Зачинили храм у Ковелі, прихожани якого захворіли на COVID-19

13 Травня 2020, 14:40
2974

Храм святого Архистратига Божого Михаїла у Ковелі, в якому стався спалах коронавірусної інфекції, продезінфікували і закрили.

Про це повідомили 13 травня під час брифінгу у Волинській ОДА.

«У Ковельському районі 84 випадки захворювання на коронавірус. Частина з них це дійсно прихожани церкви. Якщо говорити про загальний стан, то зараз ведеться епідрозслідування. За останню добу не було збільшення кількості хворих, тому можемо прогнозувати, що на цьому зупинимось. У церкві зробили всі необхідні дезінфікуючі заходи. Попросили всіх, хто має змогу, залишатись вдома на самоізоляції», – сказала заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак.

Щербак підтвердила, що коронавірусну інфекцію виявили у 17 прихожан і священика. Одна жінка померла, стан решти хворих – задовільний.

Разом з тим прес-секретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ Володимир Мацур у коментарі «Суспільному» запевнив, що настоятеля тестували двічі і результат нібито негативний. Зараз священик перебуває на самоізоляції. Богослужіння у храмі відмінили.

Читайте також: У Ковелі виник спалах коронавірусу у церкві та на швейній фабриці

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація

Коментарі
13 Травня 2020, 17:47
Всі інші інфіковані тихенько мовчать в шматочку і лікують грип -пють ФЛЮКОЛД
13 Травня 2020, 19:20
Про те, що ця "пандемія" давно минулого малого грипу - геополітичний фейк, знає переважна більшість ковельчан, яка ходить без намордників. Але той факт, що закрили одну з "явок" ряжених фсбшників, які розповсюджують віруси українофобії та іншу гидоту серед наївної частини населення, приємно вражає. Це ДУЖЕ ПРАВИЛЬНО! І не важливо, яка причина закриття, головне - ЗАКРИЛИ!
13 Травня 2020, 19:28
Та сьогодні служилось в Михайлівській
13 Травня 2020, 19:58
Служилось путіну?..
13 Травня 2020, 21:34
Яка дурня, брехня... Та і вчора, і сьогодні в тій церкві правилося. Для кого ці казки?!
13 Травня 2020, 22:27
Може вже Прозорливому та К вічко закриє коронавірус
13 Травня 2020, 22:31
Браття та сестри помолимося за наших путінських виродків, настав їх на путь істинний не дай їм Господи творити зло на наших теренах.
13 Травня 2020, 22:40
Вони там позакривали вікна фанерками та фіранками і тихенько славлять Путіна
13 Травня 2020, 22:58
Путіну чи не Путіну,головне що служилось.Отже це черговий фейк.
13 Травня 2020, 23:35
ПАДЛО В РЯСІ ОТРИМАЛО СВОЮ ПУТІНСЬКУ ТИСЯЧУ ДОЛАРІВ ДО ВЕЛИКДНЯ-ОТ І ВІДРОБЛЯЄ СРІБНИКИ ПЕРЕД МОСКВОЮ.
13 Травня 2020, 23:46
Повісити амбарний замок, замотати цепом ,заварити електрозваркою вхід
13 Травня 2020, 23:50
Там можна шаурму продавати
14 Травня 2020, 00:03
Треба їм земельки з могилки з іменем попа під двері хрестом насипати і нехай собі ярі путінці ходять на молебні московитів
14 Травня 2020, 00:05
Вони там збираються лик Путіна намалювати- хочуть причислити до лику святих
14 Травня 2020, 00:23
КРАЩЕ ЗЕМЕЛЬКИ З 13 КЛАДОВИЩ ЩОБИ ГАРАНТОВАНО
14 Травня 2020, 00:28
Ця гидотна сволота творить чорні діла на своїх зборищах, що навіть відомим відьмакам не снилося.Вони не можуть зупинитися ,бо інакше зворотній удар накриє лавиною.Через що туди все гівно і притягує!!!
14 Травня 2020, 00:44
Якби я знала що так буде то львською примою ящиками не торгувала би і в БЮТ не пішла б.То все є смертельний гріх.
14 Травня 2020, 00:52
ПОТРІБНО ЗНЯТИ НА ТЕЛЕФОН ЯК ТАМ ПОНОЧІ СВІЧКИ ПАЛЯТЬ І ОКРЕМІ ІДІОТИ БЮТЬ ПОКЛОНИ
14 Травня 2020, 00:53
Який путінський гадюшник - на голову не налазить.
14 Травня 2020, 00:56
Казали мама не ходи в церкву до москалів сам москаликом станеш
14 Травня 2020, 10:42
Я би дозволив туда ВХІД без права виходу протягом 14 днів. Бо ті хто "приклалися лбом" розносять заразу по аптеках і супермаркетах.
14 Травня 2020, 13:05
Чому не заварили двері-зроблю безкоштовно