Відбувається відверте перешкоджання вивезенню відходів, – Кошарук

22 Квітня 2017, 21:23
4450

Деякі люди використовують ситуацію із ветсанзаводом як плацдарм для майбутніх виборів чи для політичної кар’єри, – каже Сергій Кошарук.

Заступник голови Волинської ОДА заявляє про перешкоджання в вивезенні решток із підприємства, – йдеться в його дописі у Facebook.

Текст подаємо повністю і без змін:

«Дуже прикро, що окремі люди використовують ситуацію з ветсанзаводом як плацдарм для майбутніх виборів чи для політичної кар’єри. Йде мова про Ігоря Верчука, який, на мою думку, маніпулює свідомістю ковельчан та провокує людей до перешкоджання вивезення відходів з території Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Для того, аби пришвидшити процес пакування тваринних рештків – кишківників, кісток та пір’я, фахівцями було вирішено звільнити територію біля ветзаводу від шкур, які більше 30 років там зберігалися, втратили всі свої органічні властивості і є абсолютно безпечними. Ковельська місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в рамках заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації дала дозвіл відвезти їх у кар’єр, що неподалік мікрорайону «Сільмаш». Кар’єр, за словами фахівців, може для цього використовуватися, адже містить максимальний шар глини, що захищає і грунт, і воду. Все це робиться згідно з державними стандартами, ветеринарно-санітарними вимогами та чинним законодавством. Ніхто незацікавлений порушувати закон і наражати на небезпеку місто. Я ж такий самий ковельчанин, як і інші, тут живе моя і сім’я і планують розвиватися мої діти.

Хочу вкотре наголосити: ці шкури вже втратили всі органічні властивості! Їх було обстежено та досліджено. Вони є безпечними. Однак Ігор Верчук, як я зрозумів, вклав людям у вуха, що це не так. У такому разі я пропоную Ігорю Верчуку запросити на власний розсуд сертифікованих фахівців і показати їхні висновки.

Несподівано для мене люди, які обіцяли сприяти і принаймні не заважати вивозити відходи, почали нагнітати ситуацію, створювати конфлікти. Я не можу зрозуміти Ігоря Верчука - помічника народного депутата України Ігоря Гузя. На сесії міської ради він запевняв, що є безліч місць на Волині, де можна було б поховати відходи. Однак на ділі не показав жодного місця. Нині ж Ігор Верчук свідомо не хоче, аби проблема з утилізацією відходів з ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» була вирішена. Чого ж він прагне?

Я свідомо та щиро зголосився стати координатором з питань ліквідації наслідків багаторічної діяльності ветсанзаводу. Адже вважаю, що це спільна проблема волинян, а не лише директора заводу, мешканців прилеглих будинків чи місцевої влади. Тепер все обернулося таким чином, що уся відповідальність на мені, а допомоги від тих, хто переконував блокувальників про бажання допомогти вирішити проблему, немає. Все робиться навпаки – вчиняються дії, аби завадити, скомпрометувати та погіршити уже існуючу ситуацію. Тож можу стверджувати, що відбувається відверте перешкоджання у намірі якнайшвидше вивезти відходи з території ветсанзаводу та утилізувати їх.

Якщо це не так, то я чекаю від помічника Ігоря Гузя доказів про зараження сировини та пропозиції місць для утилізації».

Нагадаємо, раніше Національний Корпус-Ковель повідомив, що рештки перевезли із ветсанзаводу в інше місце в межах Ковеля. Помічник нардепа Гузя Ігор Верчук у Facebook написав, що «із території заводу встигли вивезти два авто тваринних решток за територію Ковельсільмашу».



Коментарі
23 Квітня 2017, 00:32
А ХІБА ЗАКОНОМ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ СКИДАТИ ВІДХРДИ В НЕПРИСТОСОВАНЕ МІСЦЕ ЧИ ТАМ В КАРЬЄРІ ВЖЕ ВИДІЛИЛИ МІСЦЯ ДЛЯ ВІДХОДІВ? КОШАРУК НЕ РОБИ ДУРНІВ З ЛЮДЕЙ І НЕ ПОРУШУЙ ЗАКОНОДАВСТВО А ЕКОЛОГІВ ТРЕБА ПИТАТИ ЗА ТАКИ РЕЧІ
23 Квітня 2017, 00:40
Ото правда з одного кінця Ковеля в інший і проблема вирішена.Кіндеру завезіть і вигрузіть до міської ради,щоб пахло Францією.
23 Квітня 2017, 00:43
На такі речі має бути офіційний скотомогильник з погодженнями усіх інстанцій та відповідної місцевої влади, нехай пан Кошарук нарешті покаже фотографію такого документу у фейсбуці ну це ж 21 століття, дурнів немає, а олухам на вуха навішати і гидоти закинути - ну це як годиться !! Перед Ковелем з сторони Любомля взагалі не можна цього робити так як грунтові води все несуть на Ковель, про це можна пересвідчитись в геологічних експеритизах. Везіть по інших заводах у чому проблема ? Чи вже гроші пропали виділені на утилізацію !! ??
23 Квітня 2017, 00:45
Це не відходи туди відвозять, а шкури!!! Відходи будуть захоронені на військових полігонах!
23 Квітня 2017, 00:45
Вже відкрили кримінальне впровадження за забруднення другого Ковеля і за забруднення сільмашу ? Відкрили кримінальне провадження за отруєння грунтових вод з яких п'ють воду Ковельчани і з яких питимуть на сільмаші ?!
23 Квітня 2017, 00:58
Так у Кошарука 10 гектарів при вїзді в Люблинець, то ж нехай удобрить та й все !!! То ж розказує яке воно безпечне - вивези собі на свої гектари !!!!!!! Страшно ?? То нема чого людей обманювать !
23 Квітня 2017, 01:02
Верчук оприлюднив фотографію того що на сільмаш вивезли ! А тому розумнику який шкури від відходів розділяє: їдь за сільмаш і руками відділяй шкури від відходів і вивозь на полігон, бо там все на кучу !!!!!!!!!!!!!!
23 Квітня 2017, 01:03
А вам нестрашно, коли в лісі тварини здихають і їх рештки розкладаються під відкритим небом??? А ви потім в ліс по гриби і ягоди ходите. <br/>То в лісах теж екологічні катастрофи?
23 Квітня 2017, 01:09
Не дразніть людей! Бо терпіння закінчиться, і може бути біда. Вірішуйте проблему, а не наслідки. Перевезли зараз , завтра куди повезете? Осучасніть завод , щоб він міг працювати належним чином!
23 Квітня 2017, 01:15
І де та фотографія Верчукова?
23 Квітня 2017, 01:17
Ніколи в лісі не бачив быльше двох мертвих тварин, а три тисячі тон раз такий розумний собі на огород вивези і розказуй як воно розкладається під відкритим небом !
23 Квітня 2017, 01:24
А що станеться від 3 тисяч тонн? Я б залюбки забрав собі на поле. Тільки 3 тисячі тонн мені забагато, поле невелике. Якби кожен взяв собі на городи, тоді б і вирішили справу.
23 Квітня 2017, 01:24
А що станеться від 3 тисяч тонн? Я б залюбки забрав собі на поле. Тільки 3 тисячі тонн мені забагато, поле невелике. Якби кожен взяв собі на городи, тоді б і вирішили справу.
23 Квітня 2017, 01:24
А що станеться від 3 тисяч тонн? Я б залюбки забрав собі на поле. Тільки 3 тисячі тонн мені забагато, поле невелике. Якби кожен взяв собі на городи, тоді б і вирішили справу.
23 Квітня 2017, 01:27
Їдь зачерпни там пару возиків сфоткай, вкилади фотографію як це на свій город скидаєш...побачим де той язик що дурне плескає дінеться
23 Квітня 2017, 01:29
А ви вважаєте, що у лісах тільки по 2 тваринки живе?
23 Квітня 2017, 02:52
Пан Кошарук говорить що воно не шкідливе, то хай по місту клумби підживлять цим лайном..... Особливо перед міською радою........
23 Квітня 2017, 08:15
це все гроші отримали відкат а своі рідненькі віддавати ой як не хочется
23 Квітня 2017, 08:21
Завезіть Кошарукові додому
23 Квітня 2017, 10:26
А скільки вартувала одна тона непотребу для кишені чиновників міської ради,щоби завезти на ветсанзавод.
23 Квітня 2017, 11:57
та завезить те все в чорнобиль
23 Квітня 2017, 12:12
Ці шкури на мою думку з гідно всіх документів були перероблені 30 років назад .... Виходить директор заводу який очолював підприємство 30 років назад теж мутив...
23 Квітня 2017, 12:33
За те, що шкури стільки років лежать просто неба,потрібно в тюрму садити першого Семеюка А.В.,якому дали почесного громадянина.Він гад на них заробив,а тепер пісатель став.ГАНЬБА.
23 Квітня 2017, 12:36
так це ж державне підприемство Мутили Мутять і будуть мутити та заробляти гроші на нашому здорові Де прокуратура? де екологи?де наші керівники?Всіх на мило
23 Квітня 2017, 13:05
Народ з Ковеля-2 розкажіть краще, як ви раніше окрочки, крила, які привозили на ветсанзавод на переробку, крали і продавали людям на базарі як свіжо виготовлену продукцію!!!!! Тоді ви не вважали відходи заразними, тоді не казали, що то заразне, а тепер кричите, що заразне! Майте совість!!!!
23 Квітня 2017, 15:42
Кошик,кошик. Думаєш такий мудрий і всіх переграєш. Звісно, у своїй бездіяльності легше всього прикритись &quot;перешкоджанням&quot; інших.Та люди розібрались, хто є хто у цій ситуації. І коли тебе люди за грудки потягали та гнали як шолудивого пса, то вказали місце. Тобі, як завжди шось заважає. Як поганому танцору. Згадай, що тової &quot;шось&quot; у сейфі господаря Гунчика зачинені. Забереш назад, тоді може і зможеш &quot;координувати&quot;... Хоча тебе ніхто не просив зголошуватись.
23 Квітня 2017, 17:38
Розорювання городів чуть не під забором ветсанзаводу зводить на ноль істерику політиканів по катастрофі по ковельські. Бо не завод прийшов під людські хати, а люди прийшли під завод висаджувати город. Значить ці господарі вважають землю придатною для вирощування їжі для себе. І санітарна зона в 500 метрів існувала з самого початку заводу 40 років назад. То вже в 1996 році її збільшили до 1000 метрів. То єсть майже до залізничної лікарні всі людські хати штучно запхали в зону незаконного будівництва. Політикани пролетіли і з акцією &quot;Місто вставай - завод смерті закривай&quot; бо з 50 тисяч ковельськіх повнолітніх людей перекривати трасу пішли трохи більш півсотні малоліток з пенсіонерами. То все видно на фотках на сайті. Для масовкі прийшлося збирати народ і з Луцька і других місць. Політикани грозилися три дні блокувати дорогу і вже через пару годин здулися. Кошарук розрулив ситуацію і розблокував дорогу. Політикани показали що їм головніше відставка Кошарука. А не проблема заводу і відходів.
23 Квітня 2017, 20:01
Ай яй яй! Як не соромно перешкоджати великому координатору! Він же так гарно все порішав - з одного кінця міста в інший те все лайно перевезли і та-дам, ніякої проблеми нема! Як посміли люди блокувати дорогу машинам з відходами, які їм ледве не під хати везуть. А те, що на території міста захоронювати відходи не можна, то таке, то дурниці, закопають у кар&quot;єр, пісочком присиплять і ніби й не було нічого. А як буде трохи вода трохи мертвечиною відганяти потім, то нічого страшного, люди ж звикли, що їм в очі плюють, а все божа роса.
23 Квітня 2017, 20:56
Пан Кошарук не дурний він не в межах міста а за 50-100 метрів за межею міста утворив новий скотомогильник..... А потім пишуть статті адресовані до свідомості громадян щоб сміття біля бардюрів не ставили по засмічується місто ... А тут бац і доморощені політики зі світлими головами подають приклад як потрібно все &quot;рішати&quot; .... До речі раз така петрушка то міське сміттєзвалище теж туди розширити можна тай ближче возити і головне за межею міста це все........ Орден Кошаруку за заслуги перед українським народом... Кіндер грамоту отримав а Кошарук орден... Любо дорого дивитись на наших мерів.... І хто ж їх таких пр@дурків обирав............
23 Квітня 2017, 23:29
Який ви розумний !!! То беріть і везіть собі на город! Ми всі хочемо це бачити!!!
24 Квітня 2017, 01:02
Якщо відходи такі безпечні, то перед тим як кудись вивозити потрібно провести розчснювальну роботу, представити результати аналізів, що та сировина не заразна. Пояснити громаді свої дії. А то так тихенько крадькома вивозять, а з людей що обурились ще і винних роблять.
24 Квітня 2017, 10:14
Перешкоджають вивозити за сільмаш?<br/>Правильно роблять!
24 Квітня 2017, 10:45
Ви говорите,що рішення вивозити відходи за сільмаш не приймали...<br/><br/>Хто прийняв?????
24 Квітня 2017, 16:16
Я народ з КОВЕЛЬ 2,давай зустрінемось поговоримо як тобі бідолахі весь другий ковель окурочків продав.Якщо тебе якась бабка з привокзалки взула,то ти не плутай праведне з грішним.Тут зовсім інші речі говорять.А якщо ти лох,то ти і тут лошарою виглядаєш.або конкретні факти предостав,принаймні кинь фото як другий ковель в 50 рядів стоїть і торгує окурочками.