Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Роман Коцюбчик
Роман Коцюбчик

Юні ковельчани, які склали ЗНО на 200 балів: хто вони

17:00 02.08.2020
2477

Ковельчанам Роману Коцюбчику та Максиму Чумаку вдалося скласти ЗНО з хімії на 200 балів.

На сайті Ковельської міської ради розповіли про попередні досягнення цих випускників.

Роман Коцюбчик – золотий медаліст, випускник школи № 12 міста Ковеля.


Талановитий і успішний учень. Природничі науки Роман полюбив ще у юні роки. Дуже наполегливий, багато часу приділяв навчанню, самоосвіті, здобував чудові результати на Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

П’ять років поспіль ставав переможцем міських та обласних олімпіад з хімії (учитель – Бірук Т.С.), переможцем міських та призером обласних олімпіад з біології (учитель – Муха Г.І.).

Останні чотири роки Роман був у складі обласної команди, яка представляла Волинь на IV етапі олімпіади з хімії. Успішною була участь у Всеукраїнській олімпіаді у 2018 –здобув диплом переможця ІІІ ступеня.

У 2020 році Роман став переможцем з хімії на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Волинського відділення МАН України.

Талановитий учень талановитий в усьому. Роман Коцюбчик успішно склав ЗНО і отримав дуже хороші результати:

  • хімія - 200 балів (учитель – Бірук Т.С.);
  • математика – 199 балів (учитель – Романченко О.В.);
  • українська мова та література – 195 балів (учитель – Сташук А.М.).

Роман вже давно обрав для себе спеціальність і вищий навчальний заклад, в якому мріє навчатися.Максим Чумак – випускник ліцею №1 міста Ковеля. Ерудований та цілеспрямований юнак, окрім того, ще скромний, товариський, креативний, комунікабельний.

Переможець та лауреат багатьох міських конкурсів та олімпіад. Призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії та математики. Капітан міських команд юних хіміків та математиків, які неодноразово займали призові місця в обласних турнірах.

Активний член команди Всеукраїнської національно-патріотичної гри «Сокіл – Джура».

Цьогоріч він досяг поставленої мети – результат ЗНО з хімії - 200 балів. Успіхи з інших предметів: українська мова і література – 191.5 балів, математика – 191, фізика – 192.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020