Із Ковельської виховної колонії вивезли 23 засуджених

13 Серпня 2020, 15:42
Ковельська виховна колонія 5725
Ковельська виховна колонія

У Ковелі закривають виправну колонію для неповнолітніх.

Про це інформує «Суспільне». 

Із Ковельської виховної колонії вивезли 23 засуджених – триває процес закриття закладу, який хочуть продати. Таке рішення ухвалили в Мінюсті.

Ковельська колонія працює з 1966 року цілодобово, тут є 124 працівники, вихованцям дають середню освіту та технічну за вісьмома спеціальностями. Нині тут 12 вихованців, на початку карантину було 35, розповів директор виправного закладу Іван Абрамчук.

«Згідно з наказом Мінюсту, 13 вересня – останній термін коли маємо вивезти засудженихю. Вихованців Ковельської колонії до того часу мають перевести у Кременчуцьку. А це втрата соціальних зв'язків, бо переважна більшість із західних регіонів. А в час економічної кризи батьки не завжди можуть за 200 км приїжджати, то що можна говорити про відстань 600-800 км», – каже директор колонії Іван Абрамчук.

«Не закривати Ковельську колонію – таке звернення надсилали в Кабмін і Мінюст депутати міськради», – розповіла економістка міськради Лідія Ляшук. Бо це, каже, збитки для казни. Загалом втрати до бюджету через закриття колонії у рік сягнуть понад 800 тисяч гривень.

«Консервація самого приміщення колонії може тривати до року, бо це майновий комплекс. Багато часу забере звільнення людей, приведення штату до нового для охорони й обслуговування будівель, які лишаються», – каже директор Ковельської виправної колонії Іван Абрамчук.

Коментарі
13 Серпня 2020, 22:46
Ганьба ,як можна все закривати ....
14 Серпня 2020, 01:37
ВИ, ЩО, НЕДОЛУГІ, ЩЕ ПРОТЕСТУЄТЕ? 124 ДАРМОЇДИ на 12 ЗЕКІВ!!! VIVAT владі! У ПОЛЬЩУ НА МАЛИНУ, ПРОФФЕССОРИ!!!
14 Серпня 2020, 01:39
ВИ, ЩО, НЕДОЛУГІ, ЩЕ ПРОТЕСТУЄТЕ? 124 ДАРМОЇДИ на 12 ЗЕКІВ!!! VIVAT владі! У ПОЛЬЩУ НА МАЛИНУ, ПРОФФЕССОРИ!!!
14 Серпня 2020, 16:54
Було б закономірно закрити виховний заклад, коли б злочинність серед неповнолітніх щоденно знижувалася, а не так, як реально на сьогодні. Тільки по Волинській області більше 100 зареєстрованих випадків злочинів по неповнолітнім ( і це тільки ті, які ще не відкупилися), по інщих областях статистика не краща і щоденно погіршується. Тільки при такій владі злочинці можуть почуватися безкарними. <br/>.... а &amp;quot;ДОЛУГІЙ&amp;quot; НІМІЗІДІ бажаю поспілкуватися з обкуреними, сексуально-стурбованими &amp;quot;малолетками&amp;quot; в темному місці, тоді можливо зрозумієш, що &amp;quot;вор должен сидеть&amp;quot;, а не безкарно розгулювати на волі.
14 Серпня 2020, 19:08
Де судові рішення,,,? Тоді Всі ці факти і страхи голослівні.. Питання не про зеків, а про армію дармоїдів, які з цього живуть, отримуючи дармову зарплату, та ще торгуючи цигарками з шираниною..
14 Серпня 2020, 20:06
А де взагалі суди, органи слідства??? Чому справи розглядаються не то що місяцями - роками. До речі в слідчих ізоляторах України перебуває близько 140 неповнолітніх, які чекають вирок суду або знаходяться під слідством. І це реальний факт. Комусь це вигідно..... І якщо в нас так мало злочинців, то всім хто в це вірить, пропоную не замикати свої квартири та автомобілі, виходячи з них.
16 Серпня 2020, 13:10
Зростання рівня безробіття при кожних діях &amp;quot;зеленої&amp;quot; влади стрімко прогресує.
16 Серпня 2020, 13:12
Зростання рівня безробіття при кожних діях &amp;quot;зеленої&amp;quot; влади стрімко прогресує.