На Меморіалі Слави у Ковели висадили багаторічні квіти та кущі

06 Липня 2020, 16:00
На Меморіалі Слави у Ковели висадили багаторічні квіти та кущі 3442
На Меморіалі Слави у Ковели висадили багаторічні квіти та кущі

Майже 400 різноманітних багаторічних квітів, кущів, дерев цими днями висадили у Ковелі на Меморіалі Слави. 

Такий подарунок до Дня визволення подбала міська влада разом з комунальниками. Про це інформує Ковельська міська рада.

Щоб різнобарв’я милувало око до самих приморозків, клумбу зробили всесезонною. Весною тут мають розпуститись півтори тисячі тюльпанів, вздовж доріжок — декоративна слива Нігра, влітку уже квітнутимуть лілейник, восени – гортензії. Також доповнять клумбу своїми відтінками барбарис, спіреї, вічнозелений самшит.

 




Проєкт клумби у різні пори року.

 




 

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
06 Липня 2020, 22:19
Вже висаджували троянди, які так любить секретар міської Ради, і де вони?Спочатку заросли бур"яном, а потім зовсім пропали. За всім треба доглядати. Знову витратили гроші намарне, бо немає господаря у місті, одні крохобори.
07 Липня 2020, 11:55
Аби тільки не покрали як троянди
07 Липня 2020, 14:26
переймають досвід Балака. Той примудрився в січні місяці висадити дерев на 160 000 грн. По тодішньому курсу відмили 30 000 доларів. А скільки за ці дерева "заплатили",
07 Липня 2020, 15:34
Краще б осот висадили
07 Липня 2020, 17:29
Все то благородно із сторони влади,але коли ж дерева старі позрізують біля меморіалу,бо за птахами,які там гніздяться, не можливо пройти там(зверніть увагу на тротуар під тими деревами.все,що залишилось від наслідків маціону птахів...жах!!!
08 Липня 2020, 00:04
Там живуть голуби, які йдуть до рук, діти з ними граються. Навіщо їх розганяти? Це ж природа!
09 Липня 2020, 01:21
Не переживай. Посіють . І осот, і чортополох посіють ... Там, де тебе, недобитка, прикопають.....
09 Липня 2020, 13:15
Твоя червона "копалка" в роті може тільки щось у когось облизати...
09 Липня 2020, 18:50
Не суди про всіх по собі, * лизунчику*. Не твоєї породи, виродку.....
09 Липня 2020, 21:23
Ти це сам собі, породистий? Нализався-наковтався путінських екскрементів і заторчав?..
12 Липня 2020, 22:49
Лікуй путінізм головного мозку, нещастя. А краще, вали в Росію до свого путлера - ти ж спиш і мариш ним, а там, дивись, і лизнути зможеш...... Сопляк...