На ковельському ветсанзаводі мер міста Кіндер хоче добувати газ метан

03 Травня 2017, 09:34
3963

Про це повідомив у мікрофон на сесії Ковельської міської ради помічник-консультант народного депутата України Ігоря Гузя, член обласної ради громадської організації «Ніхто крім нас», член ради асоціації фермерів Волині, ковельчанин Віктор Лук’янчук.

За словами Віктора Володимировича, одна із компаній в Україні не може знайти ні мера Олега Кіндера, ані директора ковельського ветсанзаводу Вадима Сухоноса, якого не можуть знайти й правоохоронні органи, оголосивши його в розшук.

«Тому що між директором, Кіндером і цією компанією була домовленість про те, що сюди [на ветсанзавод – ред.] будуть звозитись всі відходи, вони мали переробляти і з тих відходів, з тієї гнилі тих тварин, мали робити газ метан, а всі рештки, як добрива, мала вивозити ця ж компанія. Хлопці сьогодні шукають їх і не можуть знайти. Які між ними були домовленості фінансові, кому і які гроші у які кишені мали лягати – я не знаю і знати не хочу. Я думаю, що це більше зацікавить правоохоронні органи», – сказав Віктор Лук’янчук.

На запитання присутніх він проінформував, що ця компанія – з Одеської області, має десять установок для виробництва метану, завтра може приїхати до Ковеля.

«Хочете, я можу при вас набрати номер свого товариша, він набирає цих хлопців і вони підтверджують, що домовленість між мером міста Ковеля і директором цього заводу була попередня. Але проблема в тому, що ми маємо якнайшвидше цю гадость переробити», – переконував Віктор Лук’янчук.

«Є правоохоронні органи – вони розберуться, тим більше це звернення записується. Ковельська міська рада повністю записується. І якщо людина озвучила такі дані, то вона повинна за це відповідати», – зауважила секретар міськради Віра Федосюк.

Схоже, що Віра Іванівна, яка замість Олега Кіндера головувала на сесії, не повірила у сказане помічником-консультантом народного депутата України.

Віктор Лук’янчук ще раз заявив, що «була домовленість між директором і мером міста Ковеля». Віра Федосюк повторила, що за свої слова йому доведеться відповідати. На це пан Лук’янчук підтвердив, що він за свої слова відповідає. 

Коментарі
03 Травня 2017, 12:49
занадто багато казок. не вірю...
03 Травня 2017, 12:51
Газ, нафту, уран і тд.
03 Травня 2017, 13:02
То в чому проблема? Чому кіпішу наробили? Нехай би собі перероблювали.
03 Травня 2017, 13:32
Нічого собі Кіндер і ховається що його якісь там одесити не можуть знайти. " ... Або вони погано шукають аби ми афігенно ховаємось, так ми ж не ховаємось, так отож."
03 Травня 2017, 13:38
це питання треба ставити не журналістам, а помічнику-консультанту народного депутата України Ігоря Гузя, який "повідомив у мікрофон на сесії"
03 Травня 2017, 14:17
кіндерська афера...
03 Травня 2017, 14:18
хапуги!!!!!!!!!!!!!
03 Травня 2017, 15:02
нарешті!!!!!. тепер не ми будемо купувати газ в Росії, а будемо Росії продавати. Збулась мрія ідіота!!!! Слава КПСС
03 Травня 2017, 16:11
Юля також на газові погоріла. То ж каляску скоро передасть Кіндеру.
03 Травня 2017, 16:26
Вітя, не ганьбися, ти ж нормальний мужиком був, поки не звязався з цією політичною кур..... гузьном. Воно ж ні честі ні совісті не має, бреше всюди, як той пес, і на крик бере. Тьху, навіть писати про цього ...... не хочеться.
03 Травня 2017, 16:27
А ви що нечули головою даного підприємства по видобутку газу буде Лукянчук В,тому в нього найбільше інформації.По даному питанню звертайтесь до нього.Вибач,що здав тебе.
03 Травня 2017, 18:17
Вітя розрахуйся з людьми, віддай те що винен
03 Травня 2017, 18:32
Вітя розказує , що він буде мером міста, вже відрегулював
03 Травня 2017, 19:10
Лукянчук вже порядок навів в С/Г і тут ще наведе, всі селяни побачили
03 Травня 2017, 21:11
Лукянчук є непорядною людиною
03 Травня 2017, 23:00
ВІТЯ І ОЛЕГ ДВА САПОГИ ПАРА.
03 Травня 2017, 23:59
Сплю і бачу себе, як мінімум головою РДА
04 Травня 2017, 01:38
Скоро при нашій владі при такому керівництві газ буде безкоштовно кіндера на мило
04 Травня 2017, 18:44
А все-таки "маленька Вєра" лучче за мою Анку!...на амбразуру готова полізти, аби Кіндера спасти...
04 Травня 2017, 19:48
Гоу сразу Космодром будувати в Ковелі. Все це просто слова і не більше
04 Травня 2017, 20:15
Значить Кіндеряка все-таки "хапнув" за той метан тищонку-другу баксів.
04 Травня 2017, 21:04
Нормально. Газ метан. Може ше пошукаємо залежі урану. Побудуємо АЕС і станемо найбільш енергонезалежним містом галактики.