Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковельські рятувальники здійснили мрію маленької дівчинки з Облап
Ковельські рятувальники здійснили мрію маленької дівчинки з Облап

Ковельські рятувальники здійснили мрію маленької дівчинки з Облап

15:55 14.09.2020
1083

Щасливі моменти здійснення заповітної дитячої мрії вдалося розділити рятувальникам разом з маленькою дівчинкою Фаїнкою із невеликого села Облапи на Ковельщині.

Про це інформують на сайті ДСНС у Волинській області.

Фаїна Коваль – дитина, яка у свої неповні 10 років мужньо пройшла чимало випробувань, пов’язаних зі страшними хворобами та тривалими періодами реабілітації. Але попри захворювання з усіма супутніми до них обмеженнями дівчинка не втратила оптимізму, щирості й комунікабельності, а ще – уміння мріяти.

Про мрію Фаїнки стати справжнім пожежником співробітники ДСНС довідалися від організаторів проекту «Здійсни мрію», реалізованого 1+1 медіа і ТСН спільно з благодійним фондом «Ти не один» та ВБФ «Крона». Тож, зважаючи на обставини, продиктовані карантином, 9 вересня до села Облапи вирушили рятувальники Микола Савчук та Віталій Колінчук на пожежному автомобілі. З особливою місією – сповнити мрію Фаїни Коваль стати пожежницею.

Гостей, які розбурхали монотонний сільський ритм життя гулом пожежної сирени, мрійниця зустріла на подвір’ї власної оселі.

З неприхованим інтересом маленька дівчинка розглянула усі відсіки пожежного автомобіля, поцікавилася усім (без винятку) спорядженням рятувальників, з допомогою заступника начальника 19-ої Державної пожежної частини міста Ковеля Миколи Савчука (у якому Фаїна віднайшла щирого друга) опанувала процес гасіння умовного вогню, одягнувши заздалегідь бойовий одяг та каску. А ще – випробувала у дії вогнегасник і за допомогою гучномовця упевнено повідала, що її мрія таки здійснилася.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
30 вересня
Вчора
28.09.2020
27.09.2020
26.09.2020
25.09.2020
24.09.2020