Із ветсанзаводу почали вивозити відходи

30 Березня 2017, 11:47
3530

Із Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» почали вивозити відходи.

Про це повідомляє Національний корпус у Facebook.

«Процес пішов. Вимоги протестувальників, які оголосив голова Ковельського осередку Національного Корпусу Олександр Філон на сесії міської ради починають виконуватись», – йдеться в дописі.

«Одним з пунктів вимог була «утилізація наявної на заводі сировини потужностями інших філіалів ДП «Укртветсанзавод» у зв'язку з неможливістю Ковельського філіалу утилізувати прийняту сировину». І вже є перші результати роботи Громадського Штабу по ліквідації катастрофи - сьогодні з території заводу для подальшої утилізації було вивезено понад 50 тонн сировини», – додають у Національному корпусі.

1


1

Коментарі
30 Березня 2017, 17:27
а хто важив ті відходи? ек будьте лохами і не вірте тому
30 Березня 2017, 18:13
А ти прийди і поваж разом з Кошиком- хренню і Пенісом.
30 Березня 2017, 19:41
Для занадто "розумних", кажу, важили сировину на території Вторчермету
30 Березня 2017, 19:43
То вивозять мабуть за рахунок Кіндера та Товстиги
30 Березня 2017, 21:14
"Ковель Європейський". Схоже, що перші три машини стали й останніми. Хмельницька філія їх не прийняла. Тепер будуть мандрувати ненькою, як львівське сміття. Ковель ж їх також назад не прийме. Перевізник "попав", а дерекція філії в черговий раз довела, що вони - брехуни." Наведено інформацію із Фейсбук.Нік"Ковель Європейський" використовує секретар ради В.І.Федосюк.
30 Березня 2017, 21:32
А сьогодні Віра Федосюк вбила нас на повал,вона худоба проти пішохідної доріжки до школи мистецтв.Вже мабуть надумали з Кіндером там будуватись.ГАНЬБА ТАКІЙ ВЛАДІ.
30 Березня 2017, 22:11
Хай ще сотні тон що в землю зарили вивозять....
30 Березня 2017, 22:34
Вони тільки перших чотири машини вивезли вони й були останніми
30 Березня 2017, 23:39
Ковель Європейський Графік ВЖЕ не дотримується. Сьогодні ніхто нічого не вивозив.
31 Березня 2017, 01:47
люди добрі ви що ЛОХИ ???? ніхто і нічого не робив і не робить для народу, все робиться для себе ЛЮБІМОГО.......