На Волинь таки приїде Зеленський

08 Липня 2020, 13:15
Володимир Зеленський 3947
Володимир Зеленський

На Волинь таки приїде Володимир Зеленський.

Про це повідомили у Волинській ОДА.

Відомо, що президент відвідає Волинську область в межах робочої поїздки.

Нагадаємо, нещодавно в ОДА не підтверджували інформацію про приїзд Зеленського на Волинь.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

 

Коментарі
08 Липня 2020, 18:14
То це , якщо він до завтра ще президентом залишиться. Але все вже йде до того, що його знесуть вже сьогодні. Київ бурлить. Зеленський втік з Києва
08 Липня 2020, 18:18
Тож він зобовязаний приїхати та перевірити як з його допомогою в селі Вербка будується школа. Чому нема басейну. Почистити Турію потрібно було та й фонтан побудувати не встигли. Де презедент бігати буде? Влада нічого не зробила для його розваги. Звільнить всіх! Готуємо гнилі помідори та тухлі яйця будемо відбиватися, захищати нашого мера!
08 Липня 2020, 18:43
То він Сивоху везе, щоб очолив Ковельський район! Ковельчанину! Думаєш, що до Ростову не дасть дьору, а шмигне в Ізраіль? Значить в Ковіелі буде будівництво аеродрому!
08 Липня 2020, 19:03
Зеленський молодець робить реальні зміни в країні які до цього ще ніколи ніхто наробив. Успіхів Вам пане президенту в цій нелегкій і плюс до того невдячних або сліпих людей які неба чуть змін в державі
08 Липня 2020, 19:04
Потрібно щоб його зустрічали Кіндер та Кульцман. В.Козака й А.Бруїла сховати в Тойкуті. Відео буде дуже гарне. Кульцман заставить його побудувати басейн в сільській школі. Турію знищують, тому діток тре вчити плавати в басейні. В Луцьку є аеродром! на винищуващі він швидше добіжить до Ізраєлю ніж до Ростова! Їхав біля Вербської школи й бачив багато жіночих дуп які щоь саджали.
08 Липня 2020, 19:54
Кульцмана треба попередити щоб не сказав герр Кульцман! Бо в Ковелі стільки памперсів нема. Нехай скаже, що раввін району Кульцман та вимагає побудувати басейн, тенісний корт, боулінг. А Кіндеру тре зробити жидівський ніс й нехай вибиває гроші на очистку Турії й закінчення будівництва Локомотива. Але, щоб вітався просто "Хай", а то ляпне "Хайль! І в Луцьку пампесів не хватить! А краще скромненько: раввін міста Ковель! І все буде гаразд.
09 Липня 2020, 00:15
Хлопці! Ви не шуткуйте, а викопуйте кулемети та Стінгери й не давайте цьому телепневі сісти в Ковелі. Воно де побуває так відразу біда людям приходить. Гоніть його до Ізраїлю!
09 Липня 2020, 00:56
Покупався в Одесі, покупається в Світязі. Після купання треба взяти воду на аналіз на відповідні органічні сполуки.
09 Липня 2020, 14:13
Біблійний Мойсей 10 разів приніс Єгипту смерть та біду людям, а цей Мозес за один раз зможе наробити стільки поганих справ на Волині, що на десятиліття хватить. Не до добре цей його візит. Ой, не до добра!
09 Липня 2020, 15:19
Фото &amp;quot;класне&amp;quot; підібрали, молодці.<br/>До речі, а ви в курсі, що у Зеленського є, принаймні, їм*я і посада. Але в заголовку, чомусь, ні того ні іншого не вказано. Зверхність і хамство демонструєте кожен раз.<br/>Та ладно, чому тут дивуватися. Я розумію, хлопці, важки часи і лише заказуха і проплачений &amp;quot;джинс&amp;quot; дає на хліб з маслом, правда ж?<br/>Але ви, між моментами покладанням брудних грошей у кишеню проходьтесь по місту і послухайте що про ваш-сайт помийку люди кажуть.<br/>При чому, вже давно.<br/><br/>P.S До речі, да, звісно ж не забудьте цей незручний коментар заблокувати на премодерації.<br/>Але, мені достатньо, що ви самі це прочитаєте.Бо ви може забули, хто ви, то я вам безкоштовно нагадаю.
09 Липня 2020, 18:29
В Ростов йому дорога а не на Волинь)