Рештки з ветсанзаводу просто перевезли в інше місце в Ковелі, – Нацкорпус

22 Квітня 2017, 14:14
4907

Рештки із ковельського ветсанзаводу перевезли з одного місця в інше в межах Ковеля, – переконують активісти Національного корпусу Ковель.

Про це йдеться в їхньому дописі у Facebook.

«За перевіреною інформацією, яка надійшла сьогодні зранку активістам НК, стало відомо, що частину сировини з Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» просто перевозили в інше місце в межах Ковеля в районі Сільмашу», – зазначають в інформації.

Наразі техніка, яка привозила сировину, заблокована місцевими, на місце виїхав начальник Ковельского відділу НП у Волинській області, – йдеться в дописі.

Коментарі
22 Квітня 2017, 18:05
Заявою він хизонувся, бо його і так женуть з ода, а тут такий шанс підвернувся типу сам йде
22 Квітня 2017, 18:10
Національний корпус - це хто такі? Дружиновича вихованці? Ну-ну перевірена інформація))))
22 Квітня 2017, 18:11
Амінь сільмашу !
22 Квітня 2017, 18:17
Що за дурню ці діти понаписували, який сільмаш? Везуть взагалі за межі Ковельського району. Отак і народжуються плітки.
22 Квітня 2017, 18:20
Точніше вкажіть місце. Район сільмашу це дуже велика територія .... Не зрозуміло де .... Раз інформація перевірена народ повинен знати ........
22 Квітня 2017, 18:25
А чому нацкорпус не відстояв залізничну лікарню????????
22 Квітня 2017, 18:34
нацкорпус поїде в Київ відстоювати з продажем землі.
22 Квітня 2017, 20:11
Ну розвезуть по всьому місту та околицям-головне вивезуть з заводу
22 Квітня 2017, 20:32
Знайшли кому вірити - Кошаруку. він перед виборами мера з шавою обіцяв біля Слайги овочевий ринок зробити. і де він?
22 Квітня 2017, 21:01
Дебіли вивозять на кар'єр за заводом Ковельсільмаш біля хутора Фасти куда вам ше точніше розказати
22 Квітня 2017, 21:03
Дійсно решки завезено в район Сільмашу,а точніше за Сільмашем направо,понад газовою заправкою
22 Квітня 2017, 21:07
Сьогодні за Сільмашом в карьері було вивезено пару машин з ветсанзаводу.
22 Квітня 2017, 21:47
В кар'єр? І хто там "місцеві"? Часом не ті, хто пісок тихенько тирять?
22 Квітня 2017, 21:52
Ганьба чергова Кіндеру. Що він скотиняка робить,адже депутати проголосували,щоб на території міста не перевозили.Оголошуйте йому відставку і все .
22 Квітня 2017, 22:40
А ДЕ НАША ДОБЛЕСНА ЕКОЛОІЯ ? ЯК МІСЬКА ТАК І ОБЛАСНА ЧИ ВОНИ В ДОЛІ З НИМИ?
22 Квітня 2017, 22:41
то не кіндер вивозить , а кошарук !
23 Квітня 2017, 00:15
А чому ви не звернулись?
23 Квітня 2017, 01:44
Вони скотини те й робитимуть що вивозитимуть це все в ліси гроші порозпихали в свої кармани а це все можна в ліс, ніхто не побачить."Тож людям воно на здоровя незагрожує, чи на заводі перегниває чи в лісі." Це наша влада яка дбає про людей .
23 Квітня 2017, 02:44
Влада не буває хороша чи погана. Вона є така, на яку заслуговують люди, що її обирають. Я так думаю....
23 Квітня 2017, 10:46
А ще Ваші відходи везуть до нас на полігон вони нам тут зовсім не треба.!!!!!!
23 Квітня 2017, 10:46
А ще Ваші відходи везуть до нас на полігон вони нам тут зовсім не треба.!!!!!!
23 Квітня 2017, 10:47
Погрузимо назад і завеземо вам до мерії скінемо
23 Квітня 2017, 12:28
та везіть вже ті свині кіндеру в дворик і буде все добре
23 Квітня 2017, 19:34
Невже неможливо було не допустити такого
23 Квітня 2017, 19:38
Невже неможливо було не доводити до такого стану.Та зараз не гойдати у різні сторони Ковель.
24 Квітня 2017, 10:20
І так всі околиці в Ковелі засрані...<br/>Бидло.....<br/>Скинути просто неба за сільмашем....<br/>ШОК!!!!
24 Квітня 2017, 10:21
Владо, одумайся, бо на вилах винесуть!
24 Квітня 2017, 16:13
О Вже й Ляшко з вилами прийшов.