Дружина депутата Ковельської міськради хоче будувати житло на городі

24 Квітня 2017, 14:14
4489

Ковельчанка Інна Оксенюк, яка є дружиною депутата з фракції ВО «Батьківщина» Юрія Оксенюка, просить міську раду дати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (площею 611 кв. м) на вулиці Тараса Шевченка безоплатно у приватну власність для житлового будівництва.

Ця ділянка належить Ковельській міській раді і призначається виключно для городництва, на даний час її орендує мешканка міста Алла Кісельова. Як стверджує у заяві до міськради Інна Оксенюк, орендарка нібито письмово погодилася на зміну цільового призначення та категорії землі.

На засіданні постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та містобудування депутат з фракції «УКРОП» Галина Стасюк запитала начальника відділу земельних ресурсів Вадима Логвінова та головного архітектора міста Людмилу Мурай чи є совість готувати і подавати на сесію подібні проекти рішень, від яких смердить корупцією та «дерибаном» землі. Однак чиновники, опустивши очі, промовчали.

Під час голосування всі члени комісії, які були присутні, утрималися від того, щоб рекомендувати сесії прийняти цей проект рішення.

Сама ж заявниця відома тим, що разом з іншою дружиною депутата міськради від «Батьківщини» зуміла побудуватися на так званій «червоній лінії», викликавши обурення навіть у чиновників мерії.

Коментарі
24 Квітня 2017, 18:22
Так здається там будинок будують у два поверхи.......... З дороги видно.....
24 Квітня 2017, 18:30
Совість де?Не встигли забігти в депутати,як взялися за землю безкоштовно!Громада проковтне ще і цей нахабний плювок?
24 Квітня 2017, 18:51
Коли вже негідники нажеруться?Мати загиблого на війні учасника ато сльозно благає замінити земельну ділянку в болоті на будь-яку іншу,а цій сволоті все мало.Гнати Мурай і Логвінова з посад,інакше" дерибану" не буде кінця!
24 Квітня 2017, 20:32
Згідний з вами в тому, що Мурай і Логвінова давно треба було вигнати в шию з міської ради. Але якщо розібратися, то і їх можна зрозуміти, бо вони роблять те, що їм каже Кіндер і фальшива партія "Батьківщина", які в Ковелі надовго просмокталися до владного корита.
24 Квітня 2017, 20:43
Просто Оксенюк думає,що він ще в минулій депутатській каденціі.
24 Квітня 2017, 21:20
А ЩО. ДЕПУТАТАМ СЛАБО ПОПЕРЕДИТИ МУРАЙ І ЛОГВІНОВА ПРО ТЕ,ЩО ЩЕ ОДИН ПОДІБНИЙ ПРОЕКТ РІШЕННЯ - І ВОНИ БУДУТЬ ЗВІЛЬНЕНІ ІЗ ЗАЙМАНИХ ПОСАД.ЧИ НАШІ ДЕПУТАТИ ЛИШЕ ПІАРИТИСЯ ЗДАТНІ???
24 Квітня 2017, 23:01
ШАНОВНА ГРОМАДА цей проэкт ришення показуе як вони дерибанили дерибанять та будуть дерибанити ВАШУ землюна наглишого ришення за 25 рокив ще не було нема земельки для родин загиблих в АТО не хочуть компесувати частично гроши за памьятники загиблим родинам а тут така щедристь безоплатно та кому дружини чоловика який е спивласником СКЛОПЛАСТ та другого багадства. ШАНОВНИ ДЕПУТАТИ зупиниться а ВИ НАРОДЕ ЯКЩО допустите це тобудете послидними \ круглими идиотами\.
24 Квітня 2017, 23:29
"Аврора" вже мчить на всіх парах в Ковель. Скоро бабахне.
25 Квітня 2017, 01:23
Чи Ви знаєте від кого найбільше ЗЛО в Ковелі. Всі здогадуються . Зло потрібно знищувати під корінь .
25 Квітня 2017, 02:31
Яка ганьба Кіндерівській банді,скільки ,ще треба тим Оксенюкам.А нам землі гади не дають.Коли вже наїдяться.В країні війна,а вони жирують.
25 Квітня 2017, 10:14
Вибори міського голови Кіндер 5530 десь так, Кошарук 5500 Печенюк 3500,другий ковель віруючі допомогли Кіндеру 30 голосів ми віримо наш мер Кіндер!!!!
25 Квітня 2017, 14:27
Ти правий, аврора ніколи не стріляла
25 Квітня 2017, 14:29
Вседозволеність нашої влади жахає. <br/>За все колись заплатите, або ваші діти !!!
26 Квітня 2017, 16:08
А як круто віджимають прибудинкову територію по вулиці Театральній, під нібито доріжку в музичну школу і сприяє цьому вся ця компанія разом з &quot;Укропом&quot;.
26 Квітня 2017, 16:26
Для Кіндера та його прихвостнів Канащуко-Мурайо-Логвінового непотрібу,Ковель як золота копальня, тільки у вигляді земельних ділянок...
26 Квітня 2017, 16:26
А укроп з хабарами дружать і шулерам допомагають і протів людей отакі вони є!!!
28 Квітня 2017, 16:25
Якби не Оксенюк то Мурай шукала б вже роботу, а так мусить відробляти