Мешканці Ковельщини перекрили трасу Київ – Ягодин

05 Травня 2017, 10:23
6574

Поблизу сіл Заячівка та Озерне Ковельського району протестуючі обмежили рух автотранспорту в обох напрямках на автодорозі міжнародного значення «Київ – Ковель – Ягодин». Протестують проти вивезення решток із ветсанзаводу.

Акція розпочалася сьогодні, 5 травня, близько 9 години, – повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Більше 30 місцевих жителів розпочали безперервний рух по пішохідному переходу, чим обмежили рух автотранспорту в обох напрямках. Причиною перекриття стало невдоволення волинян вивозом та вивантаженням поблизу села Поворськ, урочище «Тища», відходів з Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Відомості поліція внесла до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та інші події.

Охорону правопорядку та забезпечення безпеки дорожнього руху здійснюють 6 співробітників Ковельського відділу поліції.



Коментарі
05 Травня 2017, 13:39
Вивезіть, але не вивозьте.
05 Травня 2017, 15:29
то куда саме вивозити ті рештки? туда не можна, туда теж не пустимо!добре живеться депутатам, які "мутять воду" і роблять собі піар
05 Травня 2017, 15:47
це наша влада дає бешкоштовні уроки про ветсанзавод,ато ж ніхто незнав що це таке.молодці.я теж перекривала трасу,бо живу під тим добром.життям це вже не назвеш...............................................
05 Травня 2017, 16:31
Чиновників заблокуйте на заводі, в кабінеті...<br/>Нащо людей, водіїв, які нічим не можуть допомогти брати у заручники????
05 Травня 2017, 16:34
Ідіть до органів влади і під міськими, обласними радами робіть свої протести.<br/>За перекриття трас пропоную притягувати до відповідальності.<br/>Невинні люди додому потрапити не можуть!!!!
05 Травня 2017, 16:35
Фото тушок на паях де?
05 Травня 2017, 17:09
Тушки , які вивезли в урочище &quot; Тища&quot; треба погрузити знову на&quot; Камази&quot; і вивезти керівникам усіх рангів на дачі. Це буде справедливо. Не забути також керівників Поворської ОТГ і їм теж вділити цього добра. Хай знають , як знущатися з простого люду.
05 Травня 2017, 17:17
А де троянський письменник Авакумович (Корнійчук)? Без нього як? Чи його урочище?
05 Травня 2017, 17:38
Акція вже закінчилася чи ще ні?
05 Травня 2017, 17:47
А може все-таки мутять воду ті, що завезли в Ковель 3 тисячі тон гівна, взяли за це гроші і злиняти в Київ? І щось не видно результатів кримінальних справ проти цих діячів, ніхто не відповідає. А люди борються за своє життя. Хто пише про популізм і знає, що треба блокувати, а що - ні, я б подивився на вас, якби таке добро лежало під вашою хатою, і ніхто нічого не збирається з цим робити.
05 Травня 2017, 18:34
Де фотографії тушок?
05 Травня 2017, 19:17
Потрібно починати з Кіндера
05 Травня 2017, 19:42
А куди саме вивозити це добро ? Всі протестують про прийняття добра на свою територію, а страждають ні в чому не винні люди, які попали на міжнародну магістраль. Чим порушуються законні права цих. Поліції негайно слід приймати заходи по захисту порушених прав громадян і притягувати винних осіб до відповідальності.
05 Травня 2017, 21:17
Вивозити відходи в самий раз в чорнобильську зону.Трохи дорожче,але стовідсотково надійніше від безглуздих намагань вивезти на території області.
05 Травня 2017, 21:45
ідіть до органів влади? а якщо влада не реагує, все схвачено все заплачено, що робити нам, нашим дітям?? дихати цим смородом який вивезли за 2 км від навколишніх сіл, недалечко річка, яку воду пити? як жити? а ще у цьому місці ліс де ми збирали гриби,ягоди.а ще там й городи де вирощують городину? коли не можна дихати тим всім смородом людей &quot;вивертає&quot;,а влада все це знає і нічого не робить!!! звичайно проїжі люди не винні але тільки так ми можемо звернути увагу на цю проблему і вирішити її на рівні держави а не міста чи області!!! вибачте але ми мусимо щось робити а не сидіти і чекати коли настане справжня літня спека 30 градусна і небуде чим дихати!!!!! підтримайте БУДЬ-ЛАСКА НАС!!!
05 Травня 2017, 21:57
