Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Засідання комісії
Засідання комісії

У Ковелі перевірили 700 закладів на порушення умов карантину

13:54 07.08.2020
1720

У Ковелі відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Про стан епідемічної, медико-біологічної ситуації в Ковелі, спричиненої коронавірусом, інформувала завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦМ України» Людмила Маляр. Вона повідомила, що ситуація стабілізувалася. Показник інцидентності у період з 30 липня по 5 серпня становить 7,32 (при нормативі 12) на 100 тисяч населення, при середньообласному – 36,2. 10 містян, хворих на COVID-19, завершують лікування амбулаторно. Людмила Сергіївна наголосила, що у Ковелі карантин послаблений, але не відмінений, тому потрібно дотримуватись його вимог.

Про роботу у межах повноважень розповів начальник міськрайонного управління Держпродспоживслужби Микола Король. Спеціалісти й надалі проводять моніторингові обстеження закладів торгівлі, громадського харчування, перукарень, офісних приміщень щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Загалом вони побували у понад 700 закладах. У 172 виявлені порушення, складено 39 адмінпротоколів.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 комісія вирішила продовжити у Ковелі карантин до 31 серпня. Акцентовано, що забороняється: перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без засобів індивідуального захисту (респіраторів або масок), а на вулицях – без документів, що посвідчують особу, самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Також затвердили перелік визначених Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обмежень, які діятимуть у Ковелі у випадках встановлення на території міста зеленого, жовтого, помаранчевого або червоного рівнів епідемічної небезпеки. Нині місто віднесли до зеленої зони.

Військовому комісару Ковельського ОМВК Сергій Гладуну доручили відновити з 1 вересня роботу лікарської комісії при міській призовній дільниці Ковельського ОМВК.

Про дотримання законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах дошкільної освіти міста доповів Володимир Войтанік – начальник Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області. При цьому назвав проблемні моменти, які поступово усуваються.

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Кінолог

15:30 07.08.2020

Коли собаці нічого робити, то вона яйця лиже

Легіонела пневмофіла

20:05 07.08.2020

Я - одна з тих бактерій, яка викликає пневмонію. За що мене перейменували і назвали вірусом?..

25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020