Триденне перекриття траси та заява на звільнення Кошарука: результати ковельської екоблокади

20 Квітня 2017, 09:45
5263

Заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук пообіцяв піти у відставку, якщо до 28 квітня не вивезуть відходи з ветсанзаводу. Натомість якщо обіцянки влади не будуть виконані, мешканці Ковеля та Ковельського району обіцяють триденне перекриття траси Київ – Ковель – Ягодин.

Про такі результати перекриття траси Київ – Варшава, яка тривала з 10:00 до 21:00  повідомив нардеп Ігор Гузь.

«Жоден київський високопосадовець, окрім міністра екології Остапа Семерака, не звернув увагу на вимоги багатостраждальних жителів Ковеля. Керівники Укрпродслужби, будучи на минулому тижні в кабінеті міністра АПК Тараса Кутового, банально збрехали обіцяючи надати до вівторка документ про закриття ковельської філії «Укрветсанзаводу», – пише він.

«Ні голова ОДА Володимир Гунчик, котрий сьогодні перебував з візитом у Ковельському районі, ні міський голова Ковеля Олег Кіндер не знайшли можливості прибути до блокадників», – додає нардеп.

«Протестувальники отримали запевнення від заступника голови ОДА Сергія Кошарука, що до 28.04 всі рештки тварин які знаходяться на поверхні землі будуть вивезені з території заводу. Пріоритетні напрямки вивезення – подібні працюючі заводи в сусідніх областях. Якщо ж цього не станеться пан Кошарук готовий подати у відставку, відповідна заява ним власноручно написана і передана активістам», – запевняє Гузь.

«У випадку виконання зобов'язань 28.04 біля території ковельської філії «Укрветсанзаводу» відбудеться міське віче на котрому громада заслухає план представників влади, щодо утилізації тваринних решток, що знаходяться в землі. У випадку недотримання зобов'язань влади активісти здійснять трьохденне перекриття траси Варшава-Київ, Ковель-Брест та митного переходу «Ягодин», – йдеться в його дописі.

Коментарі
20 Квітня 2017, 13:08
То за одне потрібно і кіндера скидати.....Як будуть вивозити тушки з заводу то хай захватять Мера в ту тілєжку......
20 Квітня 2017, 13:44
І кошика не забудьте в кузов закинути
20 Квітня 2017, 14:05
Молодці Ковельчани
20 Квітня 2017, 14:34
а чому мувчит Івахув?
20 Квітня 2017, 14:56
одвозьте отходи до Выжовки хай изаура в москву перевезе ше на одну 200-ку заробить
20 Квітня 2017, 14:57
Один вже обіцяв кулю собі в лоб
20 Квітня 2017, 15:30
А чому це одному Кошаруку іти у відставку. А Кіндер далі буде панувати зі своєю "молодою командою" Негайно усіх і його і заступників - засиділися особливо Прокопів Скільки можна?
20 Квітня 2017, 15:43
А чому журналюги з чесних новин не розповідають про те, що зорбили вщент автомобіль міської ради. І що молода команда на автомобілі робила в 4 години ранку в місті. Які такі службові потреби були. Мабуть м"ясце з ветсанзаводу вивозили вночі? Що скажете, ГАААА!!
20 Квітня 2017, 16:32
Ми перекривали теж наше село щоб не проїжджали,а тим піз...юкам шо гріють свої сраки в кріслах завезти ту тушку під їхні двері під…ри одним словом
20 Квітня 2017, 16:59
звільнять кошарука, толку з нього все одно нема !
20 Квітня 2017, 18:10
Як би таку заяву написав ще й Кіндер.
20 Квітня 2017, 18:37
Звичайно Ветзавод це лихо. Мітингуючі правильно ставили свої вимоги щодо знищення відходів АЛЕ:<br/>перекриваючи Міжнародну Трасу слід пам'ятати що жителі Люблинця, які оказались заблокованими псевдо-мітингуючими, ніякого відношення до ветзаводу не мають, багато з них навіть не знає де він знаходиться. Більше того бандити (не путати з мітингуючими) не пропускали маршрутки де чорним по білому було написано &quot;Ковель-Люблинець&quot; (не &quot;Ягодин&quot;. А дорога на Люблинець не є Міжнародною Трасою). &quot;Дякуючи&quot; таким діям провокаторів наші діти йшли до селища пішки понад 2км. Також не пропускались авто жителів Люблинця які повертались до дому. &quot;Мітингуючи&quot; без погодження з місцевою адміністрацією, чомусь вирішили самоправно влаштовувати шоу не на своїй території (адже є &quot;Машзавод який являється територію м. Ковеля і там також проходить міжнародна траса). Це не мітинг це - провокація яка налаштовує населенні пункти які входять в склад Люблинецької громади проти свавілля ковельчан.
20 Квітня 2017, 20:19
гузяку треба не на три дні, а на три роеи посадити за така блокування, 3, 13 дора такого із ьйого напівпяним збродом в камуфляжах, який ще зранку 20 04 пяний совався в районі перехрестя.
21 Квітня 2017, 19:49
Якби перекрили трасу в районі сільмашу, то дістатись до Люблинця було б легше?
22 Квітня 2017, 13:39
Нардепа Гуся на вила
22 Квітня 2017, 15:02
А вивозити почали за територію Ковеля і просто машини сгружали,, а не на заводи де є перерорбка.І ми цим далф будемо дихати.Сволочі вони непотрібні!!!!
22 Квітня 2017, 16:20
Трасу перекривали в любленці,тому що там нема світлофора,бо де вони є там перекривати не можна,Погоджено було,от тільки вони і тут все продумали,почали напрвляти машини в обїзд через Люблинець,тож не лишилось іншого виходу як перекрити і інший пішоход.Такщо вибачайте,але це крайній випадок.Врахуйте те що вони хотіли всю срань вивозити і в Люблинець в карєр,і в Кошари,Тож я думаю ви теж мабуть булиб проти і нехай один день пішки пройтись як невідомо якою чумою дихати і пити воду