У Ковелі продовжують перераховувати гроші «Сбербанку Росії»

13 Березня 2017, 18:00
4021

Поповнюючи рахунки на мобільних телефонах, які працюють у мережі МТС, українці поповнюють статки банку країни-агресора, українську філію якого Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обвинуватив у фінансуванні бойовиків на Донбасі.

«Цей банк працює в Україні, він фінансує, по суті,  бойовиків, він отримує прибутки в Україні й інвестує їх у сепаратистські «республіки», – наголосив голова МВС на засіданні уряду в п’ятницю.

Один з читачів нашого видання надіслав редакції копії квитанцій, як оплати телекомунікаційних послуг «Сбербанку Росії».

У понеділок, 13 березня, у центрі Києва активісти корпусу «Азов» замурували відділення «Сбербанку Росії».

Коментарі
13 Березня 2017, 20:35
от дебіл
13 Березня 2017, 22:14
Приходить час назвати речі своїми іменами
13 Березня 2017, 22:21
А які оператори украінські?
13 Березня 2017, 23:12
Кучмостар
13 Березня 2017, 23:24
Повний ідіотизм і розгул корупції. Невже ще навіть самі упороті нацики не прозріли, що наступило суцільне одурювання людей і народу в цілому, почалось все з дебільного перейменування, а закінчиться тим, що " слід добровільно здати на користь держави цінні речі і відмовитись від земельних ділянок". Це і є фашизм.
14 Березня 2017, 02:04
Дай Бог щоб , корпус Азов досягли своєї цілі . Можливо вони змінять цю країну на краще .
14 Березня 2017, 09:37
Невже ви думаєте що на розданих сотнях участках одразу всі поголовно почнуть будуватись? Та за який "шиш"? Тому неодмінно при наступній владі видадуть новий закон про передання в Державну власність ділянок що протягом 1-3 років не використовуються за призначенням
14 Березня 2017, 12:41
Чоловіче, якщо такі як &quot;Азов&quot;почнуть досягати своєї цілі і прийдуть до влади, повториться те, що в Німеччині у 1933-му.<br/>Ти хочеш повномасшабної війни? Готовий загинути сам, або, не дай Бог, твої близькі?
14 Березня 2017, 15:18
Не дай бог щоби Сашка-Долар та його викидні коли небудь досягли цілі
14 Березня 2017, 20:09
гітлерюгент вперед!...
15 Березня 2017, 01:48
А хто сказав що буде все як у Німеччини в 33-м , коли Азовці прийдуть до влади???
15 Березня 2017, 17:14
Це сказала історія. Якщо не вкурсі, є така наука яка вичає історичні процеси в часі, їх послідовність та можливу повторюваність. Якщо десь вчились, юначе, або самі здужаєте осилити навіть інтернетінформацію, зверніть увагу, як розвивались всі революції від французької до жовтневого переворот, пивного путчу і приходу Гітлера до влади та до нашого нещасного сьогодення. Вчіться аналізувати інформацію а не тільки волати, що Україна понад усе. Вона для нас усіх понад усе, алеж треба трохи хоч включати розум,а не тільки емоції.
16 Березня 2017, 22:52
Кацап завжди не любив українця і віками нищив