Дивні ви люди, вночі привезли відходи, а вранці їх хотіли тишком нишком закопати. При цьому Поворська сільська рада дозволу не давала на захоронення. Рештки здається були взагалі скинуті на пай. НІякого там сховища немає. Чи порушують жителі сіл закон і мішають іншим, так. Але чи не були порушені їх права ? Але чи слухав хтось їх думку ? Урочище &quot;Тища&quot; піскове, недалеко від нього знаходиться річка Стохід. Якби люди не вишли, то відходи би закопали, сесія райради не відбувалась би.<br/>Чому так мало винуватців ситуації на тому ветсанзаводі ? Стількі років там накопичувалися ці рештки, а де ж були комісії, санітарні, екологічні і так далі ? Чим ці структури займались ? Чому за бездіяльність, недбалість чи інше їх не притягнуто до відповідальності як і чиновників з Києва ?<br/>Ці рештки треба вести тим, хто дав наказ їх вести сюди. До їх осель, до їх сіл.
05 Травня 2017, 22:37
під ковельську адміністрацію ці камази завезіть до входу
05 Травня 2017, 22:38
Перекрив трасу- кримінал!!!! Це не вихід!!<br/>Вже в Ковелі перекривали допомогло????<br/>Не робіть людей заручниками і не завдавати їм збитки. <br/>Правильно було сказано, блокуйте чиновників, йдіть їм під вікна.
05 Травня 2017, 22:43
Змусьте вами обрану владу вирішувати ваші проблеми. Блокування дороги не підтримую.<br/>За вантаж, який ви затримуєте, хто заплатить збитки....
05 Травня 2017, 22:45
То де фото тушок на паях?????<br/>А то тут всі брешуть.....
05 Травня 2017, 23:27
То де фото тушок на паях????? Будь ласка:<br/>https://vk.com/typical_kovel?z=photo-36656706_456241383/wall-36656706_77952
05 Травня 2017, 23:27
То де фото тушок на паях????? Будь ласка:<br/>https://vk.com/typical_kovel?z=photo-36656706_456241383/wall-36656706_77952
05 Травня 2017, 23:44
Пан Гунчик казав: подивимся чи не мішатиме лайно на Поворському полігоні!!??? &quot; отож до полігону не довезли і скинули, і тут на солярці економили ...оце ПОЗОРИСЬКО !!!!
05 Травня 2017, 23:58
повезли ще цю смердоту в село СВІТЛЕ .....жаль але народ нічого не зробить .
06 Травня 2017, 00:58
Щиро дякую що цього разу не заблокували Люблинець. (Бо щоразу коли перекривають Міжнародну трасу - Люблинець опиняється в блокаді) Ситуація дійсно складна. Тут потрібно діяти ще більш рішуче - розділитися на декілька груп: 1- Зведення палаток біля Будинку адміністрації в Ковелі; 2- Пікетування Адміністрації Президента в Києві. І ДО ПЕРЕМОЖНОГО КІНЦЯ!!! (А блокування доріг...ну не знаю - від того головним винуватцям ні холодно ні жарко. Невинні люди страждають)
06 Травня 2017, 01:00
забери до себе на огород! де директор? втік як янукович нову тойоту купив квартиту за ті гроші що були на утилізацію і гуд бай а ви совайтеся з тим гівном
06 Травня 2017, 01:11
На фото видно, що тушки лежать біля ями і це на паї і город не схоже. <br/>Загорніть їх в туяму і не смердітиме.
06 Травня 2017, 01:18
Правильно зробили що перекрили трасу,бо по іншому на них не звернули б уваги,хай влада щось робить. Я взагалі не розумію, як можна дати дозвіл на будівництво таких підприємств не маючи місця для утилізації відходів!!!! Це ШОК. Сьогодні там скинули , завтра там скинули і за пів року екологічна катастрофа...
06 Травня 2017, 01:27
Чиновники, що ж ви як вовки по ночах пакості робите?
06 Травня 2017, 01:28
Люди заблоковані!!!!!!! Кого наказали????? Людей, які в дорозі. А в їх їсти , пити є? Елементарне - туалет? Хтось спитав?<br/>Думайте, що робите, чиновникам всеодно, що ви перекрили, їм ніяких незручностей.
06 Травня 2017, 01:39
Ви розумієте що відбувся злочин, щоб скинути ті рештки там, потрібен дозвіл від сільради і людей, їх думки ніхто не спитав. Чи ви хочете сказати що с заводу ці 15 камазів виїхали нелегально і комісія і ті хто займається цим про це не знають ? Хто завіз, хай і вивозить.
06 Травня 2017, 01:50
потрібно ще й ж/дорогу перекрити саме зараз перед євробаченням тоді МОЖЛИВО щось чини й вирішать. Бо зараз людей ніхто не чує.
06 Травня 2017, 10:11
в Ковелі температура піднялася смердить в районі вокзалу а також біля дачного масиву Машинобудівник А що далі?
06 Травня 2017, 18:44
Сьогодні жарко, в районі вокзалу не смердить.
07 Травня 2017, 00:16
завезти половину кошаруку а другу половину кіндеру на участкі і все буде добре нехай нюхають
07 Травня 2017, 13:24
Всі керівники не варті доброго слова, як можна так гадити на своїй рідній території - Ковельщині . Всім недовіру!!!! Перезагрузку влади. Всі переконалися , яких маємо господарників.
09 Травня 2017, 04:00
Правильно роблять ті,хто блокує дорогу!!! Інакше до вас не достукаєшся!!! Ви зара всі думаєте про людей що в дорозі,а ви подумали про місцевих мешканців цих сіл?! Дітей...<br/>Там вирощувались ягоди... Гриби... Людські паї...