Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ковельському МТМО провели складну операцію на відкритому серці

16:45 10.07.2020
1098

Протягом останнього тижня у Ковельському МТМО провели кілька складних операцій на відкритому серці та заплановали ще більше двадцяти до кінця місяця.

Про це інформує Ковельське МТМО у Facebook.

«Постійно важко дихати - задихаюся", "не можу вільно пересуватись навіть по власній квартирі», – це скарги 45-річного пацієнта, якому хірурги Ковельського МТМО нещодавно протезували аортальний клапан. Він народився з вадою серця – двостулковий аортальний клапан, до речі для повноцінного функціонування потрібно три стулки, та після перенесеного інфекційного ендокардиту у нього виникла поєднана аортальна вада з переважанням стенозу. Єдиним шансом на повноцінне життя була операція.

Команда ковельських лікарів на чолі з завідувачем Центру кардіохірургії Танським Володимиром Георгійовичем успішно провели протезування аортального клапану – замінили пошкоджений аортальний клапан на механічний протез Planix 25. Операція тривала близько 8 год.

Пацієнт наразі почуває себе задовільно та проходить реабілітацію. Вже будує активні плани на майбутнє та дуже вдячний лікарям за врятоване здоров’я та можливість жити повноцінним життям.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
10 серпня
Сьогодні
Вчора
08.08.2020
07.08.2020
06.08.2020
05.08.2020