У Ковелі місцеві «бізнесмени» розкопали поховання і звалили на купу людські рештки

12 Квітня 2017, 10:53
10119

 

У Ковелі невідомі, які незаконно копають пісок, знайшли рештки людей та звалили їх на купу.

Про це повідомляє Віталій Пясецький.

«Щось,останнім часом зачастили «новини», про Ковель з не приємним «запахом». Один із моїх друзів повідомив, що в районі вул. Ватутіна, неподалік цвинтаря, місцевими «бізнесменами», незаконно, при повній бездіяльності місцевої влади,копається та вивозиться в невідомому напрямку пісок. Подейкують ,що на якусь заправку», – пише він у соцмережі.

«Чи правда чи ні, не знаю. Але при цьому потривожили спокій невинно убієних, та по людськи не похованих людей. Кості просто скидали в сторону, а щось не скидали, так напевне і пішло на вимостку чогось там,дуже важливого. Вчора з друзями, старими «пошуківцями» заскочили туди і трішки офігіли. Тіла явно не з кладовища. Скинуті купою були по смерті, так само в купу, тепер скидаються ще раз. Тоді заважали комусь жити і тепер, комусь стоять на заваді «бабосики» косити», – пише Пясецький.

«Сьогодні скинув інформацію на пошуковий загін «Відродження» та в поліцію. Схоже,що це розстрільні ями, де можуть бути і радянські військовополонені, а можливо мирні жителі чи євреї. І здається, машинка закрутилась. Будем сподіватись,що мертві будуть з повагою поховані. Але ще знайти б те бидло, яке так віднеслось до останків», – підсумовує він.

3

1









1


Коментарі
12 Квітня 2017, 14:27
подивіться хто вимощує ділянку на об"їздній по Я. мудрого і будете знати хто риє пісок. Браття - сестри з Ковель 2 хваляться вчетверо за годину еагружають ЗИЛа з верхом. А те що там риють невідомі - казка про сірого бичка. Поїдьте ви і спробуйте накопати там хоч тачку. Через 5 хвилин за вами приїдуть. Все робиться з відома.
12 Квітня 2017, 14:50
то возять землю для будівництва АЗС для нашого одновірця Корець Анатолій, вже писали про нього http://kowel.rayon.in.ua/news/17656-u-koveli-dvi-avtozapravki-zbuduiut-u-zaplavi-turiyi
12 Квітня 2017, 15:35
Бідний йорік!!!
12 Квітня 2017, 16:02
в долі з нами і еколо Гаврилюк бо ми йому платимо
12 Квітня 2017, 16:14
то новий у Ковелі еколог?
12 Квітня 2017, 17:49
Корець разом зы штундами на зілках,ці віруючі ангели - Сущі,а остальні теж все знають
12 Квітня 2017, 19:05
машина постійно виїзджає з території льону.в даний момент мостять відразу за молоком вул. ватутіна
12 Квітня 2017, 21:08
А чий то череп?
12 Квітня 2017, 22:19
справді, якась темна сторона повернула на місто. що не новина то кості і сморід. "Мертві душі" зараз у людей.
12 Квітня 2017, 23:03
Молодець Віталя, не залишився байдужив. А що робить поліція, по матеріалах публікації вже треба реєструвати в ЄРДР?
13 Квітня 2017, 00:39
вони в долі
13 Квітня 2017, 02:08
Респект Віталію Пясецькому!!!! Молодчина, вчасно побачив та "підняв" тему. Тепер побачимо, як "піднімуть" чи "опустять" тему правоохоронці та владна братія на чолі з головою Ковельської райдержадміністрації Козаком В.Т. та головою Дубівської сільської ради. Земля не міська, Кіндерам пощастило.....
13 Квітня 2017, 02:20
в 80х роках памятаю , де сільмашівські общаги виізд на вул.Д.Галицького , такого добра кучі там валялись і ніхто діла не мав , казали що це фашисти . А їврейське кладовище на Володимирській ??? зшкребли і вивезли десь на відмостку дороги
13 Квітня 2017, 04:05
Якщо ніхто не мав діла до останків ЛЮДЕЙ, ти вважаєш це нормальним???????????????
13 Квітня 2017, 06:01
...а грошенята де брати чесним як я віруючимангелам...хай дурні йдуть в ато я такі як я пісочок вже 11 рік краду...кому війна а кому матінка рідна
13 Квітня 2017, 12:01
Так їхнє сповідування дозволяє, як вони кажуть- риба шукає де глибше, а ми шукаєм де вигідніше. Вони лише прикриваються біблією, а наспарвді Нагоринку не гріх красти тим самим ЗІЛом, хоч людське, хоч державне, чи за бороду витягнути Анатолія Лисюка з молитвенного дому, бо зауважив їх незаконні діяння.
13 Квітня 2017, 12:44
хто працює той і має а хто може тільки ляпати то для того всі злодіі
13 Квітня 2017, 12:47
хто працює той і має а хто може тільки ляпати то для того всі злодіі
13 Квітня 2017, 14:34
За два дні я все вивезу та й на тому кінець буде
13 Квітня 2017, 16:39
Саша який працює,томц і має. Якщо інформація не правдива,то спростуйте її. Щодо АЗС на Я.Мудрого. То там таки знайдені людські рештки. Є відео доказ. Мені особисто не дуже хвилює ,хто там замішаний. Штунди чи ні. Хлопці припиняйте красти. Вчіться жити чесно. Бо трй пісок не тільки рясно политий людською кров'ю. А за нього і заплачено кров'ю хлопців на Сході. Заробили бабло,вкладайте в бізнес, а не в розкралання. Досить вже.
14 Квітня 2017, 16:04
я не хочу нікого вигороджувати але на 100% впевнений хто це б не був в таких кількостях вибирати пісок він по любому поставив до відома місцеву власть і якщо має дозвіл це вже не крадіжка а це що не всім це дають це питання до нашої мерії <br/>це що там рештки людей про це ніхто я думаю не знав<br/>якщо це сам Корець це робить то можу запевнити що з такими статками красти йому не доцільно я з ним особисто не знайомий але знаю всю постачу вантажу на залізниці бачу і знаю скільки тисяч тон іде йому на вигрузку бувало приходило по 30 вагонів самого щебня <br/>так що говорити про крадіжку піску щоб замостити 10соток болота це наклеп
15 Квітня 2017, 13:59
Про доцільно-не доцільно,не потрібно розказувати. Якщо людина з прізвищем Корець,має відношення до будівництва АЗС по об'здній,то як вона пояснить людські останки знайдені в купі піску? І на наводьте дибільні доводи. Якщо про злочин знає місцеве керівництво, то це не спростовує факт вчинення правопорушення. Якщо немає документації на розробку кар'єру,та видобування копалин,це є крадіжка.
18 Квітня 2017, 17:51
Перш за все хочу перед всіма вибачитись за попередні записи. наводячі деякі факти про копачів піску я дізнався що дійсно пан Корець заключив згоду з нашою владою для надання допомоги технікою щоб вимостити дорогу в болоті до участків які будуть розподілені учасникам АТО по вул Брестська біля переїзда <br/>спочатку завозився пісок розбираючи вал процес роботи ішов так машина на дорогу а 5 машин для себе і мажорів його звідси нагнали тоді він переключився на ватутінскій карєр <br/>це крадіжка в самих хлопців які стояли на сході ризикуючи своїм життям щоб такі п......си могли спокійно жити ганьба таким людям а ніби порядний бізнесмен