Івахів втрутиться у ситуацію із ветсанзаводом, – Гунчик

25 Квітня 2017, 09:00
2412

Народний депутат від Волині Степан Івахів втрутиться у вирішення ситуації щодо ковельського ветсанзаводу.

Про це на оперативній нараді 24 квітня зазначив Голова ОДА Володимир Гунчик, – пише Конкурент.

Він повідомив, що на вихідних консультувався з головою Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиром Лапою.

Крім того, голова ОДА повідомив, що попросив нардепа Степана Івахіва вийти з проханням до Уряду прискорити виділення окремих ділянок Поворського полігону (на Волині) для локалізації можливих загроз, пов'язаних із ветсанзаводом, і не тільки.

«Щоб якщо виникне проблема, ми знали де утилізовувати відходи», – зазначив він.

Гунчик зауважив, що у понеділок-вівторок Степан Івахів має звернутися до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з цим питанням.

Коментарі
25 Квітня 2017, 12:24
а ще він заявив. що проблема ковельского ветсанзаводу є роздутою і не становить такої вже загрози, як люди вигадали
25 Квітня 2017, 13:15
І куди сьогодні підкинуть відходи?
25 Квітня 2017, 13:52
Згадав називається, про вибори піклується на своєму окрузі. <br/>Де ж раніше був, то ж ці люди його обирали??? <br/>Вже тому Гунчику давно пора на пенсію. <br/>Такі всі турботливі стали, як люди піднялися...
25 Квітня 2017, 14:15
Недавно Ворог України путінсько-януковицька гнида івахув літав до Москви. Напевно, доповідав про успішне отруєння ковельчан ветсанзаводом. А тут такий форс-мажор... бігом треба виправдатись...
25 Квітня 2017, 20:48
Було б непогано щоб долучився ще Мартиняк, який мабуть і дотацію державну отримує на виробництво курей.
25 Квітня 2017, 20:49
Що Гунчик, що Івахів - одного розливу. Замовні статті позакидали у весь інтернет простір. Сама безглузда остання про те що всі аналізи води і грунту навколо заводу в нормі. Допоки такі прсадовці будуть при владі Україна не зможе розвиватись.
26 Квітня 2017, 01:27
А ви, любі свині, Поворську громаду запитали, чи хочуть тут люди мати весь цей срач під боком? В Ковелі - люди і діти, а в нас, хто з лісу - з грибів і ягід живе - цуценята, чи хто!? Голова Семенюк, якого чорта ти мовчиш, чи хочеш, щоб тебе люди закопали в цих відходах? Поворська громада не дасть засрати ліси навколо села, буде потрібно - перекриємо і трасу, і дороги на полігон. Обіцяємо.
26 Квітня 2017, 18:42
А це правда що ветеранська організація збиралася в Скулині щоб підтримати депутата , який балотується від Івахіва???? Скільки будуть маніпулювати мізгами людей? До яких пір будуть купляти голоси нашоі громади? Люди добрі не купляйтеся на подачки!!!! Бо Украіну втратиму , а ім байдуже що буде з краіною ім би до корита і далі грабувати нас і як кістку собаці кинуть Вам подачку !!!