У Ковельському районі невідомі зрізали більше двох тисяч дерев на понад шість мільйонів гривень

17 Вересня 2020, 11:21
У Ковельському районі невідомі зрізали більше двох тисяч дерев на понад шість мільйонів гривень 3856
У Ковельському районі невідомі зрізали більше двох тисяч дерев на понад шість мільйонів гривень

У Ковельському районі на території Тойкутської сільської ради інспектори ДЕІ у Волинській області спільно з працівниками Ковельського відділу поліції виявили незаконну рубку дерев.

Невідомі особи зрізали 2937 дерев різних порід. Про це інформують у Державній екологічній інспекції у Волинській області

Інспектори ДЕІ нарахували 6,1 мільйонів збитків за шкоду довкіллю.

Поліція Волині встановлює винних осіб для притягнення їх до відповідальності та відшкодування збитків за екологічні порушення.


 

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
17 Вересня 2020, 15:37
Невідомі можуть зрізати одне дерево. А те що через лапні курсують ЗІЛи з причипами навантажені високосортною деревиною, то це що ніхто не бачить і не знає? гроші правлять світом!!!!
17 Вересня 2020, 23:08
Микола грейдерист 100 відсотків!!!!!!!!!!!! Всі все бачили, але як останні йолопи будуть мовчати....
17 Вересня 2020, 23:12
спіздив той що на фото а тому хто модерує цей коментар дав 10грн та дав лизнути сворю сраку
18 Вересня 2020, 00:59
Навіщо писати дурниці? Всі горобці знають, що ліс вкрали Семе готнюк, які в Тойкуті пилорами тримають і купу неоформлених арбайтерів.
18 Вересня 2020, 01:38
В Тойкуті тількі одні Семенюки ріжуть ліс що там розбиратися
18 Вересня 2020, 02:28
Та ви що і поліція встановлює хто то? Та ви знущаєтесь чи що, я розумію що те що я тут напишу до одного місця всім і поліції, і прокурорам, і одному з кандидатів в мери міста Ковеля, який жирує на цій деревині, просто ви або йобнуті або в дурня граєте раз таку комедію ламаєте, прикидаючись що не знаєте хто це такі
18 Вересня 2020, 12:46
Да така загадка сложна,,хто ж то зрізав стільки лісу?,, А те що тойку це суцільна пилорама то це так фірма якась.Такий ліс був колись.До чого цей світ котиться?
18 Вересня 2020, 15:28
Куме відбуваеться якась містика ,так несподівано пропав ліс у Тойкуті!!!<br/>Він не пропав куме він перетворився в палети і мігрував до Европи за кращим життям,а допомогла йому така ледь не примітна фірма ,пилорамою називаеться!!!
18 Вересня 2020, 16:01
А ще там на виході з тойкутського лісу,(якщо вони дійсно в ньому були)і якраз лежать гори того вкраденого лісу.і зовсім шукати не треба,все як на лодошці.але жаль ,тому що це бачать тільки прості смертні.А в решти очі грошами заключні.
18 Вересня 2020, 16:32
Ліс спи.....див Семенюк і його братики. Крапка
18 Вересня 2020, 23:21
треба підключити активістів!