Мер Ковеля не прийшов до суду, де його мали судити за декларацію

31 Березня 2017, 15:53
4036

Натомість міський голова Олег Кіндер надіслав головуючому по справі судді Петру Бойчуку клопотання про те, що він не може взяти участь в судовому засіданні, бо відбуває у відрядження до Верховної Ради України «для вирішення поточних питань терміном на один день».

Мер також подав копію розпорядження про своє відрядження, видане 30 березня. При цьому суддя оголосив, що судову повістку Олег Кіндер отримав ще минулої п’ятниці, 24 березня.

Прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Волинської області Надія Артиш заявила, що слід перенести засідання, оскільки, відповідно до статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в суді передбачена обов’язкова участь особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.

Суддя Петро Бойчук ухвалив відкласти розгляд справи до 10 години 30 хвилин 12 квітня.

«Це однозначно неповага Кіндера до суду», – сказав після завершення засідання голова громадської ради при Ковельській міськраді Микола Печенюк.

Разом з ним на суд також прийшли депутати міської ради з фракції «УКРОП» Ігор Пініс, Галина Стасюк та Володимир Косцьов’ят, секретар Громради Галина Артюшенко та інші. 

Коментарі
31 Березня 2017, 20:22
Його за скотомогильник треба в тюрягу гада.Він скотина зараз прикривається ,що щось ніби рішає,а насправді він і винен найбільше.
31 Березня 2017, 21:29
це рука Москви. Совєти спеціально будували нам завод на випадок розвалу союзу. Щоб ми самі себе подушили.
31 Березня 2017, 21:29
При чом тут декларація до заводу
01 Квітня 2017, 02:44
на день космонавтики запустити в космос!)
01 Квітня 2017, 20:12
без скафандра
02 Квітня 2017, 16:33
Кіндер не прийшов по повістці в суд - І ШО-О-О ??????? Грьобані судді не знаєте що робити - А ДЕ ЗАПРОС В КИЇВ ПРО НАВМИСНЕ УХИЛЯННЯ ВІД СУДУ З ВИМОГОЮ ПРИСУНУТИ В СУД В КАНДАЛАХ ????... Ну їй-Богу як діти малі
02 Квітня 2017, 19:02
В суді бере участь прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Волинської області, яка прибуває в суд з м. Луцька. Повістку в суд Кіндер отримав 24 березня, то ні в яке відрядження в день судового засіданнявін не повин був їхати! Він що, поїхав радитися з Юлькою? Це неповага до суду! Без Кіндера суд розглядати справу не буде, так що хоче він того чи ні, а мусить в суд прийти. Доручення адвокату тут не проходить. Є надія на те, що прокурор Надія Артиш не буде гратися з Кіндером і якщо 12 числа він в суд не прийде, то поліція його доставить примусово!!!
02 Квітня 2017, 20:29
"Разом з ним на суд також прийшли депутати міської ради з фракції «УКРОП» Ігор Пініс, Галина Стасюк та Володимир Косцьов’ят, секретар Громради Галина Артюшенко та інші". Це що група підтримки така, чи круки на жертву злітаються. А ви Костовятову декларацію читали? Директор благодійного фонду, який задекларував 1500 гривень доходу за 2015 рік. Жах... Куди ми котимось...
02 Квітня 2017, 21:10
Хто жертва, Кіндер? Чи що дивного в тому, що Косцьовят задекларував лише 1500 гривень доходу? Благодійним фондом він не керує вже давно, взяток не бере, безробітний, Отак чоловік живе, хто кавою пригостить, хто нагодує, та й жменя того Косцьовята, скільки йому треба!!! Кіндера заставили задекларувати і він задекларував не мало, а скільки приховав і претензій ні в кого нема, а щодо Косцьовята - жах? Жах у тому, що всі такі як Ковельчанин, того так і живемо!!!
04 Квітня 2017, 15:29
Дуже правдоподібно. І Ви хочете когось заставити повірити, що Костьовят прожив на 125 грн на місяць. Очевидно Ви такий самий, як і той Костьовят. От того так і живемо.