!», – додали вони у дописі.




 

Читайте також: У Дарівці і Любитові п'яні водії пропонували поліцейським хабарі

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
09 Травня 2020, 21:21
Два дебила - это сила!
09 Травня 2020, 21:25
????????????????
09 Травня 2020, 23:12
Молодці! На таких хлопцях Україна тримається і втримається попри всі негаразди.<br/>Слава Україні!
10 Травня 2020, 02:05
ЛАМАТИ -НЕ БУДУВАТИ.
10 Травня 2020, 02:06
ЛАМАТИ -НЕ БУДУВАТИ
10 Травня 2020, 06:28
і відразу народ жити краще став...
10 Травня 2020, 09:36
Дебіли викнують завдання дебілів
10 Травня 2020, 12:58
Согласин с 123 полностью. Что они создали? Если такие &amp;quot;патриоты&amp;quot; , почему не на передовой????
10 Травня 2020, 14:02
Якби там тепер був герб Укрїни чи ще якась символіка Української держави, тоді так декомунізація!. Але якщо за допомогою зубила і молотка два вивала криворуких як небуть порубали той знак і перетворили нього на убоге видовище для оточуючих то це звичайний вандалізм і думаю сільська рада має звернутись до правоохоронних органів для притягнення двох нероб до відповіляльності!
10 Травня 2020, 16:36
Боже, врятуй Україну від ідіотів!
10 Травня 2020, 17:15
Молодцы,с бетонными памятниками борются
10 Травня 2020, 18:13
Добре, що фото своїх рил дебільних виклали. Буду знати, кому карка скрутити при зустрічі. Тварюки обкурені.
10 Травня 2020, 18:14
Козломордим це явно не сподобалось. Нехай побризкають трохи жовчю від безсилля, мені це в кайф...
10 Травня 2020, 21:24
А нождачки взяти і все гарно зачистити розуму не хватило? Пофарбувати, Так само знайти людину яка б зліпила тризуб з гіпсу і надпис Україна теж звивин забракло? Однозначний вандалізм
10 Травня 2020, 21:35
КРАЩЕ ПУТІНСЬКУ ЦЕРКВУ ЗАКРИЛИ
10 Травня 2020, 22:39
Що з тобою, хворим на голову, говорити...... Лайно ти, та й все......
11 Травня 2020, 19:53
Полихвандія,шанхайська розважається,
11 Травня 2020, 21:24
Той факт, що ти, козломорде, заістерило - мені в кайф!
12 Травня 2020, 01:05
На фото типові неонацистські олігофрени....