Мешканці ковельщини досі блокують трасу Ковель – Варшава, – ЗМІ

05 Травня 2017, 22:49
3839

Трасу міжнародного значення Київ – Варшава у районі села Гулівка Ковельського району блокують через рештки із ветсанзаводу вже майже 12 годин поспіль.

Водії кажуть, що якщо найближчим часом дорогу не розблокують, вони поїдуть прямо на протестувальників, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, сьогодні, 5 травня, мешканці прилеглих сіл перекрили трасу міжнародного значення Київ – Варшава у районі села Гулівка.

Станом на 21:15 дорога залишалась перекрита. Водії, які стали заручниками ситуації, дали організаторам акції 30 хвилин. Мовляв, якщо ті не звільнять проїзд, то вони поїдуть машинами на протестувальників. О 22:30 пропустили по 15 автомобілів по обидва боки траси, інші авто досі стоять в заторі.

«Поліція підійшла ближче до людей, тут десь 100 місцевих мешканців. Водії дуже обурені, їх можна зрозуміти – з 9 ранку дорога повністю перекрита», – кажуть місцеві.

Наразі протестувальники вимагають, аби водії, які викинули рештки з ковельського ветсанзаводу, підігнали машини і розпочалось завантаження туш назад, аби їх відвезли від сіл.

За повідомленням прокуратури Волині, Ковельська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом забруднення земель (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 239 КК України) на території урочища «Тища» неподалік села Поворськ Ковельського району відходами тваринного походження.

Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено після надходження до Ковельського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області 05 травня 2017 року колективного звернення громадян з приводу того, що на території урочища невідомі особи розвантажили близько 15 вантажних автомобілів з такими відходами.

Триває досудове розслідування, у ході якого вживаються всі заходи задля забезпечення проведення необхідних слідчих дій, спрямованих на прийняття законного і обґрунтованого рішення у кримінальному провадженні.

Коментарі
06 Травня 2017, 02:03
Кіндер отримав 50 відсотків від нібито утилізації від Сепера-директора ветсанзаводу.Вони були великими друзями поки сепер не втік від слідства...
06 Травня 2017, 12:16
де є Ви активісти<br/>Ви ж все контролюєте????<br/>Виїжає машина з відходами з ветсанзаводу, сідайте біля водія і їдьте разом з ними<br/>Щоб бачити куди везуть<br/><br/>Чи ви там для красоти?????
06 Травня 2017, 12:20
'За шмат гнилої ковбаси і Україну продаси!' актуально і досі, спитати голову ОТГ скільки мільйонів до кишені поклав ,без нього тут не обійшлось,<br/>А тепер він з народом , трасу перекриває, любі мої десь він і влада нас і наших дітей мають, ,,
06 Травня 2017, 12:41
а між іншим - керівником штабу по ліквідації наслідків забруднення призначений Товстига. Чому його ніхто не питає за скоєне. Без його розпорядження тут не обійшлося. І взагалі, чому вінще досі на волі?. Державі нанесені величезні збитки при прведенні фальсифікації конкурсу на управителя будинками. В результаті фальсифікації під управління КП Верес попали майже 40 будинків. Мешканці будинків бачачи бездіяльність вищеназваної Хвірми почали процедуру відмови від послуг Вересу. Не дивлячись на шалений спротив міської влади, деякі будинки вже &quot;вирвались з обійм&quot; аферистів. Не видно реакції правоохоронних органів. Чим довше ця людина (Товстига) буде гуляти на волі, тим більше та нечисть з ветсанзаводу буде розповсюджуватись по Волині. Коли вже хоч одного чиновника посадять?
06 Травня 2017, 12:56
Розігнати тих хто перекрили, пропустити автомобілі!!!!!<br/>Думають тільки про себе!!!!!!<br/>А про людей в автомобілях, суки не думають. Своє горе понад усе.
06 Травня 2017, 13:10
Де той розумний? Чому не проконтролював?<br/>Де національний корпус? Брехуни і піарщики!
06 Травня 2017, 14:50
Закопайте те гімно і неморочіть людям голови. Краже виб зібрались так як в чора та навели порядок по своїх селах, ато засрались по самі вуха. Один краще іншого. Навчились тількі самогоняру хлептати і кричати.
06 Травня 2017, 14:51
Під хату чи огород будуть привозити і викидати , а гроши собі забирати за утиль
06 Травня 2017, 15:37
Хлептати і кричати ми вміємо. В нас в кожному селі є точки.
06 Травня 2017, 18:48
Всіх кого ви рахуєте винними(гунчика, кошаруку....) заблокуйте на заводі, хай понюхають.<br/>А траса і люди, які стали заручниками і не винні !!!! Водометами всіх розігнати.
06 Травня 2017, 23:56
ПОТРІБНО ВЗЯТИ ВСІ ТІ СМЕРДЮЧІ ТУШИ І ЗАВЕЗТИ ДО КІНДЕРА ТА КОЗАКА І ТОВСТИГИ В ДВІР ПОВИКИДАТИ ДО ЇХНІХ БУДИНКІВ У СТАВКИ ЯКІ СОБІ ПОВИКОПУВАЛИ
07 Травня 2017, 03:17
Це машинки кіндера товарища і того сепара вивозять це сміття!!!!Кіндер в теме!!!!