Секретар Ковельської міськради забороняла журналісту фотографувати котельню

13 Березня 2017, 14:32
3129

Цей казус трапився під час Дня депутата Ковельської міської ради, коли директор підприємства теплових мереж «Ковельтепло» і депутат фракції «Батьківщина» Володимир Бойко показував обранцям громади одну з котелень та встановлені тут твердопаливні котли, яких виготовляє місцева фірма.

Усередині котельні спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк сфотографував депутатів біля тих котлів.

«Я вас попрошу не фотографувати, принаймні, ті речі, які не дозволяються. Спитайте голову, що можна фотографувати, те фотографуйте. Сьогодні у нас День депутата, то є засідання закрите», – суворо попередила представника ЗМІ секретар міської ради Віра Федосюк (на фото).

«Так потрібно для безпеки держави?» – перепитав Микола Силюк.

«Потрібно для безпеки держави. І, будь ласка, якщо фотографуєте, то є керівник, і він вам може сказати, які можна фотографувати об’єкти, а які не можна фотографувати… Я вас сьогодні сюди не запрошувала. Якщо хочете, то ми вам взагалі перекриємо камеру», – «пригрозила» Віра Іванівна.

Микола Силюк хотів щось уточнити у секретаря ради, але остання була категоричною.

«Я з вами не спілкуюся. Сьогодні День депутата. Взагалі не спілкуюся. Все!» – з якоюсь образою мовила вона.

У той же час фотозйомку в цій самій же котельні здійснювала працівниця міськвиконкому для офіційного сайту міської ради.

Коментарі
13 Березня 2017, 17:09
А як же в ЖЕКАх фотографували і розмістили фото на ТЦК інформ? Чи там можна. І де можна розмістити фотографії, щоб бидляча влада бачила, як незаконно народжене Товстигою дитя "Верес" прибирає парки. Товстига, ти є бидло і продажна тварюка.
13 Березня 2017, 17:42
Микола Силюк - спецкор Волинської газети "Вільна думка"? А хто платить цьому спецкору? Хотілося б побачити його доходи за які він живе. І чи дійсно він там працевлаштований? Це питання до інспекції по праці та інших контролюючих органів. Адже штрафи сьогодні значні.
13 Березня 2017, 17:55
необізнаним баранм даю консультацію - бути коренспондентом, не означає працювати в редакції. Є категорії - спецкор, власкор. А є просто дорписувачі в газету. Вони працюють на добровільних засадах і отримують гонорари тільки тоді, коли їхній матеріал попадає до друку. так що все законно. Молодець микола, гони те бидло товстигівське по всіх параметрах. раджу тобі завітати до Товстиги і разом з ним пройтись по будинках, які обслуговує Верес, по парках, по дворових територіях. Нехай люди знають, як здаються за понюшку табаку інтереси громади. такого срача в будинках і на територіях не було ще ніколи. Оезрозумілим є одне - чому мер не піднімає цю проблему перед громадою міста, чому не звертається зо правоохоронних органів. Всі кореспонденти чули як Олег Олексійович кричав ( не говорив, а саме кричав) що Товстига начудачив з тим Вересом без його відома, тому й така ситуація плачевна. так зверніться в міліцію, напишіть заяву в прокуратуру. Помадіть того крахобора. Щож це за бездіяльність така???!!!!
13 Березня 2017, 17:57
А ще розберіться чи платить міська рада своїм депутатам, бо спецкором він може бути і на громадських засадах.
13 Березня 2017, 18:20
Почнімо кожен з себе
13 Березня 2017, 18:45
Коли мер подасть заяву на розслідування правоохоронними органами можливих корупційних дій Товстиги.
13 Березня 2017, 19:18
засади можливо і громадські, тільки на них далеко не заїдеш. І машину заправ, і фотоапарат з батарейками купи, та й самому їсти хочеться. А врешті, погоджусь з правдолюбом, тому що кожен в міру своїх можливостей виживає!!!
13 Березня 2017, 20:59
Н е у всіх є можливість продавати кожен день земельну ділянку за 10 000 американських гривень
13 Березня 2017, 21:25
і не у всіх є можливість на гроші нечесного конкурсу по здачі будинків відпочивати з тьолками на закордонних курортах
13 Березня 2017, 22:27
А що то за мандося біля Веруні???
13 Березня 2017, 23:10
а я від Федосючки балдєю
14 Березня 2017, 01:29
Губи закатай! Маленька Вєра токо Улєжика обслуговує...
14 Березня 2017, 02:28
То істино сказано,що Віра лічна обслуга Кіндеряки.
14 Березня 2017, 10:46
Верка схожа на Аньку кулеметницю
16 Березня 2017, 01:04
В чому сенс переходу на твердопаливні котли? Навіщо забруднювати повітря, навіщо ці незрозумілі незручності з доставкою палива в котельню, в чому взагалі вигода? Бо дивлячись в платіжки, що в центрі, що на володимирській цифри майже одинакові. На володимирській навіть менше треба плитити за отоплення при однаковій площі квартир, хоча там котельня на газові, а в центрі на дровах.