У Ковелі зникла неповнолітня

24 Квітня 2017, 10:17
11944

15-річну дівчину розшукують в Ковелі.

Про це повідомляють у прес-службі ковельських правоохоронців.

«Працівниками Ковельського відділу поліції розшукується Головій Анастасія Сергіївна 17.02.2002 р.н, яка 23 квітня квітня близько 20 год. 30 хв. пішла з дому в місто гуляти та назад не повернулась», – йдеться в повідомленні.

Прикмети: ріст 160-165 см, середньої статури, волосся темно русе.

Була одягнута: червона куртка нижче колін, сині джинси, чорні кросівки.

«Поліція просить громадян, яким відома будь-яка інформація про неповнолітню, невідкладно повідомити Ковельський відділ поліції за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,119 а або за наступними номерами телефонів: (03352) 61-6-56, (099) 462-10-19 чи на екстрену лінію 102.

3

3

Коментарі
24 Квітня 2017, 20:54
я не зникла. ябухаю
24 Квітня 2017, 22:17
"близько 20 год. 30 хв. пішла з дому в місто гуляти" у такій порі треба спати готуватися, а не йти гуляти! ото вже в 15 років дівки!
24 Квітня 2017, 23:10
Даааа люди,счатку чим писати такі дурниці подумайте добре головою...Дитина пропала,а ви пишете всяку ерунду. Ви в такому віці,шо робили?чим займались? Тільки некажіть шо срати лагали бо ніколи не повірю
25 Квітня 2017, 00:37
незнаю незнаю та ця дура непотрібна десь прошлялась цілі сутки півміста на ноги підняли, співчуваю батькам, оце послав Бог родичку, я просто сам допомагав шукати
25 Квітня 2017, 00:56
Знайшли?
25 Квітня 2017, 01:30
Не пишіть люди дурні, а краще слідкуйте за своіми дітьми.Бо 23 квітня в с.Дроздні вкоротила собі вік 15-ти річна дівчина.Через гру Синій Кит.Задумайтеся, де блукають вагі діти о такій пізній порі?
26 Квітня 2017, 14:01
http://bug.org.ua/news/novovolynsk/u-novovolynsku-rozshukuyut-nepovnolitnyu-113813/ коли пропала ця дівчина,то були такі що казали **нагуляється та прийде***,дай Бог щоб ця дівчинка знайшлась