Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
ДСНС / Фото ілюстративне
ДСНС / Фото ілюстративне

Коли ковельчанам потрібно подавати декларацію про матеріально-технічну базу суб’єкта

12:22 07.07.2020
551

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області повідомляє, що з метою створення умов найбільшого сприяння розвитку підприємництва, реєстрація декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам пожежної безпеки проводиться у відповідності до статті 57 Кодексу цивільного захисту та вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 440 від 5 червня 2013 року «Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Також Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 14 лютого 2018 р. № 80 «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки» (далі – Постанова), яку розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки у відповідність з вимогами Законів України «Про адміністративні послуги» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями». Постанова удосконалює процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а також надає можливість суб’єкту господарювання подати декларацію в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

Отже, якщо суб’єкт господарювання розпочав здійснення господарської діяльності, йому необхідно подати та зареєструвати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Якщо під час проведення планових або позапланових перевірок буде встановлено, що така декларація відсутня, то керівник суб’єкта господарювання притягається до адміністративної відповідальності за ст. 175-2 КУпАП від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Декларація не подається:

  • у разі використання торговельних місць, кіосків та контейнерів, якщо їх розміщено на ринку відповідно до схеми, погодженої з органом державного пожежного нагляду;
  • орендарем об'єкта нерухомості (особою, яка використовує об'єкт нерухомості за цивільно-правовим договором, що не передбачає перехід права власності на такий об'єкт) за умови, що декларацію на об'єкт нерухомості зареєстровано його власником;
  • у разі використання об'єктів, що в установленому законодавством порядку приймаються в експлуатацію після завершення будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.

Для отримання консультативної допомоги просимо звертатись в Ковельський консультаційний центр Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 17.00, за адресою м. Ковель, вул. Міцкевича, 23 а , тел. (03352)5-93-43.

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 серпня
Сьогодні
Вчора
13.08.2020
12.08.2020
11.08.2020
10.08.2020