Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Територія слова Івана Корсака: як читання формує успішних особистостей

13:39 26.04.2017
552

У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася творча зустріч професорів, викладачів та студентів із письменником Іваном Корсаком.

Мистецьке свято під назвою «Територія слова Івана Корсака» організувала доктор філологічних наук, професор Зінаїда Пахолок.

Також на захід завітали студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького педагогічного коледжу.

Програма дійства була цікавою й насиченою, а спілкування – невимушеним й безпосереднім. Читачі романів Івана Феодосійовича мали змогу порозмовляти з автором, поділитися враженнями від його історичних романів «Діти Яфета» та «Запізніле кохання Миклухо-Маклая», обговорити проблематику його творів та дізнатися більше про видатних українських постатей.

Також у заході взяли участь самодіяльні та професійні артисти, які підготували оригінальні поетичні й хореографічні номери. А актори театру-студії «ГаРмИдЕр» розіграли міні-сценку за уривком із роману Івана Корсака «Перстень Ганни Барвінок».

– Читання є одним із найвагоміших показників культури, тож на важливості книг у житті людини слід наголошувати не лише на лекціях, а й поза ними, – вважає ініціаторка заходу Зінаїда Пахолок. – Завдяки спілкуванню з такими видатними письменниками, як Іван Корсак, молоді люди збагачуються духовно та пізнають українську історію.

Коментарі
17 жовтня
Сьогодні
Вчора
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин