Ковельчани продовжують перекривати дороги

07 Травня 2017, 10:18
5977

Мешканці Ковельського району продовжують акції протесту через рештки з ветсанзаводу в Ковелі.

Поліція звертає увагу волинян, аби ті обирали інші маршрути для пересування, –  йдеться в повідомленні правоохоронців.

У зв’язку з проведенням безстрокових мирних акцій протесту на території Волинської області з 10:00 7 травня планується перекриття руху на автодорогах «Луцьк – Ковель» у селі Колодяжне Ковельського району та «Ковель-Жовква», селище Турійськ.

Нагадаємо, що третій день поспіль поблизу сіл Заячівка та Озерне Ковельського району протестуючі перекривають рух автотранспорту в обох напрямках на автодорозі міжнародного значення «Київ – Ковель – Ягодин». Причиною перекриття є невдоволення місцевих жителів вивантаженням поблизу села Поворськ відходів з Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Коментарі
07 Травня 2017, 14:14
Дивує повний пох@їзм влади на те, до чого вона сама довела ситуацію з Ковельським ветсанзаводом, а зараз зі сторони спокійно спостерігає на протистояння людей в автомобілях і тих хто блокує шляхи.
07 Травня 2017, 14:25
Влада вже не знає, що ті люди хочуть. Кричали, що треба негайно вивезти з ветсанзаводу рештки. Знайшли одне місце - громада проти. Знайшли інше місце - знову не так! То хто знає з тих перекривальників доріг, якими вміло "рулять" популісти типу Гузя, а КУДИ вивозити рештки???
07 Травня 2017, 14:44
А можливо і нікуди вивозити не потрібно? Про модернізацію чомусь ніхто не задумувався. В Європі подібні заводи працюють в центрі міста і жодних проблем. Як ви не можете зрозуміти що гафно було є і буде, і з ним потрібно щось робити! Іначе через років 10 у нас все навколо буде заваляно лайном. Це саме стосується сміттєпереробного заводу який не дали збудувати...
07 Травня 2017, 15:29
у нас тільки уміють кидати лозунги і писати фіктивні заяви про звільнення у разі невиконання обіцянок. Ця влада бидляча.
07 Травня 2017, 15:37
Яку владу обрали такою і тішимся. Допоки народ буде продаватись за "подачки" у вигляді вікон в піз'їзді та дитячих майданчиків які через кілька місяців розвалюються, нічого не зміниться
07 Травня 2017, 16:49
Сьогодні ніхто не пртестував би, якби влада вивезла все те нешкідливе добро до своїх маєтків а решту на площі перед своїми адміністраціями
07 Травня 2017, 17:41
дійсно!а чому не зробити реконструкцію заводу і далі переробляти?!!!
07 Травня 2017, 18:01
Для того , щоб зробити реконструкцію і далі переробляти потрібні кошти.<br/>1 Має прийти інвестор і вкласти<br/>2 Кошти державного бюджету<br/>Для того , щоб прийшов інвестор потрібні зрозумілі правила гри і відсутність відкатів. Людина , яка вкладає має розуміти куди вона вкладає і який прибуток з того отримає. На жаль з нашою українською владою не багато є тих хто готовий вкласти в Україну.<br/>Що стосується держ бюджету, то тут ще гірше. А якщо простіше, то подивіться в якому стані той ветсанзавод знаходиться. Дешевше новий завод з нуля побудувати, чим йю занищену руїну реконструйовувати. І цеж до цього стану цей завод хтось довів. Хтось за це має відповідати
07 Травня 2017, 18:39
&quot;знайшли місце&quot;?!!! Ви що Дибіл! Та заберіть його собі і собі подібним!!! Через таких як &quot;ви&quot; страждає простий український люд!!!<br/>Банду геть!!!
07 Травня 2017, 20:05
Владі всеодно, що і де ви блокуєте!<br/>Пішим ходом і до Кіндера!<br/>А людей , які в дорозі не мучте!
07 Травня 2017, 20:13
Цікаво,що було б з мирними протестувальниками, аби вони перекрили б дорогу державного значення у США чи коханій Европі.
07 Травня 2017, 20:26
Чому не блокують міськраду? Було б логічно, чому всі лізуть зі своїми проблемами на дорогу. ДІСТАЛО!!!!
07 Травня 2017, 20:45
Викликайте телебачення надопомогу
07 Травня 2017, 20:51
Чому Товтсига ще не волі?! Афера з Вересом пройшла, то думав що і тут безслідно? На нари негайно
07 Травня 2017, 21:03
А щоб було в сша чи в європі, якби висипали там
07 Травня 2017, 21:40
&quot;якби влада вивезла все те нешкідливе добро до своїх маєтків а решту на площі перед своїми адміністраціями&quot;. Ну ви ж самі розумієте, що це просто нереально. Ковельчани вимагали від влади негайно вивозити рештки з Ковеля, але іншим громадам воно теж не потрібно. Про переробку ковельчани теж не хочуть чути, бо вимога одна-єдина: закрити ветсанзавод і влада пообіцяла його закрити. Але що робити з рештками? Куди їх вести, коли їх ніде не хочуть бачити? А за перекриття міжнародних автошляхів потрібно уже вводити кримінальну відповідальність. Блокуйте собі на здоров'я ОДА чи міську раду, пікетуйте апаратну нараду в Гунчика чи Кіндера, беріть чиновників за барки, але при чому тут прості водії, автоперевізники, пасажири, рядові громадяни? У чому їхня вина?!
07 Травня 2017, 22:04
Ідіть і блокуйте кабінети!!!!!<br/>Де поліція? Чому не розганяє людей?<br/>Повний &quot;беспредел&quot;!!!!<br/>Чим винні люди, водії....????? Тим більше , що результату від блокування дороги немає!!!!
07 Травня 2017, 22:08
До неграмотних людей не доходить, що від блокуванням дороги чиновникам не холодно і не жарко. А от якби їх заблокували в раді, то вони б подумали... якби там пару днів посиділи.
07 Травня 2017, 22:18
Від вас більше шкоди ніж від тих відходів!!!
07 Травня 2017, 22:29
Ті відходи на полігонах і в лісах захоронити і не роздувати ситуацію.<br/>Біля кладовища живете, то все нормально....
07 Травня 2017, 22:32
Ви тільки людей проти себе налаштуєте перекриттям доріг.<br/>Хтось додому попасти не може, хтось на навчання... людей караєте за що????.??.
07 Травня 2017, 22:34
Вами керують, а ви як стадо , ходите по переході. Це все політика і піар, а ви маріонетки!
07 Травня 2017, 22:38
Розблокуйте дороги, терпіння у людей, яких ви зробили заручниками, не вічне!!!!!!<br/>Ідіть владу блокуйте! <br/>Одну дохлу свиню в міську раду занесіть, скоріш поможе.
08 Травня 2017, 00:44
Ще тушок туди привезти, щоб пахло. <br/>Бо блокувати дороги це неправильно.
08 Травня 2017, 00:55
Ще на Брест трасу заблокуюйте і будемо, як дебіли всі в Ковелі сидіти і сморід нюхати.
08 Травня 2017, 00:58
То ще є де гадити, жителі сіл в напрямку Бресті ждуть вночі тушок.....
08 Травня 2017, 01:28
Львів возить сміття, а Ковель тушки возитиме....
08 Травня 2017, 01:30
Ще багато на заводі того лайна?
08 Травня 2017, 01:34
Собі в село дорогу перекриєте!!!!!<br/>Хай до вас ніхто не доїде, ні хліб, ні ліки, ні ваші діти! <br/>Дороги відкрийте!!!!!!!
08 Травня 2017, 01:40
Хто ще без тушок? Тоді ми їдемо до вас!
08 Травня 2017, 01:47
Всі розуміємо, що там нема ніякої чуми. Хто з селян не закопував свиню чи іншу худобу?<br/>Все можна закопати, але як же депутати....така нагода підняти рейтинг. <br/>Хтось правильно писав - стадо! Одне бекнуло і всі за ним..
08 Травня 2017, 02:48
Укроп рулить! А народ ведеться
08 Травня 2017, 03:09
Коли взяти десь і вивести тай закопати одну чи кілька тушок поросят то екологія місцевості навряд чи порушиться ,хоча щобзавадити поширенню хвороб заразні рештки потрібно спалювати .. чи в крайнюму випадку глибоко закопувати на підвищених місцях ..Та коли тисячі тон заразних решток привозять і скидають просто неба, недалеко від людських осель чи автомобільних доріг то це вже злочин за який в правовій державі повинні нести кримінальну відповідальнісь всі, причетні до цього злочину особи ,незалежно від державної посади і статків... Хоча в нас на Україні карають тільки стрелочників ...а тузи залишаються недоторканими ..
08 Травня 2017, 10:30
Колись в колгоспах були скотомогильники, здихали свині,кури,худоба і в лісі за селом їх закопували і ніхто не виходив перекривати дорогу.Це абсурд. що Ви ведетеся на гузів і йому подібним.Всі ці відходи необхідно закопати і буде спокій. Від того, шо перекриєте дорогу нічого не зміниться. Одумайтесь не думайте що такі як гузь і йому подібні думають про Вас, вони думають тільки про свої рейтинги і щоб далі сидіти біля корита і сміються з Вас
08 Травня 2017, 10:32
моя думка потрібно всім нашим керівникам, прокурорам, екологістам привезти по 1 машині відходів до воріт будинків Побачимо чи будуть вони мовчати як мовчать зараз.....
08 Травня 2017, 10:46
ст. 33 Конституціі передбачене вільне пересування людей територією Украіни!!!!<br/>Закликаю всіх хто у блокаді, писати заяви про порушення їх прав і свобод!<br/>Поліція на місці є.
08 Травня 2017, 18:42
кіндеряку і кошураку мордякою в те лайно що лежить за 300 метрів від річки СТОХІД
08 Травня 2017, 20:32
люди не будьте свиньми і не робіть свої проблеми нашими, не перекривайте дороги яка кормить нас, дякую працівнику поліції який близько 17 год. в таку зливу стояв на перехресті та направляв нас на Турійську дорогу і вибачаюсь за те що обризгав водою
08 Травня 2017, 21:26
Тих хто блокує дорогу!
09 Травня 2017, 01:23
Щоб тебе х@й забив пес
09 Травня 2017, 04:03
Хто із вас - таких розумних - щось реальне сам зробив? Хтось приніс тих свиней Кіндеру? Хтось взяв лопату і закопав? Хтось привіз по 1 машині до воріт будинків? Хтось купив крематорій і спалив хоч кілограм? Хтось повивозив туди, де нікому не шкодить? Хтось знайшов інвесторів? Хтось (міліція з прокурорами і суддями) заарештував директора-сепара? Хто що зробив - похвастайтесь! Ви думаєте - хтось це за вас зробить? НІХТО, якщо вам самим це насправді по барабану.
09 Травня 2017, 11:50
Одна політична сила робить на зло іншій, а люди інструменти. Густо засіває укроп Коломойський.
09 Травня 2017, 22:31
Вони такі розумні люди не перекривайте дороги правильно роблять а як ще достукатись до чиновників хай не бируть хабарів в карман а розширають Ковельську костомельню ане вказують куда везти ту тухлятіну а як що так не доходить то треба перекривати жилізно дорожну дорогу......