У Ковелі хочуть застосувати на ветсанзаводі бойову зброю

23 Березня 2017, 09:13
3774

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сміливу ідею подав відомий ковельський еколог Володимир Кіндрат, який свого часу працював першим заступником начальника Державного управління екології та природних ресурсів у Волинській області Ростислава Мігаса.

Назвавши себе та мера міста Олега Кіндера «старими чиновниками», Володимир Кіндрат порекомендував, щоби надзвичайній ситуації у Ковелі призначили класифікацію регіонального рівня, бо якщо вона, тобто ситуація, буде місцевого рівня, то це «впаде» на кошти міського бюджету.

«Приходе весна. Я моделюю ситуацію: Пасха кінчається, ми сидимо на Зеленій десь там, товариство п’є, п’є по сто грам і їсть паску… Прилетіла муха звідси. Я просто бачив її. Бачив тії свині. І сідає на бутерброд. Дитячий! Що я пропоную? Вийти на Міністерство оборони. Плюнути на ті всі їхні прибутки, що прибутки з кишені в кишеню ділять між собою в Києві. Я не говорю, бо це не наші – не ковельські, слава Богу. Напалм – є така штука. «Колорадів» там будуть скоро ганяти на Сході. Спалити! Все це повністю спалити!» – запропонував Володимир Кіндрат.

«Є жарти, а в частині напалму, ви теє…», – мовив міський голова Олег Кіндер до свого колишнього колеги-еколога і покрутив на рівні голови кистю піднятої руки.

«То не жарти! Спалити – і все!» – наполягав Володимир Кіндрат.

Довідково: Напалм (napalm - скорочення від англ. Naphthenic acid - нафтенові кислоти та англ. Palmitic acid - пальмітинова кислота) - загущений горючий продукт, який використовується у запалювальних авіабомбах, ракетах тощо. Напалм легко загоряється, горить відносно повільно, виділяючи густий їдкий чорний дим (температура полум’я 900–1100°C залежно від виду пального), добре прилипає до об’єктів, зокрема до вертикальних поверхонь.

Застосування напалму та інших видів запальної зброї проти мирного населення з 2 грудня 1983 року заборонено Протоколом III (про заборону або обмеження застосування запальної зброї) до прийнятої в 1980 р. Міжнародної конвенції ООН про заборону або обмеження застосування конкретних видів звичайної зброї.

Коментарі
23 Березня 2017, 11:20
Пропоную використати напалм проти бютівських казнокрадів
23 Березня 2017, 11:21
Глюки загризають деяких ковельчан. П'ють по сто грам разом з дітьми. Вже бачать мух на бутербродах. І свиней із Зеленої.
23 Березня 2017, 11:33
То такі самі дуріки сиділи в 1986 році в Чорнобилі -старі довбодятли , які пидумали заливати розжарений реактор водою. Я памятаю як кіндер рубаху рвав разом з слабенком тільки щоб них вибрали на виборах а вони закриють ветсанзавод, а як тільки вибрали ні слуху ні духу. А якщо конкретно то це було на очистних підчас агітації в мери а рибачок піддакував, і обіцяли освітлення поцій вулиці від Грабовського до Очисних , на слідуючий день товстига мався міряти провід і кількість світильників.
23 Березня 2017, 11:49
Коли дороги на Ковельщині почнуть ремонтувати?
23 Березня 2017, 13:23
Та вихч хлоркою посипте для початку ту територію. напалму йому захотілось. Дручка гарячого в дупу йому. То може порозумнішає. Пересадити тих всіх Товстиг, памідорих, кіндерлогів сволочних. Ця ситуація і категорії найнижчих надзвичайних подій. А дайте щось серйозніше - витік хлору чи аміаку якого - державі немає чим захистити народ, а морди понаїдали аж бридко дивитись.
23 Березня 2017, 14:10
Да,белий гарячка , совсєм белий...
23 Березня 2017, 14:12
мабуть точно вже пора використати бойову зброю в ковелі. Вивести тих падлюк, що довели місто до такого стану на площу і порозстрілювати і до тих гнилих свиней покидати. нехай там пухнуть разом з ними.
23 Березня 2017, 16:43
Там у вас все специалисты умерли? Или как? Немедленно в Люблинец берите известь и засыпайте трупы известкой. Иначе будет беда. Уже 2 недели болтаете и ничего против заражения не делаете. Вы не понимаете, что это локальный очаг поражения вдоль р. Турия на 50-70 км. по руслу на север. И в стороны на расстояние ареала обитания птиц и грызунов. А это еще 10 км. В советско Казахстане при степных ливнях была аналогичная проблема. Тушканчики разносили брюшной тиф и сибирскую язву. Врачи с тифом справлялись легко, а с язвой почти 100% смертельные исходы. Не играйте с огнем!
23 Березня 2017, 17:51
А КІНДЕР З ТОВСТИГОЮ ДУМАЮТЬ ЯКБИ ТО ЩЕ ЗАВЕСТИ ЯКУ СОТНЮ ДРУГУ ДОХЛЯТИНИ
23 Березня 2017, 18:01
Це геноцид українського народу. БАНДУ ГЕТЬ!!!!
23 Березня 2017, 19:27
Треба над цими тушками палі позабивати і цих кіндерят попривязувати хай нюхають цей сморід , вистачить ,
23 Березня 2017, 19:51
Кіндрат в геології перебухав руховець довбаний)
23 Березня 2017, 22:53
"Сказочный долбо@б"
24 Березня 2017, 01:53
Ви дуже праві. Тільки згадану Вами акцію слід застосувати в межах всієї нещасної неньки,а не тільки відносно благополучного Ковеля.
25 Березня 2017, 10:55
Дурне і не лікується.
27 Березня 2017, 11:48
А де ти була разом з Держпродслужбою?Сиділа і бутилочку розпивала?А сьогодні кажеш що перевищення по нітратах?Що ти цим хочеш сказати?Ти зроби аналізи на безпечність води,а нітрати сьогодні є скрізь .Вони були і раніше,просто ти немогло це показати.Ми не лохи тоже щось знаємо.Неможеш - неберись.