У Велицьку з порушенням карантину відзначили День Перемоги

10 Травня 2020, 11:00
У Велицьку з порушенням карантину відзначили День Перемоги 2605
У Велицьку з порушенням карантину відзначили День Перемоги

У Велицьку відзначили 75 річницю Дня Перемоги.

Фото цього опублікували на сторінці Велицький центру уультури і дозвілля у Facebook.

«День пам’яті та 75-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Жителі Велицької громади пам’ятають про мільйони людей, які стали жертвами цієї війни. Ми дякуємо й низько вклоняємось героям, що подарували мир і свободу кожному з нас. Їхній великий подвиг житиме в наших серцях», – йдеться у дописі.

Як видно на фото, учасники вшанування були без масок і не завжди дотримувалися дистанції, що є порушенням умов карантину через коронавірус COVID-19.









 

Читайте також: У Ковелі поклали квіти з нагоди 75 річниці Перемоги

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
10 Травня 2020, 18:11
Хай би вже взяв якийсь вірус всіх тих дурних, хто святкує день переокупації України кацапськими комунофашистськими загарбниками. Війна закінчилась 8-го - для тих олухів, що цього не знають.
10 Травня 2020, 19:17
Там тоже кгбешний поп править?
10 Травня 2020, 19:28
Знову все московський піп організував
10 Травня 2020, 22:36
Хусточку під бороду підвяжи, нечисть, а то жовчю захлинешся.....
11 Травня 2020, 00:48
Путін сказав-пацан сделал
11 Травня 2020, 19:46
Та ви зайдіть в будь який магазин Ковеля. На кожному кроці порушення. Тут люди вшановують пам"ять односельчан. Де порушення? Дистанція? Чи може відсутність масок. Весь Ковель без масок. Автору району ковель ГАНЬБА
11 Травня 2020, 21:22
Чому без масок? А тому, що більшість людей нормальні, а не клоуни...
12 Травня 2020, 01:00
Не маєте чого написати розумного - взагалі не пишіть нічого. Менше вашу дурість видно буде....
13 Травня 2020, 12:28
Тут просто поклали квіти, ніхто нічого не відзначав, і виклали фото в мережу. Ті, хто пише коментарі про батюшку, і т.д. ви опановані зомбоящиком та іншими джерелами інформації. Хіба ви не розумієте , що коронавірус це перш за все ущемлення церкви та нашої свободи.
13 Травня 2020, 14:39
Ущемлення чиєї свободи? Свободи путіна нащити українську державність з допомогою фсбшників, ряженив в попів та майоромонахів?
13 Травня 2020, 18:15
Та кому ви потрібні в цьому суіті з вашою державністю? Самі собі у голові створили страхіття-путіна, з в ти живеш, ним і дихаєте. Раби страху свого....