Опублікували вражаючі фото з ковельського ветсанзаводу

24 Березня 2017, 10:04
7261

Фото з території ветсанзаводу опублікували в мережі.

Світлини виклав на своїй сторінці у Facebook Олександр Дмитрук.

«УКРВЕТЗАВОД У КОВЕЛІ. Ось такі умови навколо підприємства, решти тіл, що розкладаються, розкидані по всій території, те, що роками повинне було утилізовуватись і захоронюватись згідно ветеринарно-санітарних норм, натомість воно скидалось просто навколо заводу. Це підприємство знаходиться за 200 м(!) від ковельських очисних споруд Водоканалу, я мовчу про запах, який там стоїть. Хотів позначити депутата Івахіва від цього округу, але немає у друзях», – йдеться в його дописі.

 

УВАГА! ПЕРЕГЛЯД ФОТО НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДІТЯМ, ЛЮДЯМ З НЕВРІВНОВАЖЕНОЮ ПСИХІКОЮ, ОСОБЛИВО ВРАЗЛИВИМ ОСОБАМ



1





Коментарі
24 Березня 2017, 12:11
Там бютівських посіпак невистачає
24 Березня 2017, 15:22
попросвть Верес. Вони все зроблять
24 Березня 2017, 21:44
А де були раніше кіндерлог з товстигою? Тільки зараз очі відкрились?
25 Березня 2017, 09:08
це жах опозорились на всю україну потрібно все палити бо нам скоро буде кінець
26 Березня 2017, 01:02
Після врегулювання цієї ситуації( ВЕТСАЗАВОД) адо ж не зволікаючи ОБОВЯЗКОВО треба міській владі звернути увагу та вирішити питання щодо самовільного підключлення в дренажну систему господарських каналізацій ! ЗАПАХИ по вулиця О.Гончара Коновальця і ВЕТСАНЗАВОДУ НЕ ТРЕБА. ( провул. та вул.Коновальця вул.О.Гончара) воду після цього все місто п'є!!!!!!!!!!!
26 Березня 2017, 21:20
А чому наш депутат Івахів мовчит , ніби все добре в його окрузі???? Чому не зустрічається з громадою не поцікавиться проблемами?????? Перед виборами з, явиться!!!! Ось такі наші обранці?
27 Березня 2017, 11:34
А те "патріот" і житель Ковеля заступник губернатора хвалений Кошик.Цю проблему він знає не один рік.Це в компетенції області вирішувати дане питання.А де наша Держпродслужба на чолі з Мацан?Чому на засідання і сесії неявляється голова комісії віж області в особі Кошика?Що тільки фотограції публікувати хватає розуму,а конкретно по справі тонка кишка ??????