У Ковелі тріснув пам’ятник «Борцям за волю України»

21 Квітня 2017, 09:32
6491

Монумент було відкрито минулого року на День Незалежності. На урочистості зібрались сотні ковельчан.

Встановлення пам’ятника, який мешканці Ковеля чекали майже двадцять років, профінансував депутат Верховної Ради України Степан Івахів та його благодійний фонд «Патріоти Волині». Це був подарунок нардепа місту Ковелю. Ні місцева влада, ані сам меценат не озвучували громадськості вартість всіх робіт.

2

Пам’ятник висотою 6 метрів, виготовлений із нержавіючої сталі. Матеріал для постаменту – бетон, обкладений гранітними плитами, які сьогодні вкрилися тріщинами.

Автори ідеї – творчий колектив приватного підприємства «Кузня Росич» із селища Рокитне Київської області, яким керує Юрій Виродов, котрий брав участь у подіях на Майдані і є волонтером.

Коментарі
21 Квітня 2017, 12:52
Вже люди з того світу не можуть терпіти такої наруги на людьми
21 Квітня 2017, 12:53
Структура тріщини та сольові патьоки свідчать про порушення технології будівництва. Найбільш ймовірним є те, що пам'ятник будувався авральним і фундамент облицьовувався "невистояним" та "сирим". В результаті облицювання плитами, волога структура фундаменту залишилась до зими, а в результаті морозів фундамент просто дав тріщину.
21 Квітня 2017, 13:14
Бруківка на "івахівській" згадується...
21 Квітня 2017, 13:30
балак керував будівництвом на пару з товстигою
21 Квітня 2017, 14:32
Тріснув то й тріснув Відремонтують
21 Квітня 2017, 15:23
...за таку роботу треба вже щоб череп в когось луснув,і за обелізок воїнам авганцям теж,сукі з економили ось і маєте,стидоба й годі
21 Квітня 2017, 18:34
на піскові побудований , вкрали цемент , вкрали кошторисні гроші от і висновок, так воно все скоро буде сипатись , там он трохи глибше в парк строять МАРАЗМ-КІНДЕРА ,вже скоро травневі свята , а там дивись день міста , день незалежності , нема естради літньої, зате в лютий мороз строїли аж гай шумів відмивали гроші , парк засрали
21 Квітня 2017, 18:36
трісну , тай тріснув -угли позбивають тай впаде , як стара поліклініка , і другого построять
21 Квітня 2017, 21:00
Но это же какой-то позор!
21 Квітня 2017, 23:28
Це ти придурку зроблений не від душі! Коли в тебе чортівня в голові у ці Пасхальні дні!
21 Квітня 2017, 23:44
У нас в Ковелі все так (через одне місце).<br/>Спочатку десь пропав ролледром в центральному парку, а разом з ним і гроші.<br/>Потім пішли гроші на проект поліклініки по Івасюка, потім ще раз пішли гроші вже на коригування існуючого проекту, потім гроші на початок будівництва. Де поліклініка? Немає і всім наплювати. Далі були гроші на очищення водосховища від мулового осаду. Водосховище чисте? Ні, і мул на місці (тобто на дні). Далі був проект реконструкції центральної частини міста Ковеля. Гроші пішли. Де реконструкція центральної частини міста (включаючи напіврозвалену будівлю старої поліклініки)? Немає і не буде! Потім були гроші на створення площадки для стріт-воркауту по вул.Мічуріна. Де той стріт з воркаутом кожен може побачити на власні очі. Ось недавно встановили (знову ж за гроші з бюджету) «мандруючу книгу» по бульвару Лесі Українки. Тепер стоїть без дверей і без книг! В кого на балансі невідомо, одним словом «мандрує»... Цей перелік бюджетного МАРНОТРАТСТВА можна продовжувати і продовжувати. Тепер ось серйозний пам’ятник тріщить! Що тут скажеш? Може це така місцева ТРАДИЦІЯ?
22 Квітня 2017, 00:01
зрада. і не остання...
22 Квітня 2017, 00:46
Це подарунок від Івахіва????????????
22 Квітня 2017, 02:20
а чому не яка мразь не говорить про «Кузня Росич» ????????
22 Квітня 2017, 05:45
хочеться цей меч засунути по саму ручку і меру і івахову і балаку ітому хто робив
22 Квітня 2017, 06:37
Балак вже в Укропі!
22 Квітня 2017, 13:21
Я не розумію чому ви проти Івахіва???? Скільки він добра зробив в нас в Ковелі? Та більше чим мер... Якщо люди не вміють цінувати і берегти... Та каротче, яка тут Європа -це повна жопа!!!! В мене просто слів немає... В парку &quot;Шевченка &quot; мусорники поломані, лавочки також.... Флакони побиті або розмальовані!!!! А парк вічного вогню, взагалі мовчу, там цілий парк мусору.... А хто це зробив????правильно.... Ми... Люди.... А центральний парк... То також флакони побиті... То мандруюча книга знищена ,дитячий майданчик, той що дерев'яний, розвалений вже... Повно бутилок і остатки закуски... Що там ще далі???? Та можна довго робити перелік всього....
22 Квітня 2017, 14:33
Ковельчанка плутає флакни з плафонами
22 Квітня 2017, 15:28
Це ж навіть не лицемірство, це блюзнірство - памятник борцям за волю України ставить Ворог України, путінсько-януковицький посіпака івахув. Такий пам'ятник не може довго стояти.