Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
З початку карантину міграційна служба у Ковелі видала більше 300 паспортів у формі ID-картки
З початку карантину міграційна служба у Ковелі видала більше 300 паспортів у формі ID-картки

З початку карантину міграційна служба у Ковелі видала більше 300 паспортів у формі ID-картки

18:00 02.08.2020
428

З початку року Ковельський районний відділ управління Державної міграційної служби в області видав близько тисячі паспортів громадянина України у формі ID-картки.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Оформлення, виготовлення та видача таких документів не припиняється і в умовах карантину. Право мати паспорт у вигляді ID-картки має кожен громадянин України за власним бажанням, – зазначають у міграційній службі.

«Наймолодший, кого ми оформляли, була особа 14-річного віку. Найстаршому заявнику, який звернувся за оформленням ID-картки до нашого територіального підрозділу, був 90-річний громадянин. Усього за період карантину було оформлено 320 ID-карток», – розповіла головний спеціаліст Ковельського райвідділу ДМСУ Тетяна Пацалай.


Документ має вигляд пластикової картки з чіпом, на якому зберігаються біометричні дані власника. Зокрема, цифрова фотографія, підпис та відбитки пальців. На відміну від паспорта у вигляді паперової книжечки, ніхто, крім власника, не зможе скористатися ID-карткою. Електронний паспорт також позбавляє необхідності носити з собою папірець з кодом платника податків.

«Не потрібно отримувати ідентифікаційний код в податковій службі. Працівником нашого відділу здійснюється запит дистанційно для отримання такого коду. Далі цей код вносять до паспорта громадянина України у вигляді ID картки», – зауважила Тетяна Пацалай.

Послуга ID-14 передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків, що є дуже зручно. Відтепер діти при досягненні 14 років можуть одночасно отримати паспорт і номер платника податків, витративши до 15 хвилин часу на заповнення заяви. Послуга ID-14 безкоштовна.


Почастішали і звернення людей за обміном старих паспортів-книжечок «радянського» зразка на сучасну ID-картку, – зазначають у міграційній службі. І просять громадян, які до них звертаються, дотримуватись правил карантину, встановлених МОЗ України.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Ковельчанин

01:26 04.08.2020

"Електронний паспорт також позбавляє необхідності носити з собою папірець з кодом платника податків". Але скромно замовчують, що цей паспорт вимагає носити з собою папірець з довідкою про місце реєстрації проживання

25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020