У Ковелі шукають водія, який вчинив аварію і втік

28 Квітня 2017, 15:35
3472

Водія на Mercedes, який вчинив ДТП і втік, шукають в Ковелі. Аварія трапилася 28 квітня приблизно між 4 і 6 годинами.

Про це повідомляють в спільноті Ковель Life.

«28 квітня приблизно між 4 і 6год. ранку автомобіль заїхав в паркан по вул 22 січня і покинув міце ДТП. По залишеним деталями це орієнтовно Мерседес Е 210 темно-зелений металік. Прохання всім хто володіє якоюсь інформацією відгукнутись. Авто хамло має понести покарання! Прохання репосту», – пише користувач Оксана Коляда.





Коментарі
28 Квітня 2017, 19:35
Через таке незначне дтп такий шум?<br/>Він собі більше шкоди зробив як вам.
28 Квітня 2017, 20:43
Це точно. Ото дтп, не смішили б людей.
28 Квітня 2017, 21:18
потрібно вже на будинках відеокамери ставити. Кількість машин зростає, кількість дебілів на дорогах теж.
28 Квітня 2017, 21:43
Видно крутого забора мерс покоцав
28 Квітня 2017, 22:56
Нема різниці який забор(крутий чи вбогий)-людям нанесені збитки.<br/>Якби їхав по правилах то туди незаїхав,забор дорогу не перебігав по зебрі<br/>В нормальній країні попав на копійчину і за те що втік з ДТП закрили на пару днів а потім водійське пос. забрали на пару років<br/>Так що придурки(а таких на дорозі багато) як буде &quot;це Європа то вам буд- ..ОПА
28 Квітня 2017, 23:36
Якби не написали дтп, ніхто і не помітив би.<br/>Люди до дтп з постраждалими відносяться з розумінням, бо це дорога і ніхто не знає, що з ким може статися.<br/>Злі люди стали, будьте добрішими.<br/>Яке тут дтп????????
28 Квітня 2017, 23:41
Забор не перебігав, але міг бігти чийсь собака, кіт. Явно була якась перешкода.<br/>І добре, що забор, а не чиєсь життя.<br/>Ну які там збитки?
28 Квітня 2017, 23:42
Нема на кому відірватися мабуть, от і шукають жертву. Явно баба
29 Квітня 2017, 01:09
А де на фото дтп?
29 Квітня 2017, 02:20
Як якби тобі в забор заїхав і чухнув ???
29 Квітня 2017, 02:20
Як якби тобі в забор заїхав і чухнув ???
29 Квітня 2017, 02:27
читаю коментарі та дивуюсь, невже усі люди безчесні стали? людина шукає відповідача, а вони глузують...то невже потрібно так , щоб сталася конкретна біда, отоді поспівчуваємо ((( де честь Ковельчан, де взагалі совість людська? і знов будуть винити владу, мера і т.д.Та з себе почніть !!!
29 Квітня 2017, 12:50
Ну їм же не цікаво, коли нема про Кіндерів/Товстигу/Балака/Молдаванку/Помідориху/.......
29 Квітня 2017, 12:53
У кожного своя думка. Пошкодження незначні, це факт.
29 Квітня 2017, 13:23
Реакція ваша для мене не зовсім зрозуміла, до чого тут совість, мабуть, це ваш паркан.
29 Квітня 2017, 13:28
Викликайте правоохоронні органи і шукайте винуватця дтп.
29 Квітня 2017, 15:13
В Європі все майно застраховане. Страхуйте і рівняйтесь до Європи. А то тільки бла- бла- бла про те чого не знаєте.<br/><br/>На сайті є новина про те, як купи сміття з Ковель2 знайшли під Ковелем. Отам ваша Європа.
29 Квітня 2017, 21:34
Ну і ДТП!<br/>викликайте ФСБ а краще Інтерпол!!!!
01 Травня 2017, 13:45
дорожньо-транспортна пригода - подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки.
01 Травня 2017, 22:35
Оцінюйте свої збитки і в поліцію, а обзивати людей, тільки за те, що їх думка відмінна від вашої, не потрібно.
02 Травня 2017, 12:46
В Камінь-Каширському дороги з лівостороннім рухом