Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Ковелі судинні хірурги провели унікальну операцію

09:03 27.06.2020
1008

Унікальну за складністю операцію провели судинні хірурги у Ковельському міжрайонному територіальному медоб'єднанні.

Вона тривала шість годин. Про це повідомляє пресслужба медзакладу.

Пацієнтом став чоловік 70 років, що звернувся до лікарні через нестерпний різкий біль у животі, спині та паховій ділянці.

Після додаткових обстежень медики встановили діагноз – розшаровуюча аневризма аорти. Її розміри та розташування були справжнім викликом для хірургів.

Аневризма була надзвичайно близько до ниркових артерій та поширювалась на праву здухвинну артерію, яка несе кров до органів тазу та нижніх кінцівок.

Щоб врятувати чоловіка, лікарі виконали операцію – аорто-стегнове біфуркаційне алопротезування при розшаровуючій параренальній аневризмі аорти з поширенням на праву здухвинну артерію.

Оперативне втручання робили терміново, адже аневризма могла розірватись у будь-який момент, а за згаяний час пацієнт заплатив би життям.

Оперував завідувач відділення інтервенційної радіології та судинної хірургії Ковельського МТМО Олександр Голуб, анестезіологічну допомогу надав Анатолій Бондарчук.

Читайте також:

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та слідкуйте за телеграм каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
10 липня
Сьогодні
Вчора
08.07.2020
07.07.2020
06.07.2020