У Ковелі пропонують встановити пам’ятник таблетці

19 Березня 2017, 12:30
4153

Пам’ятник таблетці, який би вшанував і лікарів, і фармацевтів, і медицину загалом, пропонують встановити в Ковелі.

Про це пише Яків Лавренко у Вістях Ковельщини.

«У свій час в газеті «Ковель сьогодні», яка нині не виходить, я вніс конкретну пропозицію. Цитую свої слова: «Думаю не раз, скільки життів врятували лікарі! А лікували вони переважно таблетками (пігулками).

Тому пропоную слідом за пам'ятником Борцям за Волю України спорудити у Ковелі пам'ятник Таблетці. Наше місто стане володарем унікального пам'ятника. Водночас вшанує і лікарів, і фармацевтів, і взагалі, медицину.

В багатьох містах світу, великих і невеликих, є пам'ятники, які називають незвичайними. Пам'ятник Пігулці віднесе наше місто до міст з незвичайними пам'ятниками. В замітці я написав: «Слідом за пам'ятником Борцям за Волю України». Цей пам'ятник, спасибі владі, недавно спорудили у Ковелі. Тепер можна зайнятись  і пам'ятником Пігулці.

Ідею спорудження такого пам'ятника підтримав тодішній керівник Ковельського МТМО, Заслужений лікар України Олег Максимович Самчук. Навіть запропонував місце, де його встановити. Проект пообіцяв архітектор зробити на громадських засадах.

До речі, нещодавно я мав розмову і з сином колишнього головного лікаря МТМО – Олегом Олеговичем Самчуком.  Він теж підтримав мою пропозицію. Його думка надзвичайно важлива для мене.  Знаючи організаторські здібності пана Олега, його вміння доводити розпочаті справи до кінця, розраховую на його дієву допомогу.

Витрати на пам'ятник будуть незначні. Тому звертаюсь до міської влади в особі її очільників, депутатського корпусу із закликом підтримати мою ідею!» – пише він.

Коментарі
19 Березня 2017, 15:36
обидління народу україни і ковельчан в часності проявилось повною міроа.
19 Березня 2017, 15:52
Після спорудження цього пам'ятника пропоную спорудити пам'ятники шприцу, молотку, викрутці, автомобільному колесу, токарному різцю, розводному ключу, зварювальному електроду, каналізаційному люку, бормашині, здобному батону, авторучці, табуретці та телефону протягом найбличих двох років!
19 Березня 2017, 16:09
Памятник клізмі в формі фонтану.... Дебіли бл@...
19 Березня 2017, 16:15
Маразм крепчал...Ковeльським лікарям тільки пігулки і нe вистачає.
19 Березня 2017, 16:20
оце ше... у нас прям врачі від Бога...<br/>ви би лікувати починали б краще, а то поки виявлять рак, то залікують до смерті від якогось грипу(
19 Березня 2017, 16:36
і ще штопаному гандону
19 Березня 2017, 17:21
не розумію за що памятник за то що мало бируть чи .так лічать ,як пенсіонерів ,грош беруть а роезультата ніякого ,ще такого ще не було ганьба!!!!
19 Березня 2017, 17:48
Буде ще гірше
19 Березня 2017, 19:26
Якщо вже витрати на прам'ятник такі вже незначні - то може хай Лавренко сам це діло і спонсорує. <br/>&quot;Наше місто стане володарем унікального пам'ятника&quot; - краще хай би наше місто стало б унікальним по чистоті/якості доріг/...... А унікальні пам'ятники якось не в часі зараз.
19 Березня 2017, 19:41
Пропоную відкрити додаткові кабінети як в дитячій поліклініці так і в дорослій,збільшити кількість мед персоналу на приймальному відділенні та травмпункті.Таким чином Ви:<br/>-збільшите повагу до лікарів <br/>-зменшите черги під кабінетами<br/>-розгрузите робочий день лікаря і т.д.<br/>Шановні панове Самчуки Вам є над чим працювати і удосконалюватись і на займайтесь х....ю.За пам'ятник не один лікар не скаже..дякую..,а за покращення умов праці скажуть всі
19 Березня 2017, 19:46
Пігулки не вистачає нашому суспільству. Чому ж ви, прогресуючі психоаналітики, звертаєтесь за допомогою до ковельських лікарів?!! Якщо тут всі такі дебіли, шукайте кращих. Прапор у руки і вперед!!!
19 Березня 2017, 20:51
Як шизік заходить з своїми бредовими ідеями лікарям остається тільки кивати головою. А той думає согласні. Багато дуріків зараз ходить кругом. Їх полікувати неможна як вони не схочуть. Хоче той Лавреко таблетку то хай її і строїть. При чом тут влада і депутати
19 Березня 2017, 21:03
дороги по місту нормальної не знайти - встановимо тупорилий пам'ятник. маразм крепчал [2]
19 Березня 2017, 21:05
такого бардака в Ковелі не було мабуть і з часу його заснування. Дякуємо бидлячій владі і її комунальним очільникам - меру і Товстизі.
19 Березня 2017, 21:13
ПРИДУРКИ .Іншого не придумали .Яка влада такі і плани .
19 Березня 2017, 21:35
При чом тут влада??? Плани про памятник таблетці родив відомий патріот Яків Лавренко. Він з цими планами вже носиться так десь років 10. Пристає до людей з тими планами. Завтра напише що його підтримує ООН. Чи лічно Президент. Маразм.
19 Березня 2017, 22:14
... і хто лизне цю таблетку чи притулиться хворим місцем-зразу стане здоровим.
19 Березня 2017, 22:33
Клізмі краще
19 Березня 2017, 22:39
Вау памятник кальосам, лсд
19 Березня 2017, 23:19
ви єб*нуті????
19 Березня 2017, 23:59
Ачи не краще спорудити памятник Небесній сотні, мабуть тільки в нашому місті немає памятника?
20 Березня 2017, 09:41
Пане Лавренко організуйте зі своїми патріотами та депутатами суботник і приберіть сміття з міста краще бо користі від Вашої таблетки нікому не буде бо це абсурдна ідея
20 Березня 2017, 11:11
Пропоную памятник Кіндеру
20 Березня 2017, 12:24
Пігулку не можна, бо Косцьовят зазнається, що йому при життю пам&quot;ятник поставили.
21 Березня 2017, 00:14
В Бердянську є пам'ятник сантехніку та азовському бичку.