Ковельчани збираються перекривати міжнародну трасу

18 Квітня 2017, 09:20
2473

Трасу «Київ – Ковель – Ягодин» перекриють мешканці Ковеля та Ковельського району.

Акція відбудеться 19 квітня о 9:00, – повідомляють у Національному корпусі – Ковель.

Так, із вул. Грабовського розпочнеться хода, яка пройде центральними вулицями міста до Палацу культури ім. Тараса Шевченка.

Після ходи, о 10:00 на трасі Київ – Ковель – Ягодин в районі селища Люблинець відбудеться безстрокова акція з метою привернення уваги до екологічної катастрофи, яка склалась у Ковелі внаслідок халатності керівництва філії ДП «Укрветсанзавод» та службової недбалості органів, які повинні були контролювати процес роботи підприємства, – йдеться в повідомленні.

«Закликаємо всіх ковельчан долучатися до акції та підтримати боротьбу за здорове майбутнє!» – пишуть в організації.

2

Коментарі
18 Квітня 2017, 17:54
цікаво до чого тут траса ,? ідіть краще під верховну раду і там голодуйте !
18 Квітня 2017, 22:40
я також не розумію при чому тут траса ?якщо блокувати то блокуйте мерію ,або взяти і завезти те добро з ветсанзаводу до їх домівок або до дверей мерії.
18 Квітня 2017, 23:10
Дивні люди: хотіли вивезти - блокували з вилами, тепер блокують, бо не вивезли.
18 Квітня 2017, 23:55
Ставайье і о 8.00 блокуйте вхід в адміністрацію о це буде блокування а не трасу
19 Квітня 2017, 00:49
траса -міжнародна?!! тому треба блокувати, бо так нічого не доб'ємось (( а ті хто мерію хочуть блокувати- то ідіть !!!хто вам не дає? а то писати всі вміють , а от зробити щось ...
19 Квітня 2017, 01:35
витріть недолугу писанину кацапа, нехай ця скотина розповідає про росію
19 Квітня 2017, 02:05
Ті хто хочуть перекривати міжнародну трасу Ковель - Варшава хворі на голову це однозначно. Вони діють по принципу нам погано давайте зробимо іншим, щоб було щось погано. В чому є винна тих людей, які вимушені транзитом їхати через місто Ковель, яке українці із своєю бандитською владою так заср..ли, що хочуть міжнародну трасу перекривати ? Блокування міжнародної траси це викличе лише зневагу міжнародної спільноти до Ковеля, а влада тільки буде радіти, що потерпілі уже не ідуть до них.
19 Квітня 2017, 02:17
ТІЛЬКИ НЕ ЛІЗЬТЕ ДО ЛЮБЛИНЕЦЬКОЇ ТЕРРИТОРІЇ. МІЖНАРОДНУ ТРАССУ МОЖНА ПЕРЕКРИТИ І В МЕЖАХ МАШЗАВОДУ.
19 Квітня 2017, 10:40
Якщо трасу не перекрити нас ніхто не почуе Також потрібно перекривати трасу Ковель -Киів
19 Квітня 2017, 11:34
ВРАХУЙТЕ ЩО ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ НА ЧУЖІЙ ТЕРРИТОРІЇ (ЛЮБЛИНЕЦЬ) ПОТРІБНО МАТИ ЗГОДУ МІСЦЕВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (ЦЕ ВЖЕ НЕ РАЙОН А ГРОМАДИ) . БІЛЬШ НІЖ ВПЕВНЕНИЙ ЩО ТАКОЇ ЗГОДИ МІСЦЕВА ВЛАДА НЕ ДАСТЬ. ЗНАЧИТЬ ВИ ЙДЕТЕ НА ЗЛОЧИН.