Штаб із ліквідації наслідків роботи ветсанзаводу оголосив свої вимоги

01 Травня 2017, 14:15
3603

У Ковелі сьогодні, 1 травня, відбулося перше засідання громадського штабу ліквідації наслідків діяльності ковельського ветсанзаводу.

Про це в себе на сторінці пише Олександр Філон.

На зборах було сформоване звернення до Порошенка П.О., Гройсмана В.Б., Гунчика В.П. та ковельського міського голови - Кіндера О.О.

Штаб звернувся до органів державної влади з вимогою-ультиматумом:

  1. Ситуацію, яка склалась на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод» визнати надзвичайною регіонального рівня.
  2. Утилізувати легальним та екологічно-безпечним способом усі відходи боєнського походження складовані на поверхні та закопані у землю території Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» та поза її межами до 07.05.17.
  3. Відставка Кошарука С.Д. у зв’язку з невиконанням взятих на себе зобов’язань по вивезенню відходів( Опираючись на написану Кошаруком С.Д. заяву).
  4. Відставка Ковельського міського голови Кіндера О.О. через допущення НС місцевого рівня та невжиття своєчасних заходів спрямованих на її ліквідацію.
  5. Створити слідчу комісію для притягнення до відповідальності осіб, які винні в утворенні НС місцевого рівня та проведення моніторингу прилеглих до Ковеля територій на предмет незаконного захоронення тваринних решток підприємствами та ін.

У разі не виконання вимог, протестувальники залишають за собою право на протестні акції, – йдеться дописі Філона.

1

1

1

1

Коментарі
01 Травня 2017, 17:36
http://kosharuk.com.ua/statti/26-28-kvtnia-hto-vdpovdalniy-za-ne-vivezennia-vdhodv-z-vetsanzavodu.html
01 Травня 2017, 17:57
Так ви мені скажіть, Кошарук вже на "вільних хлібах" чи ні. Чи та заява про звільнення, пустий звук.
01 Травня 2017, 18:18
А чому цей штаб сам не ліквідовує наслідки? Ото й насмішили. Назвалися штабом з ліквідації наслідків. То ліквідовуйте! Чи ваше завдання тільки дороги перекривати і писульки писати?
01 Травня 2017, 18:24
а ваша мета була тільки Кошарука звільнити? напевно, що так. бо куди не вивозили відходжи, скрізь блокували.
01 Травня 2017, 18:27
Сиди дома, пий воду протравлену рештками з ветсанзаводу, смійся, веселись, пої своїх дітей забрудненою водою, живи в тому смороді, розповідай як гарно жити і лягай в гроб як і Гунчик казав разом з Порохом. Ото веселун найшовся, в той час коли в людей біда через навігластво чиновників
01 Травня 2017, 18:34
Це не невігластво чиновників ,це цілонаправла шкода громаді, ціної заробку брудних долярів на здоровї місцян.
01 Травня 2017, 18:49
А що робить у Вашому штабі красуля - Ира, це ж колишня прес секретар Кіндера в "БЮТІ", - хіба бувають такі симпатичні - колишніми ?
01 Травня 2017, 18:52
мета стоїть звільнити Кошарука.<br/>Враховуючи коментар &quot;ЦІКАВО&quot; - незалежність Філона стає під сумнів - &quot;трудиться&quot; на Кіндера ?
01 Травня 2017, 19:28
Кошика ніхто за язика не тягнув. Сам запропонував такий варіант. І нехай тепер набереться мужность і йде на .....й з посади. Нема чого брехати.
01 Травня 2017, 19:38
Наскільки мені відомо Ірина та - людина Верчука та Гузя. і вона не є членом штабу. На засіданні представляла Верчука
01 Травня 2017, 19:39
Так питання звільнення Кіндера теж стоїть) Смішний закид з твого боку
01 Травня 2017, 19:57
Як можна звільнити Кіндера? Хто може його звільнити? Він обраний громадою. Хай хоч трохи головою думають, коли пишуть.
01 Травня 2017, 20:01
А де Філон бере гроші на громадську діяльність - оренду приміщенння, оргтехніку і тд. мабуть, невдовзі як і його наставник Дружинович квартиру собі купить?
01 Травня 2017, 20:45
Завод закрити ????<br/>Хай спочатку ліквідує всю сировину<br/><br/>А коли Ви жителі біля заводу отримували земельні ділянки то Заводу ніхто не бачив <br/>Напевно його там не було
01 Травня 2017, 20:54
Той політичний піар вже набрид!!!!!
01 Травня 2017, 20:55
Національний корпус, хто ви такі? Хто вас фінансує?
01 Травня 2017, 21:19
А давайте все в Україні позакриваєм що погано працює (замість того щоб модернізовувати). А дітей своїх (з вищою освітою звичайно) на Польські плантації чи в Італію горшки з говном з-під Євробабусь виносити.
02 Травня 2017, 00:07
На громадських заставах !!! І за оренду приміщення , не платять в район по блату!!!
02 Травня 2017, 00:31
А що це за гандон-філон!
02 Травня 2017, 11:15
подивіться на того убогого філона, та на морді написано - дибілкуватий, він щось хоче вирішити, розсмішили,
02 Травня 2017, 14:27
А де ж знаходиться Сухонос? Втік з награбованими грошима!!! Як це так чому прокуратура допустила, чому не взяли під варту відразу а дали втекти??? А тому що вони, тобто наша міська влада, все прекрасно знали про ситуацію на заводі мало того той гроші ділили. А тепер піаряться... На..... й іх всіх з міської ради і до прокуратури за корупцію...
02 Травня 2017, 14:29
Які ви грамотні сидіти і всіх обсирати! Ця проблема не тільки 2-го, а й всьго Ковеля вцілому. Буде жара будемо всі задихатися від того смороду!!! Тож потрібно негайно діяти і будь яким чином підтримати тих людей які намагаються вирішити цю проблему, а не осуджувати що перекрили дорогу! Підкажіть що зробити щоб влада почала діяти не перекриваючи доріг якщо такі грамотні! Чи ви думаєте що все вивезти на полігон і проблеми нема? НІ! Бо ця вся гниль іде в підземні води,грунти. В лісах районі полігону люди збирають гриби, ягоди які можуть попасти нам на стіл і першими хто відчує на собі хвороби будуть наші діти,люди похилого віку. Потрібно підняти свої жо.. і підтримувати активістів! Заставити владу не просто закопати ті трупи а вивезти їх на утилізацію на інші заводи, а не сидіти в стороні і обсуждати. А для тих хто не знає - завод поставили вже після того як побудували свої домівки люди!
02 Травня 2017, 14:58
От смішно читати як ви чіпляєтесь за те, що на офісі у них є принтер, &quot;БАТЬ це ж стара кончена будівля рагсу де просто знаходитись небезпечно і хтось звинувачує в тому, що &quot; де гроші на діяльність&quot; дуже смішно
02 Травня 2017, 15:22
На інших заводах ситуація ще гірша! І вони так не панікують і не роблять з мухи слона.
02 Травня 2017, 15:43
То поживи недільку під заводом що тоді скажеш? Кого зробиш з мухи?
02 Травня 2017, 15:48
Добре говорити коли ти це не нюхаєш щодня,коли в тебе чиста вода без аромату здохлятини
02 Травня 2017, 16:17
А чому 10 років дихали і мовчали???))
02 Травня 2017, 16:17
А чому 10 років дихали і мовчали???))
02 Травня 2017, 17:32
Назвали штаб ліквідації наслідків роботи ветсанзаводу. Но завод якраз то й не робив. Розвалили завод. А зараз довалюють. Щоб тим розвалюванням не тільки Ковель а всю Україну засмердіти.
02 Травня 2017, 21:06
А в рижій куртці щей борода в нього рижа донєцкий сєпар шо там робить?.Приіхав волинь на ноги піднімати?Ви в нього документи провірте а то шоб не казали що незнали шо то за дебіл і чим він дише
02 Травня 2017, 22:01
&quot;не просто закопати ті трупи а вивезти їх на утилізацію на інші заводи&quot; полоумний на інших заводах ще гірша ситуація, вони своє не можуть переробити чи думаєте влада не розглдядала такий варіант тільки ви такі розумні?? може в космос їх відправити??
03 Травня 2017, 12:14
А що в даному штабі є фахівці які дадуть кваліфіковані рекомендації по вирішенню даного питання на законодавчому рівні?Перестаньте піаритись на людській біді.Ви всі,як у тій казці ро ріпку:Гузя представляє Варчук,Варчува Іра і т.д.Вм всіх уже дістали.Перестаньте переливати з пустого в порожне.У Своїх зверненнях ви продублювали все те,що давно віфдіслано у ціж самі інстанції.Заткніться і неробіть з себе великих діячів.Беріть лопати в руки і робіть конкретні справи - грузіть і вивозьте .
03 Травня 2017, 12:23
На території області знаходиться значна кількість колишніх місць захоронення трупів -худобомогильників.Вони розміщені у місцях,де згідно законів,можливе захоронення трупів тварин ,а також патологічного матеріалу, що знаходиться на Ветсанзаводі.Нехай вет.служба займеться відповідально по да-ному питанню.Це не на базарі розпивати &quot; Кедровку&quot;.
03 Травня 2017, 15:53
Філони і Гузі, заміссть пі...ти та влаштовувати ваші революційні акції, закачуйте рукави і чистьте територію ветзаводу. Брехун Кошик з Гунчиками і Кіндерами нехай запускають на заводі печі і палять всі відходи. І все, ситуація вирішиться.