На Ковельщині хочуть відкрити сміттєпереробний завод

24 Квітня 2017, 17:05
3922

У Волинській ОДА назвали три причини, чому в Ковелі має бути розміщено сміттєпереробний завод.

Про це заявив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик на оперативній нараді 24 квітня, – пише Конкурент.

Керівник області звернувся до Ковельського міського голови та місцевої райдержадміністрації, щоб вони за 2 тижні надали пропозиції щодо можливої території розміщення заводу в районі Ковеля. Зі слів Володимира Гунчика, ОДА проаналізувала ситуацію зі сміттєзвалищами на Волині і дійшла висновку, що найбільш ефективним буде розміщення заводу, де радіус доставки сміття не перевищує 70 кілометрів.

Розміщення міста Ковель, каже голова ОДА, чудово відповідає таким критеріям.

Ще одна теза на користь розміщення сміттєпереробного заводу в Ковелі – через місто йдуть всі транзитні лінії електропередач. Таким чином, вважає голова ОДА, буде можливість реалізовувати зелену енергію від переробки сміття в мережу.

По-третє, каже Гунчик, Ковель – величезний індустріальний центр. Будівництво такого заводу сприятиме кращому забезпеченню постачання електроенергії на виробництво. «Для реалізації цього проекту залучимо провідні європейські компанії. Вони представлять цей проект на відкрите обговорення всієї громади, щоб уникнути спекуляцій, заполітизованих рішень», – зазначає він.

Володимир Гунчик каже, що сміття є навіть набагато більшою загрозою для області, ніж ковельський ветсанзавод, на темі якого активно спекулюють останнім часом.

«Не заполітизовуйте проблем. В нормальній сім'ї так не роблять, а збираються і допомагають один одному», – підсумував він.

Коментарі
24 Квітня 2017, 20:18
Пропоную побудувати сміття переробний завод біля Волинської облдержадміністрації, на худий кінець неподалік будинку, в якому проживає Гунчик
24 Квітня 2017, 20:32
це вже не в перший раз. Знову обіцяють золоті гори. А як доходить до розділу прибутку - зразу сварки і тема зникає сама по собі.
24 Квітня 2017, 20:33
По-третє, каже Гунчик, Ковель – величезний індустріальний центр. Ну і що ж у еас є такого індустріального? Може ковельчани не знають, що під Ковельськими землями розташована величезна база торпедник катерів.
24 Квітня 2017, 20:52
Та навіщо нам ті заводи, краще будем жити в смітті. Через пару років будем возити сміття в інші області як це робить Львів.
24 Квітня 2017, 21:27
Хіба можуть мойшики зрозуміти простих людей
24 Квітня 2017, 22:18
Ми, ковельчани, вже ветсанзаводом "натішилися"
24 Квітня 2017, 23:15
Залізнична лікарня в індустріальному центрі не треба,а сміттєзвалище треба,будь ласка в область там і відкривайте.
24 Квітня 2017, 23:27
у Гунчика мабуть в школі було херовато з географією. від луцька до Ковеля 90 км. Аж ніяк не 70
24 Квітня 2017, 23:28
Ми проти!!! Нам хватило .''костомельного.''
24 Квітня 2017, 23:46
Хлопці я розумію що ви навчилися задля бізнесу та прибутку домовлятися навіть з дияволом,але не пішли би ви на... з моєї землі
25 Квітня 2017, 02:17
Сміттєпереробні заводи слід будувати в кожному місті. Дуже приємно, що на Волині розпочали це з міста Ковеля.
25 Квітня 2017, 02:23
правильно!!!навіщо нам той завод,значно краще вивозити сміття в перший ліпший кущ,хай там"переробляється" !!!з парку зробити міні-помийку-розплідник різних хвороб і бактерій! відкрийте очі вже нарешті,в розвинутих країнах є сміттєпереробні заводи!
25 Квітня 2017, 02:36
Гунчик,ну вобще вже страх потеряв.тобі уже реально підвезуть дохляків з ветсанзаводу.забудь уже взагалі про таку назву як ''Ковель''.сміюсь аж захожусь.ну клоун ходячий,він точно здоровий?віддам останні гроші щоб ці два заводи красавци у тебе під хатою стояли.
25 Квітня 2017, 06:28
Нехай побудує сміттєвий завод у своєму Камінь-Кашмарську
25 Квітня 2017, 10:49
Я розумію що такий завод потрібний але чому знову в Ковель а не в Луцьк?
25 Квітня 2017, 11:14
Побудують для волинян а в озитимуть з усієї України найперше зі Львова. Чого там не будують?
25 Квітня 2017, 14:26
Прожект ветсанотруєння накривається мідним тазом, дайош отруєння ковельчан продуктами переробки сміття!
25 Квітня 2017, 16:55
<p>Сміттєпереробний завод як написав хтось вище повинен бути в кожному місті. Це робочі місця, це чиста екологія, це відсутність свалок. Всі хто проти темінь ї*уча, яка хоче жити в смітті як свині</p>
25 Квітня 2017, 18:12
То постав його собі під хатою і нюхай
25 Квітня 2017, 18:14
Луцьк обл центр то і завод хай ставлять в Луцьку
25 Квітня 2017, 20:03
Такий завод не буде отруювати довкілля неприємним запахом, а якщо і буде то мінімально. Нехай закриють ковельську свалку, і збудують там цей завод. Чи місцевим дурникам краще вонюча свалка біля міста?
25 Квітня 2017, 23:01
не говоріть а робіть вже щось
26 Квітня 2017, 22:30
На костомелку -возили з Рівненської , Львівської, Тернопільської обл. Забили гім...ном територію заводу ,ще й за територією нас...ли.<br/>Те саме може бути й на сміттєпереробному заводі.
05 Травня 2017, 23:46
тупі люди ті хто проти ви хоч думаєте як будуть жити наші діти