У Ковелі судили депутата міської ради

18 Березня 2017, 11:31
4582

До адміністративної відповідальності притягнуто заступника голови депутатської комісії Ковельської міської ради з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів, керівника фракції «Самопоміч» Андрія Мілінчука.

Працюючи директором ТзОВ «Реєстраційно-правовий центр», Андрій Мілінчук порушив статті 96, 97, 115 Кодексу законів про працю України, статтю 24 Закону України «Про оплату праці».

Після перевірки Управління Держпраці у Волинській області передало справу до суду.

В судовому засіданні Андрій Мілінчук свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, вказав, що зазначені порушення виникли через його необізнаність, хоча він закінчив юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Одеську національну юридичну академію – обидва за спеціальністю «Правознавство».

З’ясувавши обставини справи та дослідивши наявні серед матеріалів докази, суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук оштрафував Андрія Мілінчука на 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень. Останній також має сплатити на користь держави 320 гривень судового збору. 

Коментарі
18 Березня 2017, 13:55
А хоче бути головою правової комісії маючи дві вищі освіти.То й правильно,що комісія не підтримала садонемічного дупутата.СЛАВА УКРАЇНІ.
18 Березня 2017, 13:59
як не хворі, то судимі... за що Ковель покараний такою владою?!
18 Березня 2017, 15:48
Обидва дипломи за сало?
18 Березня 2017, 16:33
Та садонеміч геть малоумна,а ще хочуть керувати,вже Садовий засрався мусором,Вусенко в Луцку зганьбилася,тим що хотіла керувати містом,то вже й наші ковельські лізуть у владу,як черви.
18 Березня 2017, 18:31
Шкода,що освіта є ,а знань,освідченості нема,лише гонор та підлабузництво до влади.Ганьба таким юристам та депутатам самонемічним.
18 Березня 2017, 18:45
А морда то тупа ....
18 Березня 2017, 21:24
До юриста.А хто сказав шо хоче? Там Галя є.Та все шарить,краще за будь якого юриста.
18 Березня 2017, 21:26
До ковельчанина.А ти на себе в дзеркало дивився?
18 Березня 2017, 21:32
Галя не юрист,але робить все так,як має бути,і вона права на 100 відсотків.
18 Березня 2017, 22:42
Хоче аж пищить!І все для того щоб легше було бабло з лохів рубати.Цей чувак главний рішала по реєстрації фірм і підприємств.Це типу свій ЦНАП тільки в нього бистріше бо повністю під Кіндером,а зараз ще й головою правової комісії стане то і клієнтів(лохів) в рази більше буде
18 Березня 2017, 22:45
Ви хоч з людиною познайомтесь. А потім брудом поливайте.
19 Березня 2017, 00:07
То що хоче бути головою комісії то правда.Вєра на цій комісії аж пінилася,щоб Мілінчука запхати головою комісії.Дуже добре,що тій комісії є Стасюк,яка їм не дає чудити,та баба правду рубає проти всіх.І правильно,що не допустили обрання Мілінчука головою првової комісії,це було б на користь мера-злодія.
19 Березня 2017, 00:35
САМОАНОНІСТИ І ХТО ДО НИХ НАЛЕЖИТЬ СВОЛОТА КІНДЕРОВСЬКА
19 Березня 2017, 02:47
Андрій брехун.Давно його знаю, не порядна людина.Хоче влади і лізе всіма шляхами
19 Березня 2017, 04:24
Pari Match — букмекерська контора, яка найбільше підходить для людей які лише починають свій шлях в «світі ставок»
19 Березня 2017, 12:19
Порядні і розуміючі в САМОНЕМІЧ не йдуть!
19 Березня 2017, 12:39
САМІ вибирали таких депутатів .Таке й маємо і заслуговуємо .
19 Березня 2017, 17:33
Он и меня круто нагрел.Андрюша, Андрюша...тюряга по тебе светит
19 Березня 2017, 19:26
Ото вам виборча система...можна сказати партійно-непропорційна!...Бо різні шмаркачі по типу Мілінчука, неадеквати типа Ксцьов'ята, та ще грубіяни-алкоголіки на кшталт Г. Кіндера попролазили...
20 Березня 2017, 00:06
Хоче аж пищить!І все для того щоб легше було бабло з лохів рубати.Цей чувак главний рішала по реєстрації фірм і підприємств.А в чому проблеме відкрити фірму?Маєш комп . інтернет. бажання. натхнення і вперед.
20 Березня 2017, 11:13
Він якійсь задумчивий
20 Березня 2017, 14:36
Дай людину обгадити. Невже всі такі грамотні і не можуть помилятися. Ясно сказав помилився з ким не буває.
20 Березня 2017, 21:30
Може він думає як короткочасно легалізувати гральний бізнес колег полісменів під вивіскою державних лоторей