У Ковелі планують закрити виховну колонію

18 Червня 2020, 14:00
Ковельська виховна колонія 9789
Ковельська виховна колонія

Ковельська виховна колонія потрапила у програму оптимізації діючої системи установ виконання покарань в Україні.

Процес оптимізації розпочали з прийняттям у 2017 році постанови Уряду України № 396 «Про порядок оптимізації діяльності слідчих ізоляторів, установ виконання покарань та підприємств установ виконання покарань». Цією Постановою система отримала правовий та організаційний інструмент, який дозволяє формалізувати відносини з консервування непотрібних кримінально-виконавчих установ. Попередня практика застосування цього інструменту призвела до появи 27 оптимізованих установ, 2 з яких знайшли «нове життя» в системі Міністерства оборони України. Решта – повільно, але впевнено «помирали».

Однією із причин закриття таких установ називають недоцільність утримання. У деяких колоніях кількість працівників перевищує кількість засуджених. Окрім цього, вагома проблема – фізично застарілі та, подекуди, повністю зношені будівлі та споруди, які гостро потребують капітального ремонту, а окремі з них навіть перебувають в аварійному стані, зокрема дві установи мають площу житлових приміщень майже 3 000 кв.м., що перебувають в аварійному стані. 

Як зазначає Міністерство юстиції України у Facebook, лише за 2019 рік держава витратила 2,2 мільйони гривень на утримання ДУ «Ковельська виховна колонія».

Проти закриття ковельської колонії виступили у самому закладі та у Ковельській міській раді. Секретар міськради Віра Федосюк підготувала звернення до Президента України,  Кабінету Міністрів України,  Міністра юстиції України, народних депутатів України, де навела причини, чому не варто закривати ДУ «Ковельська виховна колонія».

Текст звернення, який мають прийняти на сесії Ковельської міської ради:

 






 

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
18 Червня 2020, 18:07
Держава вміє лише руйнувати, а не будувати та ппимножувати набуте. Ганьба!
18 Червня 2020, 18:57
в україна повністю подолана злочинність. тому подібні організації нам просто не потрібні.
18 Червня 2020, 21:53
120 вертухаєв персоналу, а сидить 10 чоловік
18 Червня 2020, 22:39
Сьогодні у нас діє портновський кримінальний процесуальний кодекс, про який можна сказати коротко: хто не хоче сісти, того не посадять. На фоні нього пенетенціарні заклади - пережиток минулого. Так що закриття виховної колонії цілком "логічне".
19 Червня 2020, 02:06
Ну так, 2,2 млн. грн. для держави &amp;quot;дуже&amp;quot; велика сума, і тому край необхідно вигнати на вулицю сотню людей (зарплата яких 6,5-10 тис грн. в місяць), знищити міцну матеріально-технічну базу, яка створювалася і зміцнювалася не одним поколінням працівників установи, і як правило з мінімальною участю самої держави, зруйнувати і залишити чергову розруху в центрі міста....<br/> З іншої сторони: утримання 450 народних депутатів для державної казни обходиться мінімум 22,5 млн. грн. в місяць, зарплата топ-менеджерів та членів наглядових рад державних підприємств (Нафтогаз Україна, Укрзалізниця, Укрпошта та ін.) становить від 500 тис.грн. до 1,8 млн.грн. в місяць на одну особу. Можна перераховувати багато державних структур, де зарплата далеко за сотню тисяч грн. Але очевидь для державних мужів це дуже дрібні суми, для того щоб проводити в даних галузях оптимізацію та заходи по економії державного бюджету...
19 Червня 2020, 02:48
Ну так, 2,2 млн. грн. для держави &amp;quot;дуже&amp;quot; велика сума, і тому край необхідно вигнати на вулицю сотню людей (зарплата яких 6,5-10 тис грн. в місяць), знищити міцну матеріально-технічну базу, яка створювалася і зміцнювалася не одним поколінням працівників установи, і як правило з мінімальною участю самої держави, зруйнувати і залишити чергову розруху в центрі міста....<br/> З іншої сторони: утримання 450 народних депутатів для державної казни обходиться мінімум 22,5 млн. грн. в місяць, зарплата топ-менеджерів та членів наглядових рад державних підприємств (Нафтогаз Україна, Укрзалізниця, Укрпошта та ін.) становить від 500 тис.грн. до 1,8 млн.грн. в місяць на одну особу. Можна перераховувати багато державних структур, де зарплата далеко за сотню тисяч грн. Але очевидь для державних мужів це дуже дрібні суми, для того щоб проводити в даних галузях оптимізацію та заходи по економії державного бюджету...
19 Червня 2020, 08:23
Вже госпіталь закрили,подивіться на результ.
19 Червня 2020, 19:13
Паскуди все тільки закривають , нічого не можуть відкрити. Ганьба .І той хто там писав про вертухаєв просто має мало розуму.
19 Червня 2020, 23:20
Сільська медицина зруйнована, пацієнти тубдиспансерів і психлікарень на вулицях інфікують і тероризують населення. Мережа освітніх закладів, навчальні предмети і програми «оптимізуються» у бік скорочення і дебілізації. Головна ціль – зменшення навантаження на бюджет - досягнута! Дідусь Сорос і міжнародний спекулятивний капітал аплодують: через приватизований НБУ можна спокійно виводити додаткові фінанси з Украйни. Кількість і якість соціально незахищеного людського шлаку стрімко зменшується? Не біда! Біомаси, придатної для використання на полях Європи ще досить на багато років. <br/>Міністр Молюська – достойний учень і послідовник пані Супрун і К. Знає: саме за скорочення видатків з бюджету покровителі гладять по головці найніжніше. Хоча видатки на Ковельську ВК, то копійки для бюджету держави, та, як кажуть, курча по зернятку… На всю державу залишається тільки одна дитяча колонія? Грубо порушується законодавство? А якщо завтра поліція схаменеться, почне працювати, куди дівати малолітніх злочинців, до яких вже випробувані усі можливі і неможливі міри виховного впливу? Немає відповіді.<br/>Пане Президенте, пригадайте, будь ласка, ви кому присягали на вірність; міжнародному спекулятивному капіталу чи українському народу?
19 Червня 2020, 23:44
Центр міста і це багато пояснює, шакали на чолі з кіндером порвуть територію колонії на частини і роздерибанять. Місто від цього не отримає нічого.
20 Червня 2020, 01:58
Ковельська колонія,завжди була одна з найкращих в Україні, ми це знаємо як ніхто.... в якій працювали фахівці ВИЩОГО класу. Скільки було вкладено зусиль, розуміння та роботи у виховання підлітків, людей, які шукали істинни життєвого майбуття. Це потрібно працювати не рік і не два і не десять... щоб зрозуміти підлітка, який зробив похибку в житті.... А тому, закриття колонії НЕ ДОПУСТИМО...... Надбання колективу, за яким стояла важка щоденна ТИТАНІЧНА праця, в яку було вкладено кошти та сумлінна робота усього персоналу протягом тривалих років (а колонії вже 54 роки), перетвориться в БЕЗЛАД, а прикладом служить будова колишнього військового шпиталю, який нікому не потрібен і є руїною міста Ковеля, тому що не належить громаді, а міністерству ЗСУ. Громаді міста та міській владі потрібно докласти максимум зусиль, щоб зберегти надбання кропіткої роботи усього колективу Ковельської виховної колонії .... Боляче. що, можновладці, руйнують те, що не створювали самі, історія життя пишеться роками а не одним днем... Закрити Ковельську виховну колонію - це залишити сотні людей без роботи.. Тому я, як колишній <br/>працівник колонії, щиро преживаю за кожного працівника цієї установи, які можуть залишитись без роботи, без засобів існування.
20 Червня 2020, 11:44
Коли вже впасеного контролера закриють .Ходить по привокзальному ринку із незареєстрованим касовим апаратом та збирає гроші.Мабуть збиває бобло на нову машину.На брестському ринку ніхто не вимагає доплат а на привокзальному Саша Мулін збільшує незаконно СВІЙ сімейний бюджет.Де правоохоронці...Каже що то особиста вказівка ДИРЕКТОРА
20 Червня 2020, 14:20
Ви за ТАКЕ проголосували
20 Червня 2020, 19:56
Давно пора закрыть россадник зла!
20 Червня 2020, 20:21
Закрити полюбому. Які ще сотні робочих місць? Чим вони там займаються?
20 Червня 2020, 21:13
Земельна ділянка там непогана, недалеко від річки. Залишилось тільки правильно ціну скласти...
21 Червня 2020, 01:03
…и увеличить тем самым ваш шанс получить вечером ни за что, ни про что по морде от освободившегося пьяного куражущегося малолетки.
22 Червня 2020, 11:05
Закрити нафіг. Старі пердуни номера позаймали. Це не остання колонія на Україні .