Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Волині зафіксували появу зовнішньої реклами партій та потенційних кандидатів
На Волині зафіксували появу зовнішньої реклами партій та потенційних кандидатів

У Ковелі зафіксували появу зовнішньої реклами партій та потенційних кандидатів

17:21 26.08.2020
1218

Виборча кампанія офіційно стартує лише 5 вересня, але у всіх районах Волинської області станом на 24 серпня з’явилися білборди та сітілайти на користь політичних партій чи потенційних кандидатів.

Оскільки особливістю виборчого процесу перших та місцевих виборів є його стислі строки (виборча кампанія буде тривати лише 50 днів), така ситуація змушує політичні партії (потенційних суб’єктів виборчого процесу) та майбутніх кандидатів розпочати свою активність задовго до офіційного старту виборчого процесу. Одним із публічних проявів такої активності є розміщення зовнішньої реклами на білбордах та сітілайтах, пишуть на сайті Громадянської мережі виборів в Україні «Опора».

Найбільшу кількість зовнішньої реклами представники ОПОРИ виявили на території Луцька, Нововолинська та Володимира-Волинського.

В різних населених пунктах області зафіксували розміщення зовнішньої реклами на користь таких політичних партій:

  • «За майбутнє»
  • «Слуга народу»
  • «Перемога Пальчевського»
  • «Пропозиція»
  • «Громадянський рух «Свідомі»
  • Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  • «Європейська «Солідарність».

Зокрема, у Маневичах виявили білборди із надписом «За майбутнє рідної землі», «Зе! Місцеві Слуга народу. Україна – це ти!», «Перемога Пальчевського. Об’єднуйтесь! Palchevskуі.win» та «З незалежністю не жартують. Європейська Солідарність».

Читайте також: Як на Маневиччині реалізовують міжнародний проєкт

У місті Ковель спостерігачі виявили на площинах зовнішньої реклами аналогічні білборди із символікою партій «За майбутнє» та «Перемога Пальчевського».
У місті Луцьк на площинах зовнішньої реклами виявили найбільшу кількість зразків рекламної продукції на користь партій. Тут розмістили білборди із назвою та логотипом «Громадянського руху «Свідомі» та текстом «Вибори 2020. Досить змін уже чекати! З нами йди у депутати!#командаПокровського. Заповни анкету на сайті www.свідомі.укр, щоб стати кандидатом у депутати» та «Свідомі. Громадянський рух. Місцеві вибори – місцева команда!».


Також «рекламується» партія «За майбутнє» із короткими надписами на білбордах та сітілайтах:«Майбутнє» та «За майбутнє рідної землі», а також «Слуга народу» із гаслом «Україна – це ти!».

Зафіксували представники ОПОРИ й рекламу партії «Пропозиція» на білбордах та сітілайтах із гаслом «Про/pro– «за», «продуктивна позиція. «Пропозиція» політична партія».

Окрім того, 22 серпня в обласному центрі з’явилися білборди із зображенням керівника луцького осередку партії «Слуга народу» Романа Бондарука та ще одного лідера партії в області Андрія Костенка. На білбордах у «брендових» кольорах партії містяться такі тексти: «Зе! Місцеві.Слуга народу. Роман Бондарук. Луцьк – це ти!» та «Зе! Місцеві. Слуга народу. Андрій Костенко. Луцьк – це ти!» та зображення обох політиків.


Разом із тим, ще на початку серпня у Луцьку зафіксували білборди із прізвищем потенційного кандидата» – на зеленому тлі виділені червона те зелена вставки, на яких розміщено надпис «Валерій Боярський».

Також у Луцькому районі виявили рекламні білборди із текстом «Волинь моя Батьківщина» та «Єдина надійна команда Батьківщини».


Натомість на території Володимир-Волинського району поширені матеріали на користь потенційних кандидатів. Так, у Нововолинську з’явилися білборди із надписом «#громада це ти. Андрій Бадзюнь», «Гряди, Грибовиця, Благодатне, Нововолинськ, Кропивщина, Тишковичі, Низкиничі, Хренів – це ти. Громада – це ти. Андрій Бодзюнь».


Також у місті зафіксували низку сітілайтів із зображенням потенційного кандидата Бориса Карпуса «Карпус Борис. Потрібні зміни», виконані у стилістиці партії «За майбутнє».

У Володимирі-Волинському виявили білборди із зображенням потенційного кандидата Ігоря Пальонки. Окрім того, матеріали містять текст «За майбутнє. Політична партія. Ігор Пальонка. Потрібні зміни».

Також на вулицях міста можна було побачити безособові білборди «Я іду», виконані у чорно-білій гамі, які також пов’язують із місцевими виборами.

Такі завчасні прояви активності з боку політичних партій та потенційних кандидатів – майбутніх суб’єктів виборчого процесу спрямовані, у першу чергу, на популяризацію новостворених політичних проєктів серед виборців, підвищення рівня впізнаваності майбутніх кандидатів, а щодо «досвідчених» місцевих політиків – з метою нагадати виборцям про себе.

Читайте також: Курс валюти в банках Маневич станом на 26 серпня

Згідно з календарним планом, що міститься у додатку до Постанови ЦВК №163 від 8 серпня 2020 року, офіційно виборчий процес на місцевих виборах розпочинається 5 вересня 2020 року – за 50 днів до дня голосування. Про це також ідеться у частинах 1, 5 статті 195 Виборчого кодексу України.

Відповідно до частини 1 статті 53 Виборчого кодексу України, кандидат, партія (організація партії) – суб’єкти виборчого процесу можуть на власний розсуд виготовляти матеріали передвиборчої агітації за рахунок і в межах коштів свого виборчого фонду. Кандидат, партія (організація партії) – суб’єкт виборчого процесу можуть також виготовляти друковані матеріали передвиборчої агітації з використанням обладнання, що їм належить. Відомості, що містяться у таких матеріалах, повинні відповідати вимогам законодавства.

Приєднуйтесь до Район.Маневичі у Viber та Telegram канал новин та дізнавайтесь новини одні з перших. Також Telegram група в якій ви зможете обговорити публікації.

Загрузка...
Коментарі

Міщанка

13:05 27.08.2020

Хоча б бур"яни скосили , де розміщували реклами "ГОСПОДАРІ"

Загрузка...
26 січня
Сьогодні
Вчора
24.01.2021
23.01.2021
22.01.2021
21.01.2021