Вигляд ветсанзаводу з висоти пташиного польоту: відео з квадрокоптера

23 Квітня 2017, 13:22
3783

Повсюди туші тварин, кістки, криваве місиво просто неба. Такі реалії нині непрацюючого ветсанзаводу у Ковелі.

Інформаційне агентство Волинські Новини опублікувало відео зйомок з повітря території згаданого об’єкта, який не дає спокою ковельчанам.

Коментарі
23 Квітня 2017, 17:34
Розорювання городів чуть не під забором ветсанзаводу зводить на ноль істерику політиканів по катастрофі по ковельські. Бо не завод прийшов під людські хати, а люди прийшли під завод висаджувати город. Значить ці господарі вважають землю придатною для вирощування їжі для себе. І санітарна зона в 500 метрів існувала з самого початку заводу 40 років назад. То вже в 1996 році її збільшили до 1000 метрів. То єсть майже до залізничної лікарні всі людські хати штучно запхали в зону незаконного будівництва. Політикани пролетіли і з акцією "Місто вставай - завод смерті закривай" бо з 50 тисяч ковельськіх повнолітніх людей перекривати трасу пішли трохи більш півсотні малоліток з пенсіонерами. То все видно на фотках на сайті. Для масовкі прийшлося збирати народ і з Луцька і других місць. Політикани грозилися три дні блокувати дорогу і вже через пару годин здулися. Кошарук розрулив ситуацію і розблокував дорогу. Політикани показали що їм головніше відставка Кошарука. А не проблема заводу і відходів.
23 Квітня 2017, 18:32
Та нормально все ще років десять полежить і само утилізується
23 Квітня 2017, 19:08
Всього - навсього ласий кусок землі біля заводу (санітрна зона 500 м.), яку можна продати під забудову, чи приватизувати, як огород (земля с/г призначення) якщо закриють завод. <br/>&quot; БІЗНЕС проект &quot;влади і маленької купки людей, які прикриваються жителями Ковель-2.
23 Квітня 2017, 21:19
Кошик, де авочевий базар біля Слайги, який ти обіцяв з Шавою перед виборами?!!!!!
23 Квітня 2017, 21:46
спитай у верчука він за кошаруком носив тоді портфеля
24 Квітня 2017, 03:32
НАПАЛМОМ ПРОБУВАЛИ?
24 Квітня 2017, 14:55
як же бісять ці явно продажні коментарі під кожною статтею про ветсанзавод. під кожною публікацією той самий ком від &quot;Істерики&quot;, хоч би слова місцями змінили чи що. А ще коментарі від людей, які всіма силами стараються стрілки перевести на когось іншого. От на Верчука зараз, потім на когось ще переключаться лиш би не на кошарука. А я от точно памятаю як перед виборами саме Кіндер з Кошаруком обіцяли з ветсанзаводом розібратись, це була їх ключова позиція. На відео добре видно як розібрались. Ветсанзавод, аквапарк, базар, це все тієї парочки обіцянки, до них і всі питання мають бути, їх до відповідальності притягати треба.
26 Квітня 2017, 20:35
А де наш депутат ІВАХіВ. Він здатен тільки подачки- гроші роздавати